Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ntfs de denedinizmi
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Ntfsti. Hatta kullandığım bir usb. Formatlamadım bile özel olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Yok hyr deniyemedim içerik dolu oldugu için mecburen pc ye atmak geri yüklemem baya uzun sürer diye deniyemedim bu akşam tekrar deniyicem tşk ederim..bu arada tv deki youtube uygulamasinda izliyomuşum meger görüntüleri cözünürlük düşük oldugu içingöstermiyomuş internet sayfasindan girince görüntüyü yakaladim tşk ederim:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 11 Şubat 2018; 12:20:13 >
  • Arkadaşlar ntfs ve fat32 denedim yine olmadi görmuyor güncelleme dosyasini 4k demo indirdim onlarida görmuyor..ne yapmam lazim

iki usb dede denedinizmi başka usb ile denedinizmi bunları deneyin yine olmuyorsa tv ile alakalı bi sorun olabilir
    Yok tek usb denedim yani usb içerisindeki muzikleri görüyor ama dosyalari görmuyor verdigin linkte 4k demo indirdim onlari dahi görmuyo iki formati da denedim olmadi acaba pc de videolari indirdigim an otomatikmen vlc li olarak gördü pc otomatik vlc oldugu için mi görmuyor.. tv yi.?

onla alakası olmaz hocam o sadece simgeyi değiştirir formatı değişmez hocam boşuna yormayın kendinizi arayın servisi onlar yorulsun o kadar para verip bide bunlarlamı uğraşalım :) ama aramadan farklı usb ilede deneyin derim bende kingston toshiba sandisk var üçünüde sorunsuz kullanıyorum

Olur tşk ederim olana kadar deniyicem de tv hangi video formatlarini destekliyo diye bilgi bulamadim yarin deniyicem olmadi laptopu getirip olana kadar deniyicem tşk ederim saolasin..

Tmm hocam tşk ederim güncelleme yapti..ama video görmuyo nedense..)

valla aklıma başka bişey gelmiyor dediğim gibi farklı usb ile deneyin olmadı arayın servisi gelsin çözsün :)
  • 55MU9000 suan teknosada 4999 tl alicaklar kacirmasin o fiyata 55mu8000 aldik

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    GG de 4799 , samsung 55mu9000
  • Bu tv yı almak isteyen bi tanıdık var biraz takip ettiğim için bana sordu bir haftadır bakıyorum galiba Samsung cu üçkağıtçı lar bu modelde çok karışık işler yaptilar. Nereye baktiysam 49 inç olana 50 hz 55 inç olana 100 hz yazıyor. Aynı model aynı seri tv 49inc 50 büyükleri 100hz tamamen üçkağıtçı lik ve saçmalık.

• Merhaba, dün itibarı ile incehesap.com sitesinden 55mu8000 almış bulunuyorum, 40h6270'den geçiyorum... Tv bu akşama doğru gelecek, yarın öğleden önce kurulacak.
    Kullandığım 5+1 ses sistemi (philips lx3950w) biraz eski, ama çok iyi ses veriyor, dvd playerını da kullanıyoruz. Arka hoperlörleri kablosuz olduğundan benzer optik girişli yeni bir sistem çok uçuk fiyatlara satılıyor.. Fakat optik girişi yok maalesef. Şu andaki televizyonun kulaklık çıkışından bağlantı yapıyorum. Optikten rca'ya çeviren adaptör de aldım ama tatmin edici bir ses alamadım.
    Gördüğüm kadarı ile 55mu8000'de bir kulaklık çıkışı yok, daha doğrusu araştırdım ama kullanma kılavuzunda ve internet sitesinde doğru düzgün bir bilgi veya resim göremedim bununla ilgili. One conectde de yok gibi...
    Öncelikle optik dışında kulaklık ya da av çıkışı var mı? Yoksa 2+1 40W tatmin edici olur mu?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim... Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardarda7 -- 16 Şubat 2018; 16:10:37 >

• 4275 liraya (tanıdıktan indirim yaptırdım) bu tv alınır mı arkadaşlar? Gerçekten 100 Hz mi? Son durum nedir?

Alınmaz diyorsanız en fazla 4300 liraya kadar 100 Hz ve HDR destekli tv tavsiyelerine açığım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    Gerçek 100hz ve o fiyata alınır.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu tv olmazsa başka tv öneriniz var mıdır?
  • wakari_mayo kullanıcısına yanıt
    4300 e kacirmayin direk gozunuz kapali alin

• suan youtuba girebilen varmi arkadaslar tv youtube uygulamasina gorilmiyor bi bakabilirmisiniz

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Sorun yok baktım.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.