Şimdi Ara

Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
409
Cevap
20
Favori
42.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu
    Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu
    Samsung 55Ru7400 - 50Ru7400 - 43Ru7400 Konusu

Fiyat nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İptv olarak smart ip tv kullanıyorum memnunum. Kurulum için flasha aktarıp kurulum yapmanız gerekiyor. 5 dolar istiyor bu uygulama için değer zaten sınırsız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Ben 55 ru7400'ü 5 ay önce tam da bu fiyata almıştım. Dolar yükselince 50 inch bu fiyata olmuş. Elinizi çabuk tutmazsanız daha da pahalanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cazsever

Ben 55 ru7400'ü 5 ay önce tam da bu fiyata almıştım. Dolar yükselince 50 inch bu fiyata olmuş. Elinizi çabuk tutmazsanız daha da pahalanabilir.
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-55ru7400-55-138-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

bu muydu hocam sizin memnun musunuz
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Evet bu. Bu TV de önceliğiniz ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cazsever -- 3 Haziran 2020; 21:28:20 >
  • arkadaşlar 55ru7400 ile 55q60r arasında karasız kaldım, fiyat farkı olarak 1000tl civarı bir şey söz konusu.kullanım olarak %60ps4 %30tv %10film düşünüyorum. sizce gerek var mı 1000tl fazla vermeye ?
  • Ben 2 hafta önce 55ru7400 aldım motion yani hızlı sahnelerde netlik olayı berbat hiç beğenmedim ve moralim çok bozuldu hızlı sahnelerde bulanıklık çok oluyor bi sürü ayar denedim ama olmadı televizyonun yeteceğim bu kadar sanırım ben yerinizde olsam Q60R alırdım.

• Arkadaşlar merhaba. Samsung 50'ru7400 ile lg sm8000 arasında kararsız kaldım ama Samsung'a daha yakınım. Samsung 7400 serisi nasıldır? Kronik bir sorun ya da şikayetliniz var mı?
  • arkadaşlar n11'de samsung 43ru7450 modeli var, avrupa modeliymiş ithalatçı garantili, tavsiye eder misiniz?
  • Herkese Selamlar,

Yaklaşık 3 haftadır 50RU7400 kullanmaktayım, birkaç deneyimimi paylaşmak istiyorum:

*TV'yi desktop bilgisayarıma bağladım, daha çok monitör şeklinde kullanıyorum. 50 hz yenileme hızı gayet yeterli görünüyor, bu aralar Dark Souls 3 oyununu oynuyorum kayma vs. gibi sorunlar ile karşılaşmadım.
    *TV kanalları kurulu geliyor, yerlerini değiştirmek biraz zaman aldı
    *Aplikasyonlar arasında geçiş gayet hızlı, yeni aplikasyon kurmadım
    *Genel olarak görüntü kalitesinden memnunum

Almayı düşünenlere duyurulur. Herkese iyi günler dilerim.
  • SAMSUNG UE 43RU7400 43'' 109 CM 4K UHD SMART TV nasıl bir TV dir arkadaşlar.
  • Ailem için 55ru7400 aldık. Son anda LG 55um7450’den vazgeçerek. LG ips panel, daha mat ve düşük parlaklığa sahipti. Samsung’dan daha göz doyurucu bir sonuç alacağımızı düşündük. Ama sanıyorum genel tv kullanımı için um7450 daha dengeli bir cihaz. Ru7400’de farklı ayarlar denedim ama sonuç beni pek tatmin etmedi maalesef. Bir de klasik bir tv yayınını ideal ayarlarda izlemek için bir tvyi bu kadar kurcalamaya gerek olmamalı. Özellikle insan yüzlerinde aşırı bir beyazlık ve detay kaybı oluyor. Renkler canlılık ötesinde fazla patlıyor. Bakalım kurcalamaya devam edeceğim. Geleneksel uydu kullanımı için ideal ve doğal bir görüntü ayarı önerisi olan varsa sevinirim. Mod’ları kastetmiyorum. Onları denedim en başta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helvetica34 -- 26 Haziran 2020; 18:52:45 >
  • Selamlar,

Tv yi almadim, ama forumda arastirma yaparken şuna denk geldim, bilen kullanicilar yanitlayabilir mi? Ekranda hizli goruntuler oynarken flu olma ve bulaniklasma sorunu yasamis bazi arkadaslar.

Bu sorun herkeste gecerli mi? Ya da netflix de internet kotuyken olan tarzda bir sey mi? Yani digiturk den yada hdd den film seyrederken de oluyor mu?

Bir sorum daha var, gece kulaklikla tv seyrediyorum genelde. Kulaklik (aux) cikisi mevcut mu?

Tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeozbay -- 26 Haziran 2020; 20:23:27 >
  • Helvetica34 H kullanıcısına yanıt
    ne kadar para o kadar kalite. gayet net. bazı insanlar TV'yi sadece 50 hz 100 hz olarak kategorize edip ben standart yayın izlerim 100 hz e ne veret var gibi bir düşünceye kapılıyor. iş öğle değil. 100 hz panel üst düzey olup işlemci olarak parlaklık olarak da üstün oluyor. upscale özelliği de tatminkar olmuyor maalesef. tabi marka farkı da devreye giriyor.

hocam birebir rtings ayarlarını ayarlayın muhtemelen istediğiniz hale gelir birde uydu yayınlarıyla tv değerlendirirseniz yanılırsınız gelen yayın berbat tv ne yapsın :)
  • merlot7 kullanıcısına yanıt
    motion ayarı kapalı denediğinizde hiçbir düzelme olmadımı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

hocam birebir rtings ayarlarını ayarlayın muhtemelen istediğiniz hale gelir birde uydu yayınlarıyla tv değerlendirirseniz yanılırsınız gelen yayın berbat tv ne yapsın :)
    Teşekkürler. Rtings’e baktım ben de. Ru7400 serisi Rtings’de yok. Onun muadili olan Samsung modellerinin ayarlarını deneyeceğim o yüzden. Şu modelin ayarlarına bakın, benzer donanımdadır gibi bir öneriniz varsa onu deneyebilirim.
    Tabii uydu yayını ile tv analiz etmiyorum. Gerek 4K, gerek geleneksel tv yayınları adına renk, parlaklı, vs gibi bir genel ayar önerisi olan vardır belki diye sordum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helvetica34 -- 26 Haziran 2020; 21:41:18 >
    hocam rtings ayarları hep aynıdır zaten ru7300 e baksanızda olur

ben bu şekilde çözdüm özellikle gamma ayarını - li rakamlarda beyazlık azalıyor
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=143371926

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal-1907 -- 26 Haziran 2020; 23:52:24 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.