Şimdi Ara

samsung 40'' a656- teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 12 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Scottie Pippen (1 mesaj) genc_kanarya (1 mesaj) macro73 (1 mesaj) dedektif (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    183 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    selamlar,

teknosadan samsung 40'' a656 veya a856 almayı düşünüyorum (bulabildiğim en iyi fiyat orada) bu iki model arasında kaldım, hangisini alayım? teknosada satılan samsung lcd tvlere anadolu elektronik garantisi var mı? cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

|
    |
  • Binbaşı
    1749 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: macro73

selamlar,

teknosadan samsung 40'' a656 veya a856 almayı düşünüyorum (bulabildiğim en iyi fiyat orada) bu iki model arasında kaldım, hangisini alayım? teknosada satılan samsung lcd tvlere anadolu elektronik garantisi var mı? cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Stokta var mı? Genelde fiyat uygun olunca stokta olmuyor da.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    arkadaşlar a656 modeli ile hiç zaman harcamayın b650 modellerine yönlenin bence a serisine yakın b 650 modeli veren yerler var fiyat olarak araştırma yapınca bulunuyor.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Merhaba

A856 serisi daha üst bir modeldir.DLNA-KONTRAST-USB den video-ULTRASLIM gibi farkları artıları vardır a6 serisine oranla.Teknosa distb. ürünleri satar.Ancak fiyatları kıyaslayıp yeni B serilerinide inceleyebilirsin
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.