Şimdi Ara

Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü] (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
50
Favori
164.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Youtube da video izlerken Kalite ayarını değiştirmenin bir yolu var mı ?
  • FTA Kanal Listesi 11.10.2016 42ºE-Samsung LED

Arkadaşlar

11 Ekim 2016 tarihinde değişiklik yapılmıştır.

•Turksat FTA kanallara göre dizilmiş ve şifreli kanallar silinmiştir.
    •ilk kanallar genelde izlenen kanallardır ve HD ler en başta yer almaktadır.
    •kanal listesi .scm uzantılı liste kullanıyor olan Tüm TV lere uyumludur.
    •Listenin sonuna 1 den geri giderek kolay ulaşım için Spor kanalları ve Adana kanalları ayarlanmıştır.
    •Liste Sıfırdan taratılıp olmayan Kanallar Temizlenmiştir.
    •Yeni HD Kanallar Eklenmiştir.

Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]
    .
    .
    .
    .
     Samsung 40ES7000[Kullanıcı Kulübü]

Ayrıca şunu belirteyim; TV nizin USB çıkışına bir FAT32 USB takın ve kanal listesini USB ye aktar deyin.
    Aktarılan liste xxxxxxxxxx.scm uzantılı ise bu liste sizin tv dede çalışır.

Listeyi tvnize aktarmak için linkten dosyayı indirip .scm uzantılı dosyayı FAT32 formatlı USB nizin kök dizinine atın.
    Sonra TV nize takın ve USB den kanal listesi al demeniz yeterli.

Tabi ben Bir fenerbahçe taraftarı, sporsever ve Adanalı olarak listenin sonu ona göre düzenlenmiştir

Buyrun >>https://yadi.sk/d/Rt5t3pLNweKeU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 12 Ekim 2016; 7:57:49 >

• Dostlar 46es7000 tv ye filbox modulu oluyormu..kullanan varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullandım hocam problem olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

2 yıldır çalışmayan wifi 2022 sürümünden sonra düzeldi. 2 senedir wifi kartı arızalı diye parayla kart değiştirdiler. Güncelleme sonrasında düzelmesi samsungun kartları bilerek bozuk gösterdiği/bozduğunun kanıtıdır. Belkide yanlışlıkla bu sürümü verdiler :). Kart arızası olanlar 2022 sürümü ile denesinler
  • Sormak istediğim birşey var.

Dsmart hd kullanıyorum, geçen nette dolaşırken dfix modül gördüm ve kullanabilirim diye düşündüm, ancak tv nin arkasında bunu takabileceğim bir yer yok. Nasıl yapmak gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 31 Ocak 2017; 4:1:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tb_fb

Sormak istediğim birşey var.

Dsmart hd kullanıyorum, geçen nette dolaşırken dfix modül gördüm ve kullanabilirim diye düşündüm, ancak tv nin arkasında bunu takabileceğim bir yer yok. Nasıl yapmak gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

ayrı modul destekleyen uydu alıcı ile kullanabilirsiniz
  • tb_fb T kullanıcısına yanıt
    İzleyebilirsin hocam. Ben de Teledünya izlemek için modül almıştım ve bizim tvlerimizde modül takmak için yer mevcut.. Tv'nin arkasına bak göreceksin. Tabii şöyle de bir durum var. O modül takmak için aparatı servis yerine monte etti mi acaba? Yoksa tvnin diğer parçalarının yerinde o duruyordur. Nasıl scart için aparat var bu modül için de aparat var. Bilmem anlatabildim mi :D
  • Arkadaş zaten uydu alıcı kullanmamak için bu D-Fix modülü kullanacak hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

İzleyebilirsin hocam. Ben de Teledünya izlemek için modül almıştım ve bizim tvlerimizde modül takmak için yer mevcut.. Tv'nin arkasına bak göreceksin. Tabii şöyle de bir durum var. O modül takmak için aparatı servis yerine monte etti mi acaba? Yoksa tvnin diğer parçalarının yerinde o duruyordur. Nasıl scart için aparat var bu modül için de aparat var. Bilmem anlatabildim mi :D

Hocam bahsettiğiniz bumu acaba. Bi aparat takılı ama buraya girer mi modül bilemem.
    http://i.hizliresim.com/njBJbM.jpg
    http://i.hizliresim.com/PngOad.jpg

Aynen o hocam

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Modül direk yerleşir mi buna yoksa çıkarmak mı lazım onu, siz kullanıyorsanız bi resim paylaşır mısınız. Bakmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tb_fb -- 31 Ocak 2017; 22:44:52 >
    Ben kullanmıştım hocam. Size verilecek olan ince bir modül zaten. O modül bu parçanın içine girecek. Dikkatli bakarsanız içerisinde boşluk var bu aparatın.

• MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgi için.

Rica ederim hocam ne demek 😉

• quote:

Orijinalden alıntı: MikaHakkinen

Arkadaş zaten uydu alıcı kullanmamak için bu D-Fix modülü kullanacak hocam..

tv'de modul girişi yoksa diye dusunurek yazdım hocam
    var ise elbette tv uzerinden kullanılabilir
  • artık tv pek popüleritisi kalmadı yazılım da artık çıkmıyor samsung kesti desteği anlaşılan 4 senedir iyi destek verdiler
  • Arkadaslar güncel kanal listesini yandex yada googledrive dan paylaşabilirmisiniz?

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.