Şimdi Ara

Samsung 960 PRO NVMe 1TB 3200MB-2100MB/s M.2 SSD (MZ-V6P1T0BW)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung 960 PRO NVMe 1TB 3200MB-2100MB/s M.2 SSD (MZ-V6P1T0BW)

SÖZ KONUSU SSD SIFIR AYARINDADIR. BİR KEZ SİSTEM KURULMUŞ OLUP. DAHA SONRA HİÇ KULLANILMAMIŞTIR.
    TOPLAM ÇALIŞMA SAATİ 2-3 SAAT CİVARINDADIR.

SSD ORJİNAL KUTUSUNDA VE EKSİKSİZ KUTU İÇERİĞİ İLE TESLİM EDİLECEKTİR.FATURASI MEVCUTTUR VE 3 YIL DAHA GARANTİSİ VARDIR.

ŞUNDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ. MAĞAZADAN NASIL ALIYORSANIZ VE İLK KUTU AÇILIŞINDA NEYLE KARŞILAŞIYORSANIZ SİZE AYNI DUYGUYU YAŞATACAKTIR.

KAYSERİ'DE ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM. EFT YA DA HAVALE SONRASI TÜM İLLERE KARGO İLE GÖNDERİ YAPABİLİRİM.

İLANDA YER ALAN FOTOĞRAFLAR, BİZZAT TARAFIMDAN ÇEKİŞMİŞ SSD'YE AİT ORJİNAL GÖRSELLERDİR.

LÜTFEN DİĞER DONANIMLAR İÇİN İLANLARIMI KONTROL EDİNİZ

Samsung 960 PRO NVMe 1TB 3200MB-2100MB/s M.2 SSD (MZ-V6P1T0BW)Samsung 960 PRO NVMe 1TB 3200MB-2100MB/s M.2 SSD (MZ-V6P1T0BW)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 29 Eylül 2020; 22:44:59 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat aşırı pahalı.
    sıfır ve üst modeli 200tl farkla alınıyor zaten.
    satarsan 1100 liradan alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirrealsQ

fiyat aşırı pahalı.
    sıfır ve üst modeli 200tl farkla alınıyor zaten.
    satarsan 1100 liradan alırım.
    Sağol kalsın.

• İlan sahibi arkadaşın m2 ssd fiyatlarından haberi yok heralde... 2400₺ mi? Güldürdü:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenzengin

İlan sahibi arkadaşın m2 ssd fiyatlarından haberi yok heralde... 2400₺ mi? Güldürdü:)
    Benim m2 SSD fiyatlarından haberim yok erenzengin. Lütfen bana göster güncel fiyatları. Bende öğrenmek istiyorum. Lütfen beni mahçup et. Ne olur artık katıla katıla gülme bana.

• Açıkca Benim de fiyat beklentim 1.000 tl civarındaydı. O yüzden konuya girip bakayım dedim ama fiyatı görünce şok oldum. Kapalı kutu sıfır ürün corsair mp600 ü 1600 tl ye aldım forumdan ki bu üründen kat kat güçlü. Fiyatı belirlemek senin taktirinde ama bence de anlamsız yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: pisrabbit

Açıkca Benim de fiyat beklentim 1.000 tl civarındaydı. O yüzden konuya girip bakayım dedim ama fiyatı görünce şok oldum. Kapalı kutu sıfır ürün corsair mp600 ü 1600 tl ye aldım forumdan ki bu üründen kat kat güçlü. Fiyatı belirlemek senin taktirinde ama bence de anlamsız yüksek.
    Hayırlı olsun . Güle güle kullan.

• GearFive G kullanıcısına yanıt
    Evet ama göstermiş olduğunuz ürün EVO serisi.

• Pro olunca neler oluyo hayatımızda ne değişiyor anlatsana hocam? Gerçekten boş bi ilan. Size ilan güncellemekte başarılar dilerim

• quote:

Pro olunca neler oluyo hayatımızda ne değişiyor anlatsana hocam? Gerçekten boş bi ilan. Size ilan güncellemekte başarılar dilerim
    Sanane ki erenzengin ilan benim ister boş ister dolu. Yaylan şimdi burdan.

• 1 TB Samsung 960 PRO versiyonunu satıyor arkadaşımız. En ucuz SSD (SATA olan tabii ki) 1 TB sıfırı 700 TL civarı. En ucuzunu arayan arkadaşlar konuya dahil olup boş yapmasınlar.

Bu SSD'yi şahsen beğeniyorum, güzel hoş bir ürün. Ancak benim ihtiyacım yok. Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaefe88 -- 1 Temmuz 2020; 0:12:30 >
  • 2000 TL olsa nasil alırdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

2000 TL olsa nasil alırdık
    Nasıl alırdın? Anlat bilelim.

• İlan güncellemeye devaamkee

• quote:

İlan güncellemeye devaamkee
    Ne demek istediğini daha anlaşılabilir bir dille, doğru kelime telaffuzları ve yazılımları ile ortaya koysan da derdini anlasam...

• quote:

Orijinalden alıntı: tectec

Nasıl alırdın? Anlat bilelim.

Alıntıları Göster
    Yahu kardeşim piyasayı hic mi takip etmiyorsun? Git önce arastir Evo Plus bile bundan iyi. 1900 TL'ye daha iyileri alınabiliyor. Sonra gel burda adamakıllı satış fiyatı koy. Biraz da düzgün konuş. Hadi güle güle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AtiMX4 öncelikle ben senin kardeşin değilim. Piyasayı takip ediyorum ya da etmiyorum bu seni ilgilendirmez. 1.900 TL'ye daha iyileri alınıyorsa git daha iyisini al. Ürünün adamakıllı fiyatını ya da akılsız fiyatını ben belirlerim. Nasıl bir dil kullanacağım konusunda da münasebetsizlik yapma. İşin olmayan bu ilanada gelip akıl hocalığı yapmaya çalışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tectec -- 18 Temmuz 2020; 16:32:52 >

• tectec T kullanıcısına yanıt
    diyorum ki güncelle ilanı daha çok güncellersin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.