Şimdi Ara

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.335
Cevap
56
Favori
189.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trt1 Terminator genisys filmi filmdenmidir tv denmi cozemedim asiri bulaniklasiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: molero

Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu, hiç mi film izlemiyorsunuz bilgisayar üzerinden.Mesela LG tvlerde bilgisayardaki filmleri smartshare programı ile kablosuz olarak tv ye aktarabiliyorum. Program ile istediğim şekilde klasörleri müzik,klip,film olarak ayırabiliyorum. Samsung tv lerde bilgisayara kablosuz görüntü aktarma nasıl oluyor program ile mi yoksa direk bilgisayardaki klasörleri görüyor mu televizyon.

Samsungun kendi uygulaması var(Smart view), yaklaşık 6 ay önce denemiştim ve çalışmamıştı. Samsungu aradım beta gibi bi cevap vermişlerdi.
    Şuanki durum nedir bilmiyorum.
  • Hocam tv arkasına yaptığınız ledin rengini siz mi kumanda ediyorsunuz yoksa ekrandaki renge göre kendi mi değişiyor? (Var mı öyle bir teknoloji bilmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IraArel -- 7 Kasım 2017; 20:46:25 >
  • Arkadaşlar 1147 güncellemesini yüklemeyen varsa yüklemesin görüntü kalitesi düştü daha flu bir görüntü oluştu bilginize

• Arkadaşlar,

55mu8000 hiç bir hdmi kaynağından görüntü almıyor. Hdmi takıldığını anlıyor ve giriş aktif hale geliyor ancak sinyal yok uyarısı alıyorum.

Sebep ne olabilir?

• barbha kullanıcısına yanıt
    Bence o hdmi dan deil senin canak ilgili sinyal zayifligi.

• Arkadaşlar bu televizyonu bu aralar almayı düşünüyorum. Kullanıcılarına ithafen sormak isterim gönül rahatlığı ile alın diyebilir misiniz? Yoksa benzer segmentte başka TV mi önerirsiniz?
  • turko79 T kullanıcısına yanıt
    Ben daha yüklemedim ama yüklemeyi düşünüyodum kafam karıştı 1123 sürümü var şuan. burda bazı arkadaşlar hareketli görüntüleri iyileştriyo takılmalar düzelmiş demişti sizde nasıl bu durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackkk -- 9 Kasım 2017; 14:46:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Ben daha yüklemedim ama yüklemeyi düşünüyodum kafam karıştı 1123 sürümü var şuan. burda bazı arkadaşlar hareketli görüntüleri iyileştriyo takılmalar düzelmiş demişti sizde nasıl bu durum?

Ben daha önceki 1123 den görüntü kalitesi olarak çok memnundum kendi şahsi görüşüm kesinlikle güncelleme!!!

Eyvallah hocam.görüntü kalitesi olarak bende memnunum tv den ama uydu yayınlarında özellikle maçlarda takılma yapıyo güncelleme belki düzeltir diye düşündüm ama bende güncellemiyim o zaman.

Kesinlikle katılıyorum 1145.1 sürümden çok memnundum en ufak problem yoktu. 1147.1 yükledim görüntü kalitesi düştü, motion açıkken hatalı görüntüler arttı, ara ara titremeler başladı. Problem olan cihazlarda belki faydası vardır son güncellemenin ama görüntüsen memnunsanız bence güncellemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese Selamlar,

Acaba güncel bir kanal listesi paylaşma şansınız var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Arkadaşlar bu televizyonu bu aralar almayı düşünüyorum. Kullanıcılarına ithafen sormak isterim gönül rahatlığı ile alın diyebilir misiniz? Yoksa benzer segmentte başka TV mi önerirsiniz?

Dostum ben alalı yaklaşık 15 gün oldu , digitürk ile kullanıyorum gayet güzel memnunum ( eski tv 46C650 sammy )
  • kablosuz klavye olarak ne kullanıyorsunuz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: org

quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Arkadaşlar bu televizyonu bu aralar almayı düşünüyorum. Kullanıcılarına ithafen sormak isterim gönül rahatlığı ile alın diyebilir misiniz? Yoksa benzer segmentte başka TV mi önerirsiniz?

Dostum ben alalı yaklaşık 15 gün oldu , digitürk ile kullanıyorum gayet güzel memnunum ( eski tv 46C650 sammy )

Eyvallah.

Ben de bugün 4440 TL karşılığında bu TV'den satın alıp aranıza katıldım. Umarım sorunsuz kullanırım.

Kurulum sırasında nelere dikkat etmeliyim sizce? Yapmam gereken testler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 11 Kasım 2017; 17:15:20 >

• Merhaba,

2 hafta önce 4799TL ye Samsung bayiisinden 55MU8000 alarak aranıza katıldım.

Çok fazla TV izlemiyoruz. Daha çok Netflix, bilgisayar, YouTube ile kullanıyoruz.

Şimdilik memnunum. Sadece kumandadan yazı yazmak gerçekten zorlayıcı. Touchpadli klavye ile kolay oluyor ancak onu da bilgisayara bağlı tutuyorum. Hem TV hem PC ye bağlanır mı bilmiyorum.

Sorularınız olursa cevap vermeye çalışırım.

SAMSUNG 55MU8000 KULLANICILARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRML -- 11 Kasım 2017; 14:30:50 >

• 55mu8000 tvye harici uydumu bagladim ses geliyordu.sonra söktüm tekrar bagladim gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: figo2121

55mu8000 tvye harici uydumu bagladim ses geliyordu.sonra söktüm tekrar bagladim gelmiyor

1-fişi çek yeniden tak (elektronikte 1 numaralı tamir yöntemi)

Olmazsa

2-bağlantı kablosunun tam yerine oturduğundan emin ol

Olmazsa

3-düşük bir ihtimal olsada, m8000 kumandası sadece tvnin sesini yükseltiyor bu yüzden her iki cihazında (tv-uydu) ses seviyesinin yüksek olduğundan emin ol,

Harici uydunun sesi sonuna kadar kapalı olabilir, kendi kumandası ile sesi aç....

Bu üç adımı dene bakalım..

• Olmuyor kaynagida bulamiyor bilinmiyor diyor.manuel secince uyduyu ses yok.

• KRML kullanıcısına yanıt
    Telefondan smartwiew kullan klavyeye gerekyok

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.