Şimdi Ara

Samsung 46es5700 100tl extre indirimi ile 1399 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
6.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır tv arıyordum bu tv yi bu fiyata görünce sipariş ettim.Bekle bekle araştır nereye kadar .Fiyatın extre indirimi ile uygun olduğunu düşünüyorum artı 31 tl avantajix iadesi var.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-46es5700-full-hd-dvb-s-led-lcd-tv/900365058

Ekleme: Tv tükendi görünüyor ben konu açtığımda vardı.Belki ara ara tekrar stoğa girer kliksada bu tür şeyler oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 12 Nisan 2013; 10:13:49 >

• Kargoya verilmiş bu kadar kısa sürede beklemiyordun doğrusu.Cumartesiye gelir sanırım.
    Servisi arasam kargocudan alıp eve getirirler mi gelirken, servislerin böyle bi uygulamaları var mı ?
    Samsung Türkiye'yi arayıp onlardan mı servis talep ediliyor yoksa bulunduğumuz ildeki servisi mi aramam gerekir,
    daha önce benzer kurulum yaptıran yada bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Kargoya verilmiş bu kadar kısa sürede beklemiyordun doğrusu.Cumartesiye gelir sanırım.
    Servisi arasam kargocudan alıp eve getirirler mi gelirken, servislerin böyle bi uygulamaları var mı ?
    Samsung Türkiye'yi arayıp onlardan mı servis talep ediliyor yoksa bulunduğumuz ildeki servisi mi aramam gerekir,
    daha önce benzer kurulum yaptıran yada bilgisi olan var mı?

Nasıl bir tv bilginiz var mı ?
  • tükenmeseymiş iyimiş alacaktım valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

46 inch uydu alicili opsiyonel wifi 3d siz bir televizyon fiyat uygun olunca cokta arastirmadim bu denk gelmese 50es5500 alacaktim hatta atlanta hd box bile ayarlamistim forumdan ama bu modelde uydu alici olunca atlantayi almaktan vaz gectim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 12 Nisan 2013; 13:32:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstre indirimi vs. ile çok güzel fiyat. Bitmese alınabilirdi. Taksitli de alınabiliyormuş. Kaçmış..
  • buı fiyata uygun iyi bir seçim bu fiyat için güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

buı fiyata uygun iyi bir seçim bu fiyat için güle güle kullanın

teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada kliksa.com dan bende bir buzdolabı aldım. Adamlar çok hızlı. siparişi 21:30 da verdim ertesi gün saat 10 da aradılar ürünü getiriyoruz evde misiniz diye.
    Kliksa.com dan sipariş vermek isteyenler gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirler.
  • Televizyonum dün geldi bu gün kuruldu.Memnun kaldım ilerde daha iyisini alırız inşallah.Bir resim ekleyeyim.İstenilen bir test de varsa yaparım.

• quote:

Televizyonum dün geldi bu gün kuruldu.Memnun kaldım ilerde daha iyisini alırız inşallah.Bir resim ekleyeyim.İstenilen bir test de varsa yaparım.

Hayırlı olsun hocam gayet şık..
  • Televizyonu dün gece test resim dosyalarıyla karanlıkta resimlerini çektim,her hangi bir ışık sızması var mı sizce ne kadar yada nasıl olursa ışık sızması olarak tanımlanabilir ?
  • quote:

Televizyonu dün gece test resim dosyalarıyla karanlıkta resimlerini çektim,her hangi bir ışık sızması var mı sizce ne kadar yada nasıl olursa ışık sızması olarak tanımlanabilir ?

hocam takma ışık sızmasına falan gördüğüm kadarıyla sızma falan yok forum bu konuyu abartıyor . sakın elinde büyüteç ölü piksel de arama güle güle kullan
  • Televizyonumu internete bağlamak için kablosuz aygıt gerekiyordu bu aygıtı almadan nasıl bağlanırım diye epey araştırıp uğraştıktan sonra bir adet cross kablo yaptım,laptopumda wireless ile lan ağını köprüledim ve laptopun ethernet çıkışından cep telefonumdaki interneti televizyona vererek smart özelliğini çalıştırmayı başardım.
    Belki benzer durumda olup da çözüm arayanlar vardır.Gayet verimli çalışıyor.Hatta hp dm1 laptopumda dahili sim girişi olduğu için wwanı da köprüleyerek aynı şekilde internete bağlandım.Yaklaşık 100 tl masraf etmekten ve bir usb girişini meşgul etmekten kurtuldum.
  • quote:

Televizyonumu internete bağlamak için kablosuz aygıt gerekiyordu bu aygıtı almadan nasıl bağlanırım diye epey araştırıp uğraştıktan sonra bir adet cross kablo yaptım,laptopumda wireless ile lan ağını köprüledim ve laptopun ethernet çıkışından cep telefonumdaki interneti televizyona vererek smart özelliğini çalıştırmayı başardım.
    Belki benzer durumda olup da çözüm arayanlar vardır.Gayet verimli çalışıyor.Hatta hp dm1 laptopumda dahili sim girişi olduğu için wwanı da köprüleyerek aynı şekilde internete bağlandım.Yaklaşık 100 tl masraf etmekten ve bir usb girişini meşgul etmekten kurtuldum.

biraz daha ayrintili anlatabilir misini anlayamadim pek :D cross kablo nasil oluyor ? ve o kabloyu laptopa baglayip mi tv ye bagliyorsunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shatan

biraz daha ayrintili anlatabilir misini anlayamadim pek :D cross kablo nasil oluyor ? ve o kabloyu laptopa baglayip mi tv ye bagliyorsunuz ?

1. aşama Cross kablo normal ethernet kablosunun bir ucunun farklı renk sırasına göre bağlanmasıyla elde edilen bir kablodur.Gayet basittir,penseniz varsa yapabilirsiniz yoksa normal ağ kablonuzun bir ucunu kesip jakını farklı renk sıralamasına göre değiştirirseniz corss kablo olmuş olur.

2. aşama ise laptoptan ağ bağlantıalrıma gelip bağdaştırıcı ayarları kısmından wireless kartınızı ve lan kartınızı ctrl tuşlarına basılı tutarak ikisini birden seçmeniz ve bağlantıları köprüle sekmesini seçmeniz gerekecektir.Daha sonra ağ bağdaştırıcılarımda ağ köprüsü adında tek antenli modeme benzer yeni bir ikon oluşacak bu da size köprünün çalıştığını gösterecek.

3. aşama yukarıda anlattığım cross kablonun bir ucunu laptopa bir ucunuda tv ye bağlayacaksınız hepsi bukadar.Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 18 Nisan 2013; 14:59:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shatan

1. aşama Cross kablo normal ethernet kablosunun bir ucunun farklı renk sırasına göre bağlanmasıyla elde edilen bir kablodur.Gayet basittir,penseniz varsa yapabilirsiniz yoksa normal ağ kablonuzun bir ucunu kesip jakını farklı renk sıralamasına göre değiştirirseniz corss kablo olmuş olur.

2. aşama ise laptoptan ağ bağlantıalrıma gelip bağdaştırıcı ayarları kısmından wireless kartınızı ve lan kartınızı ctrl tuşlarına basılı tutarak ikisini birden seçmeniz ve bağlantıları köprüle sekmesini seçmeniz gerekecektir.Daha sonra ağ bağdaştırıcılarımda ağ köprüsü adında tek antenli modeme benzer yeni bir ikon oluşacak bu da size köprünün çalıştığını gösterecek.

3. aşama yukarıda anlattığım cross kablonun bir ucunu laptopa bir ucunuda tv ye bağlayacaksınız hepsi bukadar.Güle güle kullanın.

hocam bunun için wireless modem olması gerekiyo mu evde yoksa telefonu modem olarak kullanarak bağlanabilir miyiz?

• suan fıyatı normal ınsede bızde almayı dusuncez ama hadı hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

hocam bunun için wireless modem olması gerekiyo mu evde yoksa telefonu modem olarak kullanarak bağlanabilir miyiz?

Hayır wireless adaptöre gerek yok zaten bu yöntem wireless daptör almamak için.Evet cep telefonunun internetini hotspot ile laptopa verip ordan da tv ye aktarabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 22 Nisan 2013; 15:41:38 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genç_atomcu

Hayır wireless adaptöre gerek yok zaten bu yöntem wireless daptör almamak için.Evet cep telefonunun internetini hotspot ile laptopa verip ordan da tv ye aktarabilirsiniz.

hocam en kısa sürede denicem. eğer olursa müthiş olur. ayrıca bi çok kişi de verdiğiniz bilgilerden faydalanıcaktır diye düşünüyorum. en kısa sürede geri bildirim yapıcam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.