Şimdi Ara

Samsung 850 EVO----- 250 / 120 GB (N11 fiyat indirimi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
7.061
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu ürünü almak isteyen , indirim bekleyen arkadaşlar var forumda görüğüm kadarıyla. Elimizden geldiğince fiyatı düşürdük. Bir süre bu fiyatı yayınlayacağız. Faydalanmak isteyen arkadaşlar için link aşağıdadır. Ürünler stokta ve 17:00 a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

250 GB : 359 TL + Kargo bedava

http://www.n11.com/250-gb-samsung-mz-75e250bw-850-evo-s3-540520-mbs-P55236053

Edit: 120 850 Evo'da indirime gidildi

120 GB : 219 TL + Kargo bedava

http://www.n11.com/120-gb-samsung-mz-75e120bw-850-evo-s3-540520-mbs-P55235994

Ürünler resmi distribütör garantili olduğu için 5 YIL Samsung Türkiye garantisindedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master Robot -- 19 Mayıs 2015; 15:02:17 >

• http://www.incehesap.com/samsung-850-evo-250-gb-fiyati-26724/?ref=akakce&source=mobil&v=1.73.7

Urunun sicak olmasi icin 330 TL'ye dusurmeniz lazim. Daha sonrada hediye cekleriyle 300-320 arasina urunu alabilmek lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

http://www.incehesap.com/samsung-850-evo-250-gb-fiyati-26724/?ref=akakce&source=mobil&v=1.73.7

Urunun sicak olmasi icin 330 TL'ye dusurmeniz lazim. Daha sonrada hediye cekleriyle 300-320 arasina urunu alabilmek lazim.

N11 de yayınlanabilecek en iyi fiyatı yayınlıyoruz . Sonuçta N11 in aldığı komisyon var. Ayrıca puan, çek vs.. gibi imkanlarla bahsettiğiniz fiyata, hatta altına alınabilir. Bu ürünü N11 de hatta herhangi bir yerde o fiyata yayınlayacak firma yok. Sonuçta distribütörün yayınladığı fiyat belli.

• Jose Mari kullanıcısına yanıt
    Ürün kodlarına bakarsanız ikiside farklı olduğunu görürsünüz.. Sonu bw olanlar 5 yıl samsung tarafından garantili incehesap'da satılan ürün ise 2 yıl garanti diye biliyorum ithalat ürün olduğu için.. Bu kısıma dikkat edin. Benim bildiğim kadarıyla durum böyle.. Yanlışım varsa düzeltin.. Seri numaralar farklı çünkü ürün kodları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhny

Ürün kodlarına bakarsanız ikiside farklı olduğunu görürsünüz.. Sonu bw olanlar 5 yıl samsung tarafından garantili incehesap'da satılan ürün ise 2 yıl garanti diye biliyorum ithalat ürün olduğu için.. Bu kısıma dikkat edin. Benim bildiğim kadarıyla durum böyle.. Yanlışım varsa düzeltin.. Seri numaralar farklı çünkü ürün kodları..

Bende daha once niyetlenmistim, arayip sordugumda urun 2 yil garantili ve bize gonderebilirsiniz dediler. Samsung'u arayip sordum, onlarda diger 3 yil da bize gonderebilirsiniz dediler.
  • 850 evonun 120 gb lığını güzel bi fiyata koyun da kapıyım bi tane hemen
    2 yıl firma kalan 3 yıl içinde samsung garantisine bakıyor toplamda 5 yıl garantilimi incehesap'da satılan? Seri numaraları farklı başka biryerde okumuştum kendi ithal etmediği için sınırlı garanti diye..
  • quote:

2 yıl firma kalan 3 yıl içinde samsung garantisine bakıyor toplamda 5 yıl garantilimi incehesap'da satılan? Seri numaraları farklı başka biryerde okumuştum kendi ithal etmediği için sınırlı garanti diye..
    Bu ürünün fiyatları birden niçin birden böyle dip yaptı, nerdeyse en uygun fiyatlı 250gb ssd olacak ?
    840 Evo larda olduğu gibi uzun vade kullanımda kingston V300 den daha beter bir hâl mi alıyor yoksa ?
    Üstüne üstlük 3d nand gibi yeni bir teknoloji içeriyor ?
    Tek laf atılacak yanı üzerinde bulunan kontrolcü ama o kadar da fark etmemesi lazım :/
  • quote:

Bende duymustum oyle birsey. Daha sonra incehesapla gorustum, 2 yildan sonra bizden cikiyor urunun garantisi, biz araci olamiyoruz dediler. Daha sonra Samsung'u aradim, butun Evo 850'ler 5 yil garantili bize gonderebilirsiniz dediler.
    Bu seri numara olayı üzerinden tekrardan bilgi almak lazım.. Amazon üzerinden alınanlar bile sonu bw kodlu yani burada 5 yıl garantili.. Kararsız kaldım almak ve almamak konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bu ürünün fiyatları birden niçin birden böyle dip yaptı, nerdeyse en uygun fiyatlı 250gb ssd olacak ?
    840 Evo larda olduğu gibi uzun vade kullanımda kingston V300 den daha beter bir hâl mi alıyor yoksa ?
    Tek laf atılacak yanı üzerinde bulunan kontrolcü ama o kadar da fark etmemesi lazım :/

840 evolar V300 den daha beter hal mi aliyor derken?
  • quote:

Fiyatları dip yapmadı hocam biz biraz fazla indirim yaptık. Yoksa fiyatlar aynı.
    V300 ile kıyaslanacak bir ürün değil.
    Belkide firmalar müşteride oluşan bu algı yüzünden indirmiyorlar fiyatları

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Robot

quote:

Fiyatları dip yapmadı hocam biz biraz fazla indirim yaptık. Yoksa fiyatlar aynı.
    V300 ile kıyaslanacak bir ürün değil.
    Belkide firmalar müşteride oluşan bu algı yüzünden indirmiyorlar fiyatları

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar burda oluşan bir algı üzerine Samsung Türkiye'den bilgi aldım. Gray ürün dediğimiz ithalat ürünlerinde (SSD için sordum) Samsung Türkiye garanti vermiyor. Aldığınız yere götürmeniz gerekiyor. Samsung Türkiye kaşesi olmayan garanti belgeli ürünler ithalatçı firma garantisinde.

• quote:

Bu seri numara olayı üzerinden tekrardan bilgi almak lazım.. Amazon üzerinden alınanlar bile sonu bw kodlu yani burada 5 yıl garantili.. Kararsız kaldım almak ve almamak konusunda

Bu firmalara belli olmuyor. Bir arkadas urune ram takmak garantiyi bozarmi diye mail atiyor, birine bozmaz birine bozar diye yanit geliyor. Iyi arastirmak lazim, isinizi garantiye alin.
  • Uzun süredir ssd piyasasını takip ediyorum, bir ay önce kliksadan 400 liraya aldım (nuvoyla 350 ye geldi). Diyeceğim o ki düşünen varsa kaçırmasın, sıcak ötesi.
    Benim dediğim gibi olaymış. Firma üst mesajda detayları açıklamış ithalat ürünlere bakmıyorlar. Resmi samsung ithalatı yapıldıysa 5 yl garantiliymiş. Yani bu sebepten ötürü en uygun fiyat bence ürün koduyla sorgulatırsanız en uygun fiyat olduğunu görürsünüz
  • @Angelica Eski dosyalara erişim sıkıntısı var ya hocam, hatta samsung firmware falan yayınladı ama sorunu çözemedi hâlâ, V300 benzetmesini ona ithafen yaptım :) Neyse bayağı bir mağdur var biraz araştırma yaparsanız bu konuda... Üzerindeki mex kontrolcü olan 840evo da bile böyle sıkıntılar baş gösteriyorsa mgx li seriler de patlamaya hazır bombadır bence(sadece 1tb 850 evo da MEX var, diğerleri mgx)
    @TEKTEKAL Amazon ile aynı fiyata geliyor(vergi hesabını tam yapmadım), bu fiyata ürün satan herkesi tebrik etmek lazım, normalde 100 150 tl daha fazlasına satılırdı ürünler... Bir de sadece sizde bu fiyatta değil sanırım, birkaç yerde daha vardı eğer aynı kişiler değilseniz :)

6 ay önce SSD almasaydım alabilirdim bende psikolojik sınırım 300 tl olmasına rağmen...
  • quote:

@Angelica Eski dosyalara erişim sıkıntısı var ya hocam, hatta samsung firmware falan yayınladı ama sorunu çözemedi hâlâ, V300 benzetmesini ona ithafen yaptım :) Neyse bayağı bir mağdur var biraz araştırma yaparsanız bu konuda... Üzerindeki mex kontrolcü olan 840evo da bile böyle sıkıntılar baş gösteriyorsa mgx li seriler de patlamaya hazır bombadır bence(sadece 1tb 850 evo da MEX var, diğerleri mgx)
    @TEKTEKAL Amazon ile aynı fiyata geliyor(vergi hesabını tam yapmadım), bu fiyata ürün satan herkesi tebrik etmek lazım, normalde 100 150 tl daha fazlasına satılırdı ürünler... Bir de sadece sizde bu fiyatta değil sanırım, birkaç yerde daha vardı eğer aynı kişiler değilseniz :)

6 ay önce SSD almasaydım alabilirdim bende psikolojik sınırım 300 tl olmasına rağmen...

Hocam bizden sonra en düşük fiyat 386 TL N11 de..
    379 da yapsak fiyatı hemen hemen aynı adetler satılırdı.
    Elimizden geldiğince düşürdük fiyatları.

Benzer fiyatlarda Samsung Türkiye garantili olup olmadığına bakmak lazım.

• İyi günler, ben Akasa Duo Dock WiFi aldım. Kablosuz ortak paylaşım alanı olarak kullanacagım ama sdd taksam wifi paylaşım hızında ne kadarlık bir artış olur ya da 7200 rpm'lik HDD taksam nasıl olur yani fark olur mu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 12 Mayıs 2015; 15:43:04 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.