Şimdi Ara

Samsung 55TU8000/TU8500/Q60T (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
6
Favori
31.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung 55TU8000/TU8500/Q60T

• gözüyle gördüğünü anlamayan adamlar kalkmış millete tv tavsiye ediyor birde üstüne hakaret ediyor :)

• DaRK BLooD kullanıcısına yanıt

sen kaç yaşındasın? cidden merak ettim siz dediğin adama kemik atan oldumu diyorsun bu nasıl bi üslup? hiçmi evden çıkmadın sosyal ortama girmedin insanlarla muhattap olmadın? ya git allah aşkına git de az sosyalleş insanlarla nasıl konuşacağını öğren..öyle kafana göre insanlara boş konuşuyorlar kemik atan oldumu diyipte burda bide üste çıkmaya çalışma..

• RNNN kullanıcısına yanıt

Sen okuduğunu anlamaktan acizsin bir kere önce onu öğren.

hadi işine...

35 Yaşındayım. Elektrik Elektronik mühendisiyim. Sen gelipte isminin geçmediği bir mesaja "hayatında TV görmemiş iş bilmez adamlar uzman olmuş yorum yapıyor" dersen hak edersin o şekilde cevabı. Tavsiyelerini kendine sakla. Ayrıca sosyalleşmesi gereken biri varsa o sensin hayatını forumda geçirip binlerce mesaj atacağına çık dışarı da biraz oksijen gitsin beynine. Okuduklarını anlarsın o zaman belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Blood -- 6 Şubat 2021; 15:14:12 >

35 seneyi boşa yaşamışsın...sizin şahsınıza kemik atan oldumu gibi bi cümleyi kendinden başka duyabileceğin tek yer ilköğretim sınıfı olur..

Git kendi çöplüğünde öt hadi yol al. Adam ol öyle gel.

kimin ne olduğunu herkes görüyor problem yok :) forumun senin gibilere kalacağını bilmesem öyle yapardım ama yazık iki gram bilginle millete akıl vermenin peşindesin kendin aldın bi çöp bari milleti yakma :)

tamam mühendis sensin :)

• Dostlar sizce hangisini almalıyım?

Samsung UE-58TU7000

Samsung UE55TU7000UXTK

Samsung QE58Q60T

Maksimum bu bütçelerde diğer önerilerinize de açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

Dostlar sizce hangisini almalıyım?

Samsung UE-58TU7000

Samsung UE55TU7000UXTK

Samsung QE58Q60T

Maksimum bu bütçelerde diğer önerilerinize de açığım.

3 arasından birini alacaksan QE60T tabi ki. Ama bütçeniz ne yazarsanız daha fazla yardımcı olunabilir.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-qe-50q60t-50-125-cm-4k-uhd-smart-qled-tv-dahili-uydu-alici.html

hocam bu tv de android yok sanırım tizen işletim sistemi sorun olurmu

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

ne gibi bir sorun mesela? tizen de bir sorun yok androidden daha stabil çalışıyor sadece aplikasyon mağazasında android kadar çok uygulama yok.

• QLede para yetmediği için 50TU8500 aldım. 7000lerden 8500e, 43inchten de 50ye çıktığım için zaten bütçeyi fazlası ile aştık. 437000 yerine 508500 gayet iyi oldu.

Diğer evdeki Sony 55'den çok memnunum. Bu onun kadar olmasa da idare eder, bence parasını hakediyor. Bu ayardaki Sonylerden daha iyi görüntüsü var diyebilirim.

Tek problem bu tizen. Androidde kurduğum her programı aramıyorum ama VLC player tadında, bağlı hdd ve ağ hddsindeki videoları oynatacak bir program yok mu hiç arkadaş tizende?

• bende 1 hafta oldu 55 tu8500 alalı.fakat şöyle bir durum var.hızlı sahnelerde görüntü dalgalanıyor.böyle bir durumla karşılaşan oldu mu acaba?yada bana bu konuda fikir verecek var mıdır?

• Bu üç modelin arasıdaki belirgin farklar nelerdir alma aşamasındayım bütçe 6000

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kadircan_78 K kullanıcısına yanıt

Görüntü ayarlarında otomatik görüntü iyileştirme/netleştirme gibi bir ayar olacak. Onu kapatıp bir deneyin.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.