Şimdi Ara

Samsung a 52 tuş kilidi kapanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı yardımcı olabilirseniz sevinirim

Samsung a 52 telefonum var telefonun kapama tusuna yada tuş kilidi tuşuna basınca direk kapanıyor tekrar acmak istedigimde ses kısma ve tuş acma yerine basılarak acılıyor sonra hiç tuş kilidine basmazsam kapanmadan telefonu sorunsuz kullana biliyorum telefonun fabrika ayarlarına döndum ama sonuç aynı

• Ayarlar

Gelişmiş özellikler

Yan Tuş

Basılı tutun

Kapatma menü tıkla

• Hocam ya siz soruyu anlamadınız yada ben sizin demek istediginizi anlamadim 🙂

Yan tuşa basınca direk kapanıyor telefon

• nazif03 N kullanıcısına yanıt

Ben anlamamış olabilirim.

phonesandmoreyoutube
    With this video, I will show you, how you can shut down the Samsung Galaxy A52 and A52 5G. I will show you also, how you can set up the Side-Button as a real Power-Button There are 2 ways to turn the phone off: Way 1: Use the "Side"-Button (former "Power"-Button) in combination with the "Volume Up"-Button and hold it. After you can tap "Power off" or Restart the phone. Way2: Swipe down twice from the top to have the full shortcuts and at the left on the top you will find the "Power Off"-Symbol. Thanks for watching for phonesandmore :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=crI-s5Z7qYM
  • Tesekkürler Video icin ama bu sekilde birşey yapmiyorum ben yan tusa basınca direk kapanıyor telefon

• nazif03 N kullanıcısına yanıt

En iyisi Samsung dan destek alman, kusura bakma çözüm üretemedik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.