Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevap için teşekkürler bunu konuyu öğrenmeden almayı düşünmüyorum, mağazadaki yetkili kişilerde tam bir cevap veremiyor.
  • Son yazilim nedir.bende 1147.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris007 B kullanıcısına yanıt
    Bugün itibariyle son sürüm 1151.1 oldu.
  • Pxshadowz P kullanıcısına yanıt
    Benim tv ye 1147 güncellemesi daha dün geldi güncelledim ama görüntüdeki titreme sorunu hala devam ediyor ve oldukça rahatsız edici bir durum 1151 ne zaman gelir allah bilir tvme şu titreme sorunu çözsünler artık yoksa garantiye göndermek zorunda kalıcam

• muhammet5252 M kullanıcısına yanıt
    bu titremeden kastınız nedir o kadar merak ediyorum ki keşke görme şansım olsa kendim mu9000 kullanıyorum mağazalarda mu8000 ide test etmiştim almadan önce ben hiçbir sorun görmedim bu tv lerde usb den oynattığınız videolardada oluyormu bu titremeler
  • bu arada yeni güncelleme gelmiş sorun yaşayanlar denesin derim

Versiyon 1151.1, All Windows
    Servis buna hicbirsey yapmiyor.uydu kutu kullaniyorsaniz olur.

• RNNN kullanıcısına yanıt
    Akşam yükledim hemen yaklaşık 15 dk bakabildim gördüğüm kadarı ile hem görüntü olarak hem de takılma olarak iyileşme var sorun büyük ölçüde çözülmüş gibi ama daha detaylı bakacağım.

• cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    hocam sorun olduğunda ısrar ediyorsunuz çok merak ediyorum sizin bu sorun diye bahsettiğiniz problem tam olarak nedir diye keşke aynı ilde olsaydık :)
    Bende takilma oluyordu.sizin resim ayarlariniz ve motion ayarlariniz nasil yazarmisiniz

• figo2121 kullanıcısına yanıt
    ben motion kapalı kullanıyorum arada açarsam belki maçlarda açıyorum ondada bulanıklık 3 titreme 10 olarak kullanıyorum otomatik modda kullanmayın o zaman sıkıntı olabilir tv bazen görüntü hızla değişince ne yapması gerektiğini şaşırabiliyor :)
  • Tskler peki goruntu ayarlarini ne yapmaliyim bazen renkler abartili oluyor.Sizin ayarlari merak ediyorum

Hocam gel bi hafta sonu misafirim ol, bakalım tv ye hem de Eskişehir’i görmüş olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: KRML

Merhaba,

2 hafta önce 4799TL ye Samsung bayiisinden 55MU8000 alarak aranıza katıldım.

Çok fazla TV izlemiyoruz. Daha çok Netflix, bilgisayar, YouTube ile kullanıyoruz.

Şimdilik memnunum. Sadece kumandadan yazı yazmak gerçekten zorlayıcı. Touchpadli klavye ile kolay oluyor ancak onu da bilgisayara bağlı tutuyorum. Hem TV hem PC ye bağlanır mı bilmiyorum.

Sorularınız olursa cevap vermeye çalışırım.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

Tv üniteniz hoşmuş. Acaba tvnin bacak boyları arasındaki mesafe kaç cm?

• cagatay_26 C kullanıcısına yanıt
    teklifiniz için teşekkürler hocam ama bana tatil yok 7 gün çalışıyorum :)
  • figo2121 kullanıcısına yanıt
    ben rtings ayarlarının aynısını kullanıyorum sadece duruma yada o anki izlediğim içeriğe göre arka ışığı 11-15 arası değişiyorum tek farklı olan ayar arka ışık geri kalan hepsi aynı ayarlara burdan bakabilirsiniz

http://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/mu9000/settings
    Hocam zaten asıl mesele usbden oynatılan videolarda deil bnde almadan önce usb ye hertürlü video atıp denedim titreme takılma olmuş olsa hemen göze çarparki anlaşılmicak bi durum deil rahatsız edici dahili uydusunu kullanıyorum harici kutu yok gel görki uydu yayınlarında bariz bellli heleki güncellemeden önce daha feleketti gncelemeden sonra bi nebze düzelir gibi ama yine kamera hareket ederken sağa sola hemen takılıyor ve dikkat dağıtıyor anlık da olsa 1 saniye kadar sürüyor. dilersenizz video çekip atabilirim size bnde keyfimden eleştirmiyorum tv yi tabiki ama izlerken zevk almak yerine tadımız kaçıyor ki dile getiriyorum

videodan belli oluyorsa görmek isterim bayadır merak ediyorum belki dahili uyduyla alakalıdır ben harici kullanıyorum dahili kullansam belkide bendede olacak aynı sorun :)
  • Samsung u558000 4600 indirimde alinir mi.?yoksa xe8577 mi.ayrica sony ilçede oldugum için sony servisi urfada 100 km gelirler mi samsung lg servisi var sadece oda tanidik kafam karişik almam lazim artik..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 15 Kasım 2017; 8:0:13 >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    xe85.. modeli mu8000den bir tık daha iyidir ama gözle aradaki farkı anlamak imkansız ama ben yinede sony öneririm renkleri daha doğal gerçekçi
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.