Şimdi Ara

SAMSUNG 55NU8000 Altyazı Aydınlanma Sorununun Kesin Çözümü!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
5
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2019 yılı Mayıs ayında almış olduğum Samsung 55NU8000 televizyonumda aylardır çözemediğim ve yetkili servis ile sürekli münakaşa içinde olduğum "altyazı aydıunlanma sorunu" için yurt dışı Samsung forumlarından birinde dün itibarıyla çözüm yolu buldum.

Akşam evde yaptığım ayarlar sonunda (kendime göre) ideal olduğunu düşündüğüm düzenlemeleri aşağıda fotoğraf olarak paylaşıyorum.

NOT: Altyazılı film/dizi izlerken televizyonun HDR+ özelliğinin açık olması gerekiyor. HDR+ özelliğini açtıktan sonra aşağıdaki ayarları girerseniz sorununuz çözülecektir. Umarım bende olduğu gibi hepiniz için işe yarar...

SAMSUNG 55NU8000 Altyazı Aydınlanma Sorununun Kesin Çözümü!SAMSUNG 55NU8000 Altyazı Aydınlanma Sorununun Kesin Çözümü!SAMSUNG 55NU8000 Altyazı Aydınlanma Sorununun Kesin Çözümü!SAMSUNG 55NU8000 Altyazı Aydınlanma Sorununun Kesin Çözümü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasi_t -- 15 Ekim 2019; 10:27:31 >

• İşine yarayan muhakkak çıkacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paylaşım için teşekkürler, mu8000 için deneyeceğim.
  • 1 senedir 55NU8000 TV'm ile bu şekilde izledim, samsung servisi filmlerimin orijinal olmadığını söyledi, ne alakası varsa. Sizin belirttiğiniz şekilde ayarlarımı yaptım ve ekran komple parlamadan altyazılı izleyebiliyorum, televizyonumdan soğumuştum sayenizde izlerken keyif alabileceğim, çok teşekkür ederim bu yararlı paylaşımın için, altın değerinde!
  • Metehan Taşdemir M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Çektiğiniz sıkıntıları ben de aylarca yaşadığım için sizi çok iyi anlıyorum.

İşe yaramasına çok sevindim.

Umarım herkes erişip sıkıntısını çözebilir.

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.