Şimdi Ara

>> Samsung 32D550 Lcd Full HD / ( Kullanıcıları Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
3
Favori
15.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 Mart itibarı ile satürnde 689 TL almak isteyen arkadaşlara duyrulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: user66

28 Mart itibarı ile satürnde 689 TL almak isteyen arkadaşlara duyrulur.

Süper fiyat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: user66

28 Mart itibarı ile satürnde 689 TL almak isteyen arkadaşlara duyrulur.

ankarada şubesi olsaydı bugün almıştım:s neyse pusuda beklemeye devam
  • bende 32d550 aldım datron marka dizüstüm var bilgisayarı tv ye bağlamak için nasıl bir kablo kullanmalıyım. Bide scart bağlantısıyla uydu yayını izliyorum kanaldan kanala görüntü farklı oluyo bazı kanallarda görüntü iyi değil haber kanallarının altında geçen yazılarda titreme oluyor bu sorunları düzeltmek için ne yapmalıyım
  • Bende bugün saturnden aldım. Merak ettiğim şey modüllü Dsmart kart takılıyor dedi oradaki yetkili acaba bu ne kadar doğru ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

bende 32d550 aldım datron marka dizüstüm var bilgisayarı tv ye bağlamak için nasıl bir kablo kullanmalıyım. Bide scart bağlantısıyla uydu yayını izliyorum kanaldan kanala görüntü farklı oluyo bazı kanallarda görüntü iyi değil haber kanallarının altında geçen yazılarda titreme oluyor bu sorunları düzeltmek için ne yapmalıyım

menüden tv sembolüne girip ordan resim seçeneklerinden film modu "kapalı" yaptım ben. alttaki yazılar düzeldi.
  • Ben de bu model den oturma odası için 2'inci tv olarak almak istiyorum.. Bir sorum olacak; loş ortamda film seyrederken, karanlık sahnelerde panalin kenar veya köşelerden ışık sızması yani bulutlanma oluyor mu? Bir de tv'nin kontrast perfonmansı nasıl? ve arka ışık aydınlatma ayarı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim23

bende 32d550 aldım datron marka dizüstüm var bilgisayarı tv ye bağlamak için nasıl bir kablo kullanmalıyım. Bide scart bağlantısıyla uydu yayını izliyorum kanaldan kanala görüntü farklı oluyo bazı kanallarda görüntü iyi değil haber kanallarının altında geçen yazılarda titreme oluyor bu sorunları düzeltmek için ne yapmalıyım

bilgisayarında hdmi çıkışı var ise hdmi kablo ile bağlanman en iyisi. yoksa diğer bağlantı seçeneğine bakarsın(rgb miydi neydi)

frux; ışık sızması LED tv lerde olmuyor mu? Bu lcd tv. Ben görmedim ama doğru düzgün seyrettiğim söylenemez. 2. tv olarak almıştım duruyor şimdi. SD recever takılı. Kontrol için baktığımda gayet iyiydi.

mylove; bir modül girişi var ama d-smart izlenebilir mi bilmiyorum.

• Modül girişi var Digiürk ve Teledünya ile test ettim çalışıyor hatta görüntü kalitesi çok daha net codec ile işlem yaptığı için HD görüntüleride sorunsuz alabiliyorsunuz. D Smartta yüksek ihtimal çalışacaktır.

Kenarlardan ışık süzmesi gibi birşeye denk gelmedim hata eko aydınlatmayı açınca odanın ışığına göre kendisi otomatik brightnessi açıp kapatıyor çok faydalı bir uygulama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DareJedi

Modül girişi var Digiürk ve Teledünya ile test ettim çalışıyor hatta görüntü kalitesi çok daha net codec ile işlem yaptığı için HD görüntüleride sorunsuz alabiliyorsunuz. D Smartta yüksek ihtimal çalışacaktır.

Kenarlardan ışık süzmesi gibi birşeye denk gelmedim hata eko aydınlatmayı açınca odanın ışığına göre kendisi otomatik brightnessi açıp kapatıyor çok faydalı bir uygulama.

Arkadaşım, Digiturk nasıl çalışıyor biraz ayrıntı alabilirmiyim ?
  • arkadaşlar Film izlerken ekran parlaklığı artıp azalması normal mi ozellikle film izlerken menu acıldığında yada altyazıda göze çarpıyor
    ayrıca bu özellik ise nerden kapatabilirim,
  • kablosuz bağlantı için başka alternatif var mı
  • Bu televizyon bana 600 TL'ye geldi. (40 TL bankanın avantajıydı, aslında 640TL'ye geldi) Gayet memnunum.

Yazılım güncellemesi ve Türkiye'de satılan ve bu ürünle uyumlu kablosuz dongle'lar konusunda bilgi almak isterim.
  • Bu LCD için en uygun HD ve SD yayınları en iyi şekilde izlemek için makul fiyatlada bir hd uydu receiver tavsiyesine ihtiyacım var.

Bu tv'yi kullanan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum.
  • Guzel soru, Sikinti olabilir
  • benimde çok acil bir sorum var. televizyonun ayaklı ayaksız boyu ve genişliği ne kadar acaba?

kalınlığı mühim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxc41

benimde çok acil bir sorum var. televizyonun ayaklı ayaksız boyu ve genişliği ne kadar acaba?

kalınlığı mühim değil

soruyu yanlış anlamadıysam şöyle;

ayaklı boyu; 56.02 cm
    ayaksız boyu; 51 cm
    genişliği ; 80.05 cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redux

quote:

Orijinalden alıntı: zxc41

benimde çok acil bir sorum var. televizyonun ayaklı ayaksız boyu ve genişliği ne kadar acaba?

kalınlığı mühim değil

soruyu yanlış anlamadıysam şöyle;

ayaklı boyu; 56.02 cm
    ayaksız boyu; 51 cm
    genişliği ; 80.05 cm

hocam teşekkürler cevap için.. peder bey almış ve 1 cm ile vitrine sığmadı şimdi yeni bir sorum olacak.. şu ayak kısmının biraz daha kısa olanı var mı ayrıca satılıyor mu nereden bulunabilir fiyatı nedir uyumluluğu nasıl olur gibi bir problemimiz var... bu konuda da yardımcı olursanız

• Bugün PENDiK DARTY den 560 TL ye ablama aldık
    Servis görmüş ve müşteri iadesinde panel değişmiş

Ama TV de çizik veya kullanılmış olduğunu gösteren bir ibare yok yani kasa temiz.
    4 hdmi + kablosuz ve kablolu ağ desteği, optik ses çıkışı iyi özellikler

Mağza müdürü arkadaşım kesinlikle al dedi. Aldık
    Sunny 14010 H uydu alıcı ile çalıştırdık, Bağlantı 15 TL lik HDMi kablosu ile yaptık
    Genel itibari ile iyi
    ANcak TV menusunu çok yavaş gördüm
    Kasılan bir PC nin menusu gibi.
    USB içinde de yavaş hareket ediyor

Film / resim gösterme şekli iyi değil, boyut neyse onu gösteriyor zoom veya 16/9 seçemiyorsunuz,
    Bu tv ye sıfırına 800 TL den fazla verilmez.,

Gerek arkadaşlarımda , gerekse babam, kerdeşim ve ablama aldığım bu tvlerin hiç birinde benim Tosh TV de aldığım renk kalitesini göremedim
    Her türlü renk ayarını yaptım ama TOSH tv ye yaklaşamıyorlar Canlılık hepsinde aynı kalite var
    Ancak bazı kanallarda diğer TV lerde insanların yüz renkleri gerçeğinden cok farklı,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 22 Nisan 2012; 22:58:22 >

• Cumartesi günü NeoMarin Bimeks'ten 869 TL ye Tv + Duvar aparatını aldım. Özellikle buradan televizyon tercihimde yardımcı olan Can KARACA, Can Bey'e çok teşekkür ediyorum.Aldığım gün servis geldi kurulumunu yaptı.Hemen elimdeki FULL HD kliplerden bir tanesini deneme fırsatı buldum . Görüntü SD ve HD yayınlarda çok güzel. Sonra aklıma geldi Tv'nin dış kasasını inceleyeyim dedim. Sol tarafta kırık var . Hemen servise döndüm. Servis yoğun olduğundan Bimeks'ten Can Bey döndü.Televizyonu görmeden 'değiştirme garantisi' verdiler. Akşam götürdüğümde benim yeni televizyonum ayrılmış oracıkta bekliyordu . Televizyonu götürdüm. İade işlemini yapıp yenisini aldım. Orada tüm işlemler olduktan sonra herkesin aklına geldi tv'nin problemine bakmak . Açtık baktık ve sonuç 'ABİ BUNUN PROBLEMİ BAYA BÜYÜKMÜŞ YA' . Hiç bir problem çıkmadan değişim uyguladılar. Buradan tekrar TEŞEKKÜRLER BİMEKS, TEŞEKKÜRLER Can Bey.
    Yeni Televizyon bugün 23 Nisan olmasına rağmen kuruldu. Kurulalı 1 saat oldu. Servis görevlileriyle baya bi televizyonu inceledik. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş hesabı milim milim inceledik :D Görüntü güzel.Sabahtan beri FULL HD müzik klipleri seyrediyorum. SD yayına dönmek istemiyorum. Laptopumu HDMI yerine VGA'dan bağladım görüntü gayet güzel.
    Sonuç olarak alacak olanlara tavsiyemdir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.