Şimdi Ara

Samsung A31 [ANA KONU] Kullanıcılar Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
4.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baltazar76

güncelleme geldi yeni bir kaç iyileştirme var sanırım

Teşekkürler indiriyorum. Güncellemeye WiFi, Always on display, Mesaj, Klavye, Kamera ve Güvenlik iyileştirmeleri ve yeni özellikleri eklenmiş. Mayıs ayında Android 11 alacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Talk R kullanıcısına yanıt

Always on display ile ilgili birsey bulamadim. Mevcut degil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkelf

Always on display ile ilgili birsey bulamadim. Mevcut degil mi ?

Evet mevcut, yazdıklarım için yeni özellikler veya geliştirme yapılmış sadece. onları yazmştım.

Cok Teşekkürler. Memnunmusunuz. Teknosa da A31 alana galaxy fit 2 hediye edyorlar, Indirime girmesini bekliyorum. Almak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Brkelf

Cok Teşekkürler. Memnunmusunuz. Teknosa da A31 alana galaxy fit 2 hediye edyorlar, Indirime girmesini bekliyorum. Almak icin.

Rica ederim. Evet çok memnunum. Günlük kullanım arama, mesajlaşma, tarayıcıyla internete girme, youtube, bankacılık uygulamaları kullanıyorum. Şarjı iyi gidiyor. Son güncellemeyi yükledim bakalım nasıl olcak. İki günde bir bazen üç günde bir şarj ediyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz. Oyun oynamadığım için bilgi veremem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Talk -- 16 Aralık 2020; 20:9:29 >

Bende sizin gibi kullanicam. Oyun ile pek isim yok. Indirime girer girmez alayim. Cok tesekkurler.

• Arkadaşlar Merhaba

Telefonu alalı daha 1.5 ay oldu ama ekranın alt kısmında gözüken bir problem yaşadım. Bu problem 1 dakika kadar sürdü ve bu sürede sağ ve soldan kaydırarak geri dönme fonksiyonu birden gitti. Başına gelen var mı bu nedir garantiye gitsem iade edilir mi?

Samsung A31 [ANA KONU] Kullanıcılar Kulübü
  • arkadaslar merhaba telefonumun tus kilidi acilmiyor ve yuz tanima calismiyor. tus kilidini biliyorum giriyorum acilmiyor ve menuye girmiyor. telefonukapatamiyorum acamiyorum ne yapmam lazim yardimlarjnizi bekliyorum

• 3 ayda bir güncelleme kapsamında olan cihaza yeni güncelleme gelmiş. Dokunmatik ekran uygulamasının özelliği dengelenmiş, cihazın güvenliği iyileştirilmiş.

• Samsung A31 [ANA KONU] Kullanıcılar Kulübü
  • Ön kamerada detaylarda bulanıklık yaşayan bir tek ben miyim?

• Telefonu evde wireless ile modeme bağlı kullandığımda internet ara ara çekmiyor buda bildirimlerin vs. geç gelmesine yada bilgisayardan web whatsapp a girdiğimde bağlantı kuramamasına sebep oluyor.

Wi-fi kapalı, mobil veri açık kullandığımda böyle bir sorun yaşamıyorum. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı acaba? Nasıl çözebilirim..

• Samsung galaxy a31 android 11 guncellemesi smart swıtch uygulaması üzerinden sunuldu fakat daha telefona gelmedi.

Smart switch üzerinden ise bilgisayara uygulamayı yükleyip ondan sonra internetten bakarak yapabilirsiniz 

• Android 11 gelmiştir.

• Hayır o yüzden s20+ ya geçtim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bugün alacaktım ttelekomdan ellerinde yokmuş nasip değilmiş ama a12 aldım.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hep güzel haberler alırsınız inşallah

eyvallahSamsung A31 [ANA KONU] Kullanıcılar Kulübü 

• Yeni güncelleme Samsung A31 [ANA KONU] Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baltazar78 -- 24 Haziran 2021; 16:15:32 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar78

Yeni güncelleme
    Teşekkürler güncelledim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.