Şimdi Ara

Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
50
Favori
164.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://downloadcenter.samsung.com/content/FM/201912/20191206172255356/T-ECPDEUC_2023.0.exe

Yükleme farklıydı sistemsel değişiklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 18 Aralık 2019; 0:11:59 >
  • KiSvE kullanıcısına yanıt
    Görünürde değişen hiç bir şey göremedim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprice

http://downloadcenter.samsung.com/content/FM/201912/20191206172255356/T-ECPDEUC_2023.0.exe

Yükleme farklıydı sistemsel değişiklik
    Hocam yükleme ve sistemsel değişiklik derken. Bunu daha fazla açıklayabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crespo467

Görünürde değişen hiç bir şey göremedim hocam.
    Görüntü kalitesinde veya yüklü uygulamalarda bir değişiklik oldu mu ?
  • tarcan41 kullanıcısına yanıt
    Bende bir değişiklik olmadı hocam.
  • 40es7000 sağ sol hoparlör lazım elinde olan varsa görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merok -- 1 Şubat 2020; 20:28:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]

• Beyler samsung yazısının ışığı söndü nerden bulabilirim ?
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Var ama menüden açıp kapatılıyor, bende devamlı kapalı

Menü sistem genel ışık etkisi

•  Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]

aldığımdan beri öylece duruyor bu alet ne işe yarıyordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykmayk

aldığımdan beri öylece duruyor bu alet ne işe yarıyordu ?
    Bildiğim kadarı ile birden fazla kumandayı tanıtıyorsun ve smart kumanda ile hepsini kontrol edebiliyorsun. smart kumanda ile beraber kutudan çıkıyor.
  • buddyslim B kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bahsettiğiniz soruna bir çözüm buldunuz mu. Ben de telefon ekranını yansıtmak istiyorum ama yapamadım. Program denedim olmadı. Anycast M9 plus diye bir cihaz aldım yine olmadı. Çözüm bulduysaniz paylaşır mısınız. Teşekkürler

• merhabalar.40es7000 modelinde kablosuz olarak ekran yansıtma özelliği yok dedi çağrı merkezi. Doğru mudur. Telefonumun ekranını yansıtmak istiyorum. yapabilen varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkür ederim

• knnknn1959 K kullanıcısına yanıt
    Selam!
    Bende 55ES8000 var, onda bile bu özellik yok. O yüzden dahili donanım ile yapamazsınız.
    Aslını soracak olursanız, donanımsal olarak bunun önünde bir engel yok ama yazılımsal olarak Samsung bu modellere bu özelliği koymak istememiş diyebilirim açıkçası SamyGO.tv nin kurucusu olarak.
    HDMI dan ek aparat kullanmanız gerekir illaki. Ben öyle yaptım. Bu aparatları alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta 5Ghz desteği. Yoksa çöpden pek farkı yok.

Ha esasında güzel bir android kutu alırsanız hem cep telefonundan yansıtma yapar, hemde IPTV gibi uygulamalarda kullanabilirsiniz. Fiyatları zaten çok farklı değil. Malum dahili SmartTV şaka gibi kalıyor günümüzde.
  • Selam. Elinde bozuk olan t-con var mı?

@caprice kardeş sizin bozuk olan t-con Görüntü veriyormuydu hiç? Attınız mı naptınız?
    Veriyorsa benim ES8000 e takayım istiyorum.
    Dikey soluk çizgiler çıktı da panelden mi yoksa t-condan mı tam emin olamadım.
    Başka bir t-con ile deneyip ona göre çinden falan sipariş edeyim gelsin diyorum.
    Malum bizimkiler çürük çarık malları "uzman ekibimiz test etti onayladı" diyerek satmaya çok hevesli de...
    Tam teşhis etmeden yurt dışından sipariş etmeyeyim dedim.

Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]
     Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]

• _EUA_ kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun,bende orjinali bozuk 1tane daha almıştım oda karıncalama yapıyordu o yüzden çıkma almıştım hepsi duruyor, t-con arızası ses geliyor görüntü gelmiyordu bende t-conu söküp bacaklarını silgi ile güzelce silin tekrar takın deneyin, lakin görünrn panel arızası gibi.
    https://www.sahibinden.com/ev-elektronigi?query_text_mf=BN41-01790C&query_text=BN41-01790C&sorting=price_asc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caprice -- 10 Nisan 2020; 19:11:2 >
  • _EUA_ kullanıcısına yanıt
    hdmi aparatı nasıl bir şey link atabilir misiniz ?

es 7000 var bende

• Arkadaşlar şu corona günlerinde acil çare!!
    Tv im 2 gündür kapanıp açılıyor ekran gökkuşağı gibi oluyor.Tekrar açılıyor kapanıyor.Çözüm nedir arkadaslar?

• Arkadaşlar yukarıda yazdığım açılıp kapanma sorununu bende 20 numaralı soketi ters çevirerek ŞİMDİLİK çözdüm.İlerde bi sıkıntı çıkar mı bilmiyorum.Şimdilik çalışıyor bakalım.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.