Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 KULLANICILARI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.295
Cevap
118
Favori
579.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony xf9005 7500/7700 tl

Samsung 55nu8000 6000/6200 tl

Sizce arada 1.500 tl bir fark verilmesine değecek kadar iyi midir Sony ?

Bugun karar vermem gerekiyor :(

Android tv , tizen ‘e göre daha problemli sorunlu olduğu söyleniyor

Netflix , YouTube. , film , dizi , ve PS4 Pro ( haftada 1 gün ) izlenecek

Ne dersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sizce bu tv mi yoksa lgj50 v mi?
    ikisini epey de krşılaştırdım puanları aynı gözüküyor
    ama bu tv yeni model.yandan bakınca beyazlama,görüntü kaybı oluyor mu?
  • Arkadaslar n11 de nu8000 5589 tl dolar kuru bu seviyedeyken almak mantikli mi. N11 den tv alan arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: dede27

Arkadaslar n11 de nu8000 5589 tl dolar kuru bu seviyedeyken almak mantikli mi. N11 den tv alan arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi acaba
    https://urun.n11.com/led-tv/samsung-ue-55nu8000-55-140cm-4k-uydu-alicili-smart-led-tv-P252430921
    5.569 TL - 100 TL Tık hızında kupon(halen var)- Axess 50 chip para = 5.419 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede27

Arkadaslar n11 de nu8000 5589 tl dolar kuru bu seviyedeyken almak mantikli mi. N11 den tv alan arkadaslar varsa yardimci olabilirler mi acaba
    Yada
    https://www.hepsiburada.com/samsung-55nu8000-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000BSSTC?magaza=Teknofish&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=454&wt_pc=cimri.c.454.pc
    5.499 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: hburak

Yada
    https://www.hepsiburada.com/samsung-55nu8000-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000BSSTC?magaza=Teknofish&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=454&wt_pc=cimri.c.454.pc
    5.499 TL

Alıntıları Göster
    Kurulumu kim yapıyor buradan alırsak usta

• yardımcı olacak kimse yokmu?
  • hburak kullanıcısına yanıt
    ben hepsiburada dan alma taraftarı değilim.satıcıyla direk irtibata geçemiyorsun.hangi kargoyla gönderecek bellı değil.bazıları horoz kargoyla gönderıyor.bazı alıcılar izmirden ıstanbul 10 gün sürede geldiğini, söylüyor.çok sorun yaşayan duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercanfx

Merhaba ,

Sony xf9005 7500/7700 tl

Samsung 55nu8000 6000/6200 tl

Sizce arada 1.500 tl bir fark verilmesine değecek kadar iyi midir Sony ?

Bugun karar vermem gerekiyor :(

Android tv , tizen ‘e göre daha problemli sorunlu olduğu söyleniyor

Netflix , YouTube. , film , dizi , ve PS4 Pro ( haftada 1 gün ) izlenecek

Ne dersiniz ?
    Sony xf9005 sony centerlarda 7.000tl'ye veriyorlar hocam. nu8000 5.500 civarında alabilirsiiz.
  • Vazgectim35 V kullanıcısına yanıt
    başka ne önerirsiniz?
  • jomily J kullanıcısına yanıt
    Ips panellerin avantajı yan açılardan bakıldığında daha az görüntü kaybına uğraması , renklerin biraz daha gerçeğe yakın olması. Ek olarak gün ışığında daha çok yansıma yaparlar.

Sizin için çok belirgin ve olması gereken bir özellik belirtirseniz ona göre yönlendirme yapalım.

Onun dışında Va panel daha tercih edilebilir bir seçim olacaktır. Şu an kendi cihazımda bir beyazlama sorunuyla karşılaşmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho23

Ips panellerin avantajı yan açılardan bakıldığında daha az görüntü kaybına uğraması , renklerin biraz daha gerçeğe yakın olması. Ek olarak gün ışığında daha çok yansıma yaparlar.

Sizin için çok belirgin ve olması gereken bir özellik belirtirseniz ona göre yönlendirme yapalım.

Onun dışında Va panel daha tercih edilebilir bir seçim olacaktır. Şu an kendi cihazımda bir beyazlama sorunuyla karşılaşmadım.
    daha önce hiç akıllı tv kullanmadım.onun için bu tvler hakkımda hiç bilgim yok desem yeridir.
    tvyi pencerenin yakın yerde duvara monte ettirmeyi düşünüyorum.açık havalarlda evin içine güneş alıyor.tv yi bazen film ,dizi ve maç izlemek için kullanacağım.oyun pek oynamıyorum.ben genelde maçları ve bazı kanalları bilgisayarımda bazı sitelerde paylaşılan iptv lınkleriyle vlc player ile açarak izliyorum.aynısını yeni alacağım tvde yaparak izlemeyi düşünüyorum.yani windows dakullandığım vlc player uygulamasının benzerıyle tv kullanmak istiyorum.bu benim için çok önemli
    şuana kadar hep aklımda lg almak vardı.model olarak araştırdım.j850 v modelini almaya karar vermiştim.ama bu ışık sızma ,bulutlanma olayı kafamı karıştırdı.tv de ışık sızma nasıl oluyor bilmiyorum.bende note 8 telefon var.bunda da ışık sızması var deniliyor.ben bunu farketmiyorum ve kullanımda sorun olmuyor.eğer ki aynı duurum yani ışık sızması tvdeki ile aynıysa yani ben farketmeyip kullanıma etki etmeyecekse benim için sorun olmaz.birde geçen senenin modeli olmasıda beni düşünüdürüyor.tam bunu almaya karar vermişken sonra sj800 modeline baktım.aralarında kalınlık ve subwofer dışında fark olmadığını gördüm.ve en son olarak 2018 modeli olan nu8000 aklıma takıldı.iki tv yi epey.comda karşılaştırdım sj850 ile nu8000 puanları aynı çıktı.şuan aralarında 600 tl gibi fark var.yani nu 8000-5550 tl,sj850v 6150 tl.bunlar en ucuzfiyatalar.iki tv özellık bakımından aynıysa neden daha fazla para vereyım?
    bu arada bugün samsung mağazsına gittim.ben 55 inch almayı düşünuyordum.benım odamın ölçüleri 6x3 18 merekare.ızlemee mesafesı 3.20 metre falan.oradaki satıcı bana55 inc büyük gelir 49 inc önerdi.buda kafamı karıştırdı.birde tv ye yandan sıfırdan bakınca beyazlama olabileceğini söyledi.normal demo yayınları açıktı.siz olsanız hangi tv ve kaç inc alırdınız?

Kardeş ben Hb den aldım bayram 3.günü hala gelmedi ve ptt kargo ile yolluyor vicdansız teknodünya.

Oncelikle size sunu soyleyeyim ben marka meraklisi bir kisi degilim. Samsungun bu modelini kullaniyorum fakat evimizde Lg nin Uf7787 4k tv si de var. Tas gibi bir cihaz ve hic sorun cikarmadi.

Ben su an mevcut tv den memnun oldugum icin bu sebeple icini disini bildigim bir cihazi size onerebilirim.

Sizin de dediginiz gibi ayni puani almislar. Neden daha fazla odeyesiniz ki ? Model de gecen senenin modeli.

Pencereye yakin bir yere monte ettirmeniz halinde cok kalin bir perdeniz yok ise isiga ve yansimaya engel olamazsiniz. Va panel yani samsung bu durumlarda ips panellere gore bir tik daha iyidir.

İsik sizmasi da ips panellere gore daha azdir ya da yok denilecek seviyededir. Bu kenar aydinlatma ledlerinden kaynaklanan problemin adidir. Ozellikce gece karanlik sahnelerde koselerden ve yanlardan ekrana sanki bir el feneri tutuluyormus gibi bir goruntu cikiyor. Dogal.olarak o anki yayinin keyfi ve kalitesi dusuyor.

Son olarak 55 inc almanizi oneririm. 49 inc paneller 50hz tarama hizina sahipler. Bu size mac yayinlarinda sorun olusturabilir. Her ne kadar 55 inc size buyuk gibi gorunse de bir sure sonra goz aliskanligindan kucuk.bile gelmeye baslayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maho23 -- 31 Ağustos 2018; 8:49:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Xasi

Kardeş ben Hb den aldım bayram 3.günü hala gelmedi ve ptt kargo ile yolluyor vicdansız teknodünya.
    aynı firmadan 25inde sipariş verdim 28inde teslim edildi. bugün servis kurulum yapacak
  • Arkadaşlar merhaba.

Ürünü internetten sipariş ettim. Bugün elime ulaşacak. TV kurulumu için nereyi aramam gerekir bilgi verebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xasi

ben hb den bir kere alışveriş yaptım ondan sonra daha yapmadım
    genelde hep n11 den yapıyorum.en fazla 3 günde geliyor.ikidefa telefon almıştım
    ptt kargo eve kadar getiriyor diye biliyorum.diğerlerı yurtiçi aras sürat mng hep mızmız ediyorlar.bazen küçük paketleri gidip şubeden kendim alıyorum
  • maho23 kullanıcısına yanıt
    samsungun kumandasına taktım kafayı.kullanıcılarına bakıyorum en çok bundan şikayetçiler
    bu samsung telefon servisinden hiç memnun değilım.tv servisleride onlar gibiyse hiç bulaşmak istemem
    daha önce telefon yüzüden mahkemelık olmuştuk.paramı geri aldıktan sonra yıne samsung telefon aldım
    lg marka şimdiye kadar hiçbir ürünü kullanmadım.gerçi bununda servisi kötü diyorlar
    yalnız bu bahsettiğim modelde nanocell özelliği var .ne işe yarıyor bilmıyorum
    ve karşılatırmada
    j850v Yenileme Hızı (Yazılım)PMI 3200

nu8000 Yenileme Hızı (Yazılım)PQI 2500

yazıyor.ve ekran görüntü özellikleri j850 de biraz daha teferruatlı gibi.bunlar ne derece önemlı bilmiyorum

samsungda iptv lınklerını açabileceğim bir uygulama varmı.bundan da ba.bu da bahhsetmediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihancndn

1103 sürümü linki olan varsa paylaşabilir mi? 1134 yükledim fakat önceki sürüm daha iyiydi bence.
    Hocam 1103 sürümü yüklü bende. Sizin güncelleme ile eklenen yeni uygulama var mı?

Puhutv vs.

• Xasi kullanıcısına yanıt
    Hayır herhangi bir uygulama yok maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.