Şimdi Ara

SAMSUNG A10S ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar, bu telefon hakkındaki sorularınızı burada cevaplayabilirim

• Dün itibariyle 101 mb. lık bir güncelleme geldi telefonuma
  • Güncellemeyi yüklüyorum şu an
  • Bir değişiklik farketmedim güncelleme sonrası
  • Ön ve arka kamera kötü. Nasıl düzelir?
  • Kamera programını değiştirmek lazım , bir de güncellemek lazım sürekli
  • Selam arkadaşlar a10s radyo su sıkıntısı var mı acaba çnkü bir arkadaşım aldı radyo hemen kapanıyor dedi
  • Sorun üzerine hemen denedim gayet normal çalışıyor , kapanma sorunu yaşamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdem271

Sorun üzerine hemen denedim gayet normal çalışıyor , kapanma sorunu yaşamadım
    erdem271 teşekkür ederim hocam denediğiniz için peki neden olabilir ki
  • Aldığından beri öylemiymiş ? Eğer öyleyse radyo modülünde sıkıntı olabilir sonradan olduysa kaldırıp tekrar kurmayı denesin veya marketten başka bir radyo uygulaması kursun
  • Selamlar Arkadaşlar ve Üstadlar bende geçen ay Samsung Galaxy A10s Aldım Kamera normal ayarlarda biraz bulanık ama
    pro moduna alınca iyi çekim yapıyor tabiki s7 kıyaslanamaz ama olsun iş görür yapacak bir şey yok
    Radyo sorun bende de olmuştu arkadaşımda da oldu kulaklık değişince kapanmadı kulaklık başka kulaklık takınca düzeldi
    Android 10 güncellemesini bekliyoruz artık
  • Sizdede kasma oluyor mu benim telefonum çok kasıyor ve sıfırdan reset attım yine aynı şekilde kasıyor telefon
  • Android 10 güncellemesi geldi, ciddi bir fark yok. Telefon hala sürekli kasıyor ve yavaş . Kronik sorunu olan yakın planda autofocus sorunu da çözülmedi hala .
  • Telefonunuzda uygulamaları hafıza hafıza kartına taşıyabiliyor musunuz ?
  • Arkadaşlar internet hızı çok düşük, buna çare var mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.