Şimdi Ara

Samsung 55TU8000/TU8500/Q60T (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
6
Favori
31.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55" modellerde TU8000 ve 8500 olan modeller 50 hz 55Q60RAT 100 hz bu en büyük ayraç. 55 almayı düşünüyorsanız Q60RAT para sıkıntınız yoksa Q70 hiç problemim yok modunda Q80 alınır. Samsung eski senelerde olduğu gibi 8000 ve 8500 serisi çıkarsa Q ledleri kimseye satamaz.

• Beyler bu tv yi düşünüyorum ama internet yayınından izlenen maçlarda titreme oluyormu lg lerdeki gibi ?

• Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Ben 2 aydır kullanıyorum. Öyle bir sorun yok. Anormal
  • Hdmi 2 ile pc ye bağlanıyor mu? Deneyen var mu? 55qe60t
  • Samsung TU8500 aldım dün kurulumu yapıldı. Görüntü ayarı standart iken ekran sarı renge çalıyor .Ama dinamik moda getirince parlak güzel bir renk oluyor . Daha önce LG 58UH635V kullandım çok memnundum .Nanoceller hakkinda kötü yorumlar olduğu için LG den vazgectim .Bu TV hoşuma gitti.Yalniz ayakları çok rahatsız etti beni .TU8000 serisinin ayağı daha hoş
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Fenerbahçe maçını izleyip cevap yazacam sana ( 55TU8500 den)
  • 55tu8500 kullanıcısıyım. cihaz bakımı diye bir sekme var. ona tıklayamıyorum. bu fonksiyon kullanılamıyor diyor. önceden vardı. yardımcı olabilecek var mı ?

teşekkürler.

• Ben de 55TU8000 almayı düşünüyorum. Bayağı inceledim güzel bir tv. Ama başka sayfalarda bu TU serisinden uzak durun diyen birçok insan görünce kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fzt. Mustafa

Fenerbahçe maçını izleyip cevap yazacam sana ( 55TU8500 den)

cevap yazmamışsın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmaganT

55" modellerde TU8000 ve 8500 olan modeller 50 hz 55Q60RAT 100 hz bu en büyük ayraç. 55 almayı düşünüyorsanız Q60RAT para sıkıntınız yoksa Q70 hiç problemim yok modunda Q80 alınır. Samsung eski senelerde olduğu gibi 8000 ve 8500 serisi çıkarsa Q ledleri kimseye satamaz.

Hocam bu TU modellerinden uzak durun diyenlerin bunu deme sebebi nedir ? TV'nin görüntü kalitesini ben çok beğendim. Şu an alma aşamasındayım. 55PUS7805'den vazgeçtim kanal geçişleri çok yavaş olduğu için. Tam buna odaklanmıştım ki böyle yorumları görünce çekindim biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fzt. Mustafa

Samsung TU8500 aldım dün kurulumu yapıldı. Görüntü ayarı standart iken ekran sarı renge çalıyor .Ama dinamik moda getirince parlak güzel bir renk oluyor . Daha önce LG 58UH635V kullandım çok memnundum .Nanoceller hakkinda kötü yorumlar olduğu için LG den vazgectim .Bu TV hoşuma gitti.Yalniz ayakları çok rahatsız etti beni .TU8000 serisinin ayağı daha hoş

ben de 55TU8000 düşünüyorum. TU serisinden memnun musunuz ? Ne gibi eksiklikleri var ? Kanal geçiş hızı kaç saniye mesela ?

• Thermodynamiker kullanıcısına yanıt
    Kanal geçişi rahatsız etmeyecek kadar iyi bence 2 3 saniye arası .
    İnternet kullanımı gayet iyi . Kumandadan direk www tuşu ile giriş hoş olmuş .
    Kumanda kullanımı zor geldi biraz . Özellikle kanal degisme ve ses açma tuşlarıni kullanırken ileri ve geri doğru tırnağın ile itmek zor oluyor .
    Diğer eksik yanı sesli komutta Türkçe dil desteği yok . Onun dışında görüntü kalitesi vs hoşuma gitti
  • 55TU8000 bu tv.yi en uygun nerde bulabilirim Axess var:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün teknosadan 50tu8500 aldım
    Bugün kurulum oldu.

• Kanal geçiş hızı ile dahili uydu alıcısı arasında bağlantı var mı? 10 sene sonra TV alınca merak ettim.

• Tu8000 ile Tu8500 bugün inceledim tu8500 resim işleme daha iyiydi en büyük fark ise ekran yansıma kaplamadaydı nerdeyse premim düzeydeydi q80 den bile daha iyiydi antiglare kaplaması bilginize...

• 55tu8000 almak istiyorum bu üründe 55TU7000 deki gibi yeşil ekran sorunu var mı? Lütfen kullanan biri cevaplayabilir mi

• 7 yıldır kullandığım emektar lg 60pb690v plazma tv'mi satarak dün vatandan 65tu8000 aldım aslında 65tu7000 almak için gitmiştim bir gece öncesi vatan online mağazada 6999 tl olan tv ben ne zaman bir şeyler almaya yeltensem gelen zamdan nasibini alıp bir gecede 7699 tl olmuş tu8000 ise zamlanmamış 7999 tl idi yetkili ile görüşüp mail ile fiyatı 7800'e bağladık + 500 tl'lik para kart hediyesi ile tv 7300'e gelmiş oldu ayakları hoş görüntüsü kalitesi 1080p'ye alıştığımdanmıdır bilemem ama bana çok güzel göründü optic'ten z5500 sistemide bağladım lg'de tv hoparlörü ve ses sistemi ayarla geçiş yaparak kullanıyordum bunda aynı anda hem tv'den hem logitech'ten ses alabiliyorum bu benim için daha iyi ayarla geçiş yapmak can sıkıcı ALLAH'a şükür ışık sızması ve ölü piksel çıkmadı samsung tv alacak arkadaşların aklında olsun para kart hediyesi ile tv daha bi alınabilir oluyor bu arada tu7000'de 1 usb 2 hdmi tu 8000'de 2 usb 3 hdmi mevcut

• 65 inc tu8500 kullanıyorum. Maç izlenmiyor topun havada süzülüşünü tık tık şeklinde görüyorsunuz. Köşelerde ışık sızması var. Tüketici hakem heyetine verdim sonucu bekliyorum. Değiştirirlerse bir daha 100hz altı almam. Şikayetvarda aratmadan asla tv almam. tu8500 yazdım herkes ışık sızmasından şikayetçi.

• Dopplereffect kullanıcısına yanıt

Ayarlardan otomatik olanları kapatarak bir deneyin. İnternetten yayın izliyorsanız bazı yayınlardan kaynaklı olabiliyor o dediğim ayarı kapatınca normale dönüyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.