Şimdi Ara

Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
50
Favori
164.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam onunda satışı var ama fiyatı ciddi yüksek. 1000 ile 2000 arasında çok fark var diye duymuştum. Ayrıca biraz araştırdım bu cihazlar ülkelere özel üretiliyormuş. Yurt dışından alınacaksa Türkiye uyumlu almak gerekiyor.

http://www.amazon.com/Samsung-SEK-2000-Evolution-Kit/dp/B00ISJO06A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1465186995&sr=8-1&keywords=samsung+sek-2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SxXXxN -- 6 Haziran 2016; 7:26:37 >
  • SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Bize niye gelmiyor o ilginç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SxXXxN kullanıcısına yanıt
    Gittim samsunga yok lanet olsun böyle işe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 6 Haziran 2016; 11:35:49 >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Talep meselesi hocam, satışa çıktığı sene orta halli tv parasıydı bu cihazlar. Hoş şimdi çok mu ucuz bakmak lazım, bir de bunun üst versiyonunu düşünemiyorum.
  • Akineton kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim samsung türkiyede hiç iş yok diğer samsunglara bakıyorum sitesinden alabiliyorsun bizimkilerin dünyadan haberi yok.
    En basitinden bir altyazı sorununu bile halettiremedik. mailler, telefonlar hiç mi işe yaramaz; ağaca söylesen yapraklarını hışırdatır.

Ama sadece bu markaya özgü değil hocam, müşterinin taleplerini dikkate alan bir tane distribütör gösterebilirmisiniz?

Bizde anca tvlerin hiç kullanılamaması falan lazım ki samsunga talep gitsin. Araçta da aynı, "abs yeni sürüm yüklüyor millet avrupada rusyada, bizimkine de yükleyelim diyorsun 'öyle durduk yere yükleyemeyiz, sorununuz varsa kayıt açalım' diyorlar"
    Valla ülkemize gelen ayrı hizmet veriyor bi bizde böyleler almıyacaksın ürünlerini akıllanacaklar en çok bizim ülkede tel satıyorlar en son bize veriyorlar güncellemeyi.

Hocam benimde gitmişti servis menüsünden açıyorsun wifi yi samsung un yeni taktiği bu olsa gerek benim tv de wifi yi çekmiyordu servis menüsünden ayarlıyorsun.

*Gizli menüye girmek için TV standby konumundayken sırasıyla kumandadan INFO+MENU+MUTE+POWER tuşlarına sırasıyla basın.
    *Çıkan ekranda OPTIONS altında SUB OPTIONS altında en altlarda WIFI REGION var. Wifi region ''A'' olmalı.
    Sonra Tvyi kapatıp açın. 1 dk. kadar bekleyin ve ''WIFI IS BACK'' :) Artık WIFI DIRECT ve SOFT AP aktif ve AĞ ARAMADA çalışıyor.

SERVİS MENÜSÜNDE BİR YANLIŞ YAPARSANIZ BUNUN GERİ DÖNÜŞÜ YOK
  • eakaya kullanıcısına yanıt
    İşe yaramıyor wifi bozuk.
  • Evo kit aldım cihaz mükkemmel oldu.

• Hocam kitin hangi modelini aldınız, nerden aldınız, kaça aldınız, kit de wifi kullanılabiliyormu, Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Evo kit aldım cihaz mükkemmel oldu.

hocam kaç paraya aldınız? internet üzerinden aldıysanız kaç günde elinize geçti? skype çalışıyor mu?
  • admiral4444 A kullanıcısına yanıt
    muratcabuk123 kullanıcısına yanıt
    Sek1000 modelini buldum ondan aldım wifi kullanılabiliyor galiba benim cihazın wifisi arızalı bilemiycem ondan ama wifi aramak istediğine göre çalışıyordur keşke arama yapmasa.

@muratcabuk123

http://www.pdateknoloji.com/samsung-evolution-kit-gelisim-kiti-sek1000_52350.html

Ertesi gün elime geçti.
  • Ahmet bey kardesim,

Ellerinize sağlık. Bu guncel kanal listesi sayesinde duzenlenmis bir listem olmus oldu.
    Birde frekanslarim duzeltilmis oldu...

Sizin ve baska emekler de dahilse hepinizin emegine saglik.
  • cinsdikici kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    İyi Seyirler.
  • wallaha üstatlar,

benim Tv yaklaşık 4 senelik. 1 kere bile arıza vermedi. Güncelleme pek yapmam, gerek yok. telefonumdan tek tuş ile videoları iletebiliyorum. ne wifi bozuld nede görüntüde sorun var. Sonuçta bir tv den de fazlasını beklememek lazım.
  • acheron34 kullanıcısına yanıt
    Yok şimdi eğriye eğri doğruya doğru; ben güncellemeleri düzenli yaptım bende de hiç bir sorun yok maşallah. Ama cihazı alırken de öyle hiçbirşey beklenmeyecek aletlerden 2 tane alabiliyorduk aynı paraya. Fazlasını beklediğimiz için ödedik bedelini, şimdi de düzgün çalışmasını istemek hakkımız. Ha ömrü konusunu tartışmam, belki de parası kadar hizmet etmiş diyen olabilir saygı duyarım.
  • Dostlar tv ye Bluetooth kulaklık tanımlamak mümkünmüdür. Herhangi bir Bluetooth kulaklık.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • susfafar S kullanıcısına yanıt
    ben denedim tanımadı. (motorola kulaklık)
    O şekilde denedim de görmedi bile kulaklığı.
    Lakin bir yerlerden ayarı olmalı muhtemelen servis menüsünde falan.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.