Şimdi Ara

SAMSUNG 46F7000 mi ? SONY KDL47W805 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki televizyon arasında kararsız kaldım. Smart TV'den daha çok görüntü kalitesi, hızlı kanal geçişi gibi özellikler daha öncelik sebebidir. Ürünlere sahip olanlar varsa, yorumlarını bekliyorum. Şimdiden yardımlar için teşekkürler.

• 46f7000 im var. Her şeyi çok güzel , görüntü kalitesi vs. Ayrıca çok şık duruyor. Sadece internette gezinirken klavyesiyle yazmak biraz zor, ama açmadığı video türü yok . Ayrıca w805 i değil , lg nin la860v modelini rakip olarak gör. Samsung alırsan hiç bir pişmanlığın olmaz. Bu arada mağazadan incelemeyi de unutma . Hangisi sana yakın gelirse al aralarında büyük bir fark yok . Ama bana yine sorsan samsung alırım . Kafanda samsung 1-0 önde olsun.
  • Forumda birkaç yerde görüntü kalitesinde Sony'nin önüne geçebilen TV olmadığı yönünde yorumlar okudum. Bir de samsung'un akıllı kumandasının kullanımının zor olması beni sony'ye biraz daha yakınlaştırdı. Bu TV'yi kullanacak olan kişiler, teknolojiyle çok yakın olan insanlar değil. O yüzden asıl önemli olan nokta, görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı ve hızlı kanal geçişleri gibi özellikler...
  • Bu iki TV'den kullanan varsa yardımcı olabilirler mi? Özellikle samsung'un akıllı kumandasıyla ilgili deneyimleri merak ediyorum.
  • kesinlikle 46f7000... panel 200 hz ve fark yaratıyor(CRM hızından falan bahsetmiyorum onlar uyduruk şeyler) artı panel çok sık. Smart kumandaları elle ben çok rahat kumanda ediyorum. Sony'nın w9 serisi iyi ama oda çok pahalı..
  • sony tüplü tv zamanında iyiydi. yıl 2013. artık rakipsiz değil hatta üstünleri var. sony iyi diyenler fanboylar. muhakkak iyidir tabi ama en iyi değil.
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    led tvde üst seviye olarak w905 piyasanın en iyisi ama w805 orta seviye tv . fanboyluk yapanlarda çok yapcak bişey yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

led tvde üst seviye olarak w905 piyasanın en iyisi ama w805 orta seviye tv . fanboyluk yapanlarda çok yapcak bişey yok .

orta sınıf demek biraz haksızlık diilmi hocam ?
  • serci061 S kullanıcısına yanıt
    yo desem

sonuçta tvlerde

200 hz üst sınıf
    100 hz orta sınıf
    50 hz alt sınıf var fiyatlardan belli oluyor .

ve 50 hz 3d siz tvler var bunlarda vasat sınıfta
  • quote:

yo desem

sonuçta tvlerde

200 hz üst sınıf
    100 hz orta sınıf
    50 hz alt sınıf var fiyatlardan belli oluyor .

ve 50 hz 3d siz tvler var bunlarda vasat sınıfta

OLED
    4K
    ONLAR ZATEN TV DİİL
    Oled ve 4k ise şimdilik alınası değil ve o kadar iyi de değiller onlar için daha zaman var . satılsın diye çok reklamları dönüyor ama o fiyata kim alsın. onlarda 200 ve 100 hz oluyor .
  • quote:

Oled ve 4k ise şimdilik alınası değil ve o kadar iyi de değiller onlar için daha zaman var . satılsın diye çok reklamları dönüyor ama o fiyata kim alsın. onlarda 200 ve 100 hz oluyor .

ikiside mat panel (w805 / f7000,8000)
    aynı ortamda w 805 aşırı yansıma yaptı ve gözümden düştü
    bu pek önemsenmeyen bi unsur
    fakat evde mutlaka bi yerden patlayan işık ekrana düşer yansıma yapan panelde hayli rahatsılık verici
    46 f7000veya 8000 3 aydır bekliyorum düşeceğine malum ayakkabı kutusundan ötürü dövizde fırladı şansımıza
    40 inch 2300tl ye alıcam gibi ama aklım 46inc da napim şaşırdım kaldım valla ya
    millet 2700 tl ye 46' almış doğru yalan bilmiyorum bakmadığım site market kalmadı.
    en fazla 1 hafta bekliyip artık haleti ruhiyete göre biri gelecek
    saygılar...

led tvde güneşte yansıma yapıyor güneşlik yada perde olursa sorun yok . ışıklı ortamda da görüntü değişik gelebilir .

o fiyata iyi yakalamışlar vay be .

mağazalarda fiyatlar böyle internette daha düşük olabilir .
    dolar da 1 yıldır felaket yüksek , son olaylardan dolayı düşmez gibi .
    altın alım satımı yapmak için 1 yıldır altını düşük tuttu atasay kuyumculuk akp dolar-euro da bu yüzden yüksek .

46F8000 3500 tl
    46F7000 3200 tl

47w805 3100 tl
  • quote:

led tvde güneşte yansıma yapıyor güneşlik yada perde olursa sorun yok . ışıklı ortamda da görüntü değişik gelebilir .

o fiyata iyi yakalamışlar vay be .

mağazalarda fiyatlar böyle internette daha düşük olabilir .
    dolar da 1 yıldır felaket yüksek , son olaylardan dolayı düşmez gibi .
    altın alım satımı yapmak için 1 yıldır altını düşük tuttu atasay kuyumculuk akp dolar-euro da bu yüzden yüksek .

46F8000 3500 tl
    46F7000 3200 tl

47w805 3100 tl

n11 de 46' f 7000 2999

doğuş gurubunun olduğu için pek almak istemiyorum
    bakalım....

• quote:

Orijinalden alıntı: serci061

quote:

fakat evde mutlaka bi yerden patlayan işık ekrana düşer yansıma yapan panelde hayli rahatsılık verici
    46 f7000veya 8000 3 aydır bekliyorum düşeceğine malum ayakkabı kutusundan ötürü dövizde fırladı şansımıza
    millet 2700 tl ye 46' almış doğru yalan bilmiyorum bakmadığım site market kalmadı.
    saygılar...

bende 46 f 8000 takipteyim forumda 2750 indirimlerle gg den almislar sozde ya teshir yada paralel
    bugun goldda samy tr garantili bonus karta 3300 e var daha dusermi acaba
    3000 e dussede bitane kapsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

quote:

saygılar...

bende 46 f 8000 takipteyim forumda 2750 indirimlerle gg den almislar sozde ya teshir yada paralel

40' 7000 ve 8000 lerde indirim baya var 2200 2300 lerde
    46 ya da olur inş ama samsung ürün vermiyo nedendir bilinmez
    7000 istersen 2999 -100 World-45 avajix gg de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: parlamenter

quote:

quote:

saygılar...

40' 7000 ve 8000 lerde indirim baya var 2200 2300 lerde
    46 ya da olur inş ama samsung ürün vermiyo nedendir bilinmez
    7000 istersen 2999 -100 World-45 avajix gg de

bu hafta sonu yil sonu indirimi bekliyorum 46 f 8000 3000 alti her fiata alinir
    cumadan takip edilir 31 aralik gunude ekstra biseyler olacagini dusunuyorum
    bunlarda bisey cikmazsa 2014 mart sonu f8000 46 nin 2700 e saticaklar
    gecen sene 46 es 8000 i ist istforum teknosada 2690 a 8 tane kapali kutu vardi yarim saat dusundum basiretim baglandi almadim sonra pisman oldum firsat ayagimin ucuna gelmisti
    bulunca alicaksin bidahada ofiyata dusmedi ve biiti gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sanırım W805 alacağım. Oyunlarda input lag'ı çok iyi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.