Şimdi Ara

Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
19
Favori
42.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şaka gibisin, yani 10 bin liralık Sony ile 4 bin liralık Samsung'u mukayese edip insanların da kafasını karıştırıyorsun. Parasına göre kaliteyi herkesin aklı kesiyordur herhalde. Ama bir de hayatın gerçekleri vardır. Ne kaa ekmek, o kaa köfte gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tripanazomi_1 T kullanıcısına yanıt
    Ru 7400 de 1080 yada 4k film izlemeden nasıl oluyor da 720p lik plazma TV nızın bu modelden daha iyi görüntü verebileceğinden tereddüt edebiliyorsunuz. Sağlamlık konusunda size katılabilirim ama 720p ve plazma LED TV lerden iyidir söylentisi şehir efsanesidir. Özellikle de Netflix deki 1080p yada hdr, 4k filmler söz konusu olduğunda.
    Bende ru 7400 ü yeni aldım izleme mesafemde sizin gibi 3.5, 4 metre civarında Netflix de vede indirdiğim filmleri de izliyorum, çok memnunum. Haaa ben genelleme yapıp da piyasanın en iyisidir demiyorum. Ama almadan önceki araştırmalarıma dayanarak şunu net olarak söyleyebilirim. Fiyat / Performans olarak Şu anda halâ piyasanın en iyisidir Sizin de teknolojiyi yenileme zamanınız gelmiş. Fiyat da iyiymiş. Pişman olmazsınız. Hadi hayırlı olsun.

• Herkese iyi akşamlar.Geçenlerde ru7400 model televizyon satın aldım.Bugüne kadar wifiden bağlanıyordum ancak bugün kablolu baglanmak istediğimde hata 102 sorunuyla karşılaşıyorum.Kabloda sorun olma ihtimali yok çünkü laptopa taktıgımda hiçbir problem olmuyor. kabloyu tvye takılı iken sag üstte aga baglandınız yazısı yazıyor ancak ayarlardan baglanmak istediğimde 1 değil 2 çarpı işareti gözüküyor.Bu sorunun bir çözümü var mıdır? Yardımcı olursanız cok mutlu olurum.
    Teşekkür ederim.

• Modemi kapatıp açın. Olmazsa TV yi fişten çıkartıp takın.

• Basarili bi radyo app ekleminizi oneirim
    Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar mahallede herkez televizyona baglanabiliyor youtube videosu aciyor

Bunun bir guvenligi yokmu ayari yokmu
    😂😂😂

• anteros24 kullanıcısına yanıt
    Baglanabilmesi icin ayni agda olmasi lazim. Wifinizi paylasiyorsaniz olabilir

• 43 inç olanını ps4 ile kullanıp fifa vs oyunlarda sorun yaşayan var mı
  • 65ru7440 aldım. Televiyonun üst köşelerinde görüntü koyu gibi. Çok yakından bakınca daha belli oluyor. En alt kısım ise boydan boya daha karanlık. Düz renk testlerde baktım yine aynı.
    Youtube uygulamasındaki sesle arama çalışmıyor, ne yaptıysam olmadı. Hep tekrar deneyin diyor. Normal bixby ise ingilizce olarak çalışıyor. Kanal geçişleri yavaş bana göre. Menülerde transparan- şeffaflık ayarı yok.

İstediğim ölçüde ve tipte sehpa bulamıyorum. 65 inç tv için, yerden yükseklik 55 cm uygunmudur? Kendi ayağı ile alt çerçeve arası 9 cm. Toplamda yerden yükseklik 64 cm. Yüksek olurmu sizce?

• 55 ve uzeri tvler icin duvara asmak en iyisi bence

55ru7400 var bende dedigin koyuluk bende yok eger rahatsiz ediyorsa samsung servise goster

Sesli komut sadece ingilizce calisiyor youtube tada oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: anteros24

55 ve uzeri tvler icin duvara asmak en iyisi bence

55ru7400 var bende dedigin koyuluk bende yok eger rahatsiz ediyorsa samsung servise goster

Sesli komut sadece ingilizce calisiyor youtube tada oyle
    Yani tv nin orta kısmı ile kenarlar aynı parlaklıkta mı? Çok çok yakından baktım köşelere. Pikseller resmen kirli gibi siyah.
    Youtube sesle arama hata veriyor. Ayarları sıfırladım. Sorun evam ediyor.

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Eğer köşeler karanlıksa görüntü ayarlarından gamma ayarlarını yükseltip kısabilirsin

• Ru7400 televizyonum için Iptv nasıl kurabilirim. Mağazada Set iptv var o da ücretli.

• quote:

Orijinalden alıntı: merlot7

Eğer köşeler karanlıksa görüntü ayarlarından gamma ayarlarını yükseltip kısabilirsin
    Yaptım gamma ile ilgili ayarlar ama değişmedi.
    Biraz araştırdım, sizin dediğiniz daha büyük alanlardali parlaklık farkı ile ilgili sanırım.
    Benim dediğim ise, daha küçük bir alan, en köşeler, yani kabaca 2cm kare gibi karanlık.

• Smartip yi indirip winrar dosyayı açıp usb ye aktarıp tv ye taktınız mı kurulum oluyor ayrıca üye olmanız gerekiyor galiba 5€ gibi bir fiyatı var ben bu şekilde kullanıyorum
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=130751973
    buradanda okuyabilirsiniz

https://s4.dosya.tc/server8/ppd5n8/Smart_tv_uygulamalar.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal-1907 -- 26 Mayıs 2020; 10:59:26 >
    Samsung un wep sayfasından müşteri hizmetleri iletişime geçebilirsiniz yönlendirirler

• Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    Uygulama silinmesin de 5€ ya razıyım hocam. Ben bir bakayım. Teşekkürler

• Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım ama garanti veremem

Ayarlar genel de eko ayarlar var onları kontrol ettiniz mi hepsi Kapalı olması gerekiyor

• Kemal-1907 K kullanıcısına yanıt
    En kullanışlı uygulama bu zaten. Tekrar yüklenmesi iyi olmuş.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.