Şimdi Ara

Samsung A serisi 2016 ve 2017 serisi farkları neler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni bir telefon almayı dusunuyorum ve samsung'un A5 modelinde karar kıldım fakat A5 için hem A5(2016) hemde A5(2017) olarak 2 modeli var sormak istediğim aralarında ne fark oldugu şimdiden çok teşekkürler...

• Aralarında fark olmasa zaten samsung 2017 vasıtasıyla bir üst modelini çıkarmazdı. Öncelikle kamera olarak 2017 serisi 2016 serisini geride bırakıyor. Batarya konusunda ben fazla bi fark göremedim yanılmıyosam 100 amh bi fark olması lazım. 2017 serisinde Ram kapasitesi biraz daha artmış 2016 serisine göre, bu da oyun performansı vb. şeyleri etkiler illaki.Android sürümü olarak 2017 bir üst sürümü kullanıyor. 2017 serisinin gördüğüm büyük eksisi kesinlikle sar değeri olmuş.Sar değeri sağlık açısından daha sıkıntılı.Uzun süreli kullanımda baş ağrısına sebebiyet olur. Ayrıca 2017 serisinde su ve toza karşı dayanıklılık mevcut. 1.5 metre altında yarım saate kadar gidiyor diye biliyorum. Onun haricinde pek bi fark göremedim. Ama bana kalırsa A5 yerine daha donanımlı iyi bir telefon alabilirsin. Zaten a5 2017 de tercihlerin arasında vatan bilgisayarda 1979 tl şu an. O fiyata s6 edge note 4 alabilirsin esnaflardan bana kalırsa s6 edge ya da note 4 al o parayı verdikten sonra daha kaliteli daha performanslı bir cihaz al. Çünkü A serisi ortalama model için gerçekten yüksek fiyatlara satılıyor anlamsız bir şekilde... Önümüzdeki çarşamba ben de telefon alacaktım vatan bilgisayar vs oralarda 2500 tl olan a7 3500 tl olan s7 edge... Esnafın birinden 2700 e anlaştım alacam inşallah s7 edge. Sana tavsiyem esnaflardan almaya çalış hem uygun olur bir diğer konu da a serisinden uzak dur s6 edge ya da note 4 al. İllaki a serisi diyosanda 2017 den şaşma ya a7 2017 ya a5 2017

• Bende düşündüm vu telefonu eşim için ama sar değeri çok yüksek gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk telekom da kampanya var

ben eşime a5 2017 aldım 12 ay taksitle ödeyeceğim. şak diye 2000 tl bayılmaktansa bölesi daha iyi

çok şık güzel telefon yazın android 7 de alacak bence tavsiye olunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.