Şimdi Ara

Samsung 46es5700 100tl extre indirimi ile 1399 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

Orijinalden alıntı: Shatan

biraz daha ayrintili anlatabilir misini anlayamadim pek :D cross kablo nasil oluyor ? ve o kabloyu laptopa baglayip mi tv ye bagliyorsunuz ?

1. aşama Cross kablo normal ethernet kablosunun bir ucunun farklı renk sırasına göre bağlanmasıyla elde edilen bir kablodur.Gayet basittir,penseniz varsa yapabilirsiniz yoksa normal ağ kablonuzun bir ucunu kesip jakını farklı renk sıralamasına göre değiştirirseniz corss kablo olmuş olur.

2. aşama ise laptoptan ağ bağlantıalrıma gelip bağdaştırıcı ayarları kısmından wireless kartınızı ve lan kartınızı ctrl tuşlarına basılı tutarak ikisini birden seçmeniz ve bağlantıları köprüle sekmesini seçmeniz gerekecektir.Daha sonra ağ bağdaştırıcılarımda ağ köprüsü adında tek antenli modeme benzer yeni bir ikon oluşacak bu da size köprünün çalıştığını gösterecek.

3. aşama yukarıda anlattığım cross kablonun bir ucunu laptopa bir ucunuda tv ye bağlayacaksınız hepsi bukadar.Güle güle kullanın.

Bende deneyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Televizyonun smart menusu ve ip tv portalları.

Samsung 46es5700 100tl extre indirimi ile 1399 tl

Samsung 46es5700 100tl extre indirimi ile 1399 tl

Ayrıca televizyonun toshiba harddiskimi açmadığını da söylemek isterim.

• Vatan dan BKM ekspres ile gelen 35 tl indirimle 1505 TL ye 10 taksit aldım TV yi.
    sadbul'a akşam ricam üzerine hemen tv nin portlarının resmini mail attığı için ayrıca teşekkür ediyorum.
  • rica ederim hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Tv bugün kuruldu. Yalnız ekran sabit sağa sola dönmüyor. Benim 2,5 yıl önce aldığım c650 bile ekran dönüyordu. Bu çok ilginç

• aldık bizde ama ses ayarları yok görüntü güzel fiyat halen yükseklerde.
  • Alacak olan visor

• Bende aldım 1 aydır kullanıyorum memnunum. Duvara monte ettim hiç yer kaplamadı.

Kanal ayarlamasını bilgisayarda yapmak daha mantıklı. Kayıt özelliği içinde flash belleğe samsung formatı atmak gerekiyor.

Fiyat performans değerlendirmesi yaptığımızda oldukça başarılı bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

1. aşama Cross kablo normal ethernet kablosunun bir ucunun farklı renk sırasına göre bağlanmasıyla elde edilen bir kablodur.Gayet basittir,penseniz varsa yapabilirsiniz yoksa normal ağ kablonuzun bir ucunu kesip jakını farklı renk sıralamasına göre değiştirirseniz corss kablo olmuş olur.

2. aşama ise laptoptan ağ bağlantıalrıma gelip bağdaştırıcı ayarları kısmından wireless kartınızı ve lan kartınızı ctrl tuşlarına basılı tutarak ikisini birden seçmeniz ve bağlantıları köprüle sekmesini seçmeniz gerekecektir.Daha sonra ağ bağdaştırıcılarımda ağ köprüsü adında tek antenli modeme benzer yeni bir ikon oluşacak bu da size köprünün çalıştığını gösterecek.

3. aşama yukarıda anlattığım cross kablonun bir ucunu laptopa bir ucunuda tv ye bağlayacaksınız hepsi bukadar.Güle güle kullanın.

Anlattığınız bu yöntem için teşekkür ederim, en kısa zamanda deneyeceğim.
    Birçok kişi de bundan faydalanacaktır eminim.

iyi çalışmalar

edit: (google için key ekliyorum) samsung lg smart tv adaptör, samsung wifi adaptör, smart tv kablosuz bağlama, notebook kablosuz ağı paylaştırma, samsung lg smart televizyon wifi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderace -- 25 Ekim 2013; 9:19:25 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.