Şimdi Ara

SAMSUNG 3,5' 1TB HARDDİSK 143,65 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 33
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kalpakci (2 mesaj) Augias (2 mesaj) Mesmerist (2 mesaj) silverWolf (2 mesaj) lazarusuo (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> SAMSUNG 3,5' 1TB HARDDİSK 143,65 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    72 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    %15 migros club kart indirimiyle bu fiyata geliyor herhalde.
    |
    |
  • Binbaşı
    1318 Mesaj
    ben almistim gecen hafta 169 tl ye iyi walla gerci sadece deneme icin kullandim ama wd esata kullandigim halde bana yavas gelmedi usb ile olabilecegi kadar :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    Ben zamanında 170 TL'e almıştım.Çok memnunum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    867 Mesaj
    Disk 5400RPM diyor yalnız??
    |
    |
  • Binbaşı
    1355 Mesaj
    Dün bende bu fiyattan görmüştüm bencde sıcak . Aynı zamanda nokia 7510 250 tlye geliyordu. Alıp almamakta kararsız kaldım acaba fiyatta bir yanlışlık olmuştur diye düşünürken bugun almak için girdim fiyat 400 e çıkmış....
    |
    |
  • Binbaşı
    1396 Mesaj
    Fiyatına bişey diyemem ama görünüşü bence iğrenç. Koskoca Samsung yapa yapa böyle mi ext. HDD yapmış ya

Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enclave -- 27 Ocak 2010; 9:20:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj
    Şu kartlara özel indirimler beni deli ediyor.. Yok kardeşim, kart mart yok. Kimlik kartımdan başka kartım yok.

Geneli ilgilendirmeyen bu tür kampanya -indirim başlıklarına özel düzenleme getirilsin. Mutlaka başlıkta Karta özel olduğu belirtilsin. Mesajları açıp okumakla vakit kaybetmeyelim.

Ürünü sepete atarsınız, EFT - HAVALE'nizi yaparsınız. Ürün adresinize gelir. İndirim böyle olur. Yok şu kart, yok bu kart, şu üründen alırsanız yanında bu fiyat, öyle olursa şu, böyle olursa diğeri.. Oyuncak mu bu??
    |
    |
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj
    şuan fiyat 169 tl
    |
    |
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: quentin

şuan fiyat 169 tl

Migros Club Kart no.'su girilip bakınca 143,65 TL oluyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    539 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: silverWolf

Şu kartlara özel indirimler beni deli ediyor.. Yok kardeşim, kart mart yok. Kimlik kartımdan başka kartım yok.

Geneli ilgilendirmeyen bu tür kampanya -indirim başlıklarına özel düzenleme getirilsin. Mutlaka başlıkta Karta özel olduğu belirtilsin. Mesajları açıp okumakla vakit kaybetmeyelim.

Ürünü sepete atarsınız, EFT - HAVALE'nizi yaparsınız. Ürün adresinize gelir. İndirim böyle olur. Yok şu kart, yok bu kart, şu üründen alırsanız yanında bu fiyat, öyle olursa şu, böyle olursa diğeri.. Oyuncak mu bu??

migros club kartını her migrosda kasalardan 1 tl karşılığı alabiliyorsunuz. o nedenle çok da özele yönelik bir kampanya değil. özellikle migros yakın olanlar ürünü alıp kasadanda kartı alıp 1 tl ye bu ürün için 25 tl ye yakın indirim alabilirler..
    |
    |

• Yarbay
    3349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meios

migros club kartını her migrosda kasalardan 1 tl karşılığı alabiliyorsunuz. o nedenle çok da özele yönelik bir kampanya değil. özellikle migros yakın olanlar ürünü alıp kasadanda kartı alıp 1 tl ye bu ürün için 25 tl ye yakın indirim alabilirler..

İlgili siteye üye olurken ücretsiz otomatik olarak Migros kart numarası oluşturuyor.
    |
    |
  • Yarbay
    4487 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

quote:

İlgili siteye üye olurken ücretsiz otomatik olarak Migros kart numarası oluşturuyor.

Üye oldum numara falan oluşmadı.
    |
    |
  • Yarbay
    3349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Augias

quote:

Orijinalden alıntı: kalpakci

quote:

Üye oldum numara falan oluşmadı.

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/login.do

Migros kartım yok seçeneğini tıklayın. Ardından beliren kutudan 16 haneli migros numarasını kaydedebilir, yeni oluşturacağınız üyelikte bu numarayı kullanabilirsiniz. İlgili bağlantının ekran görüntüsü:

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 27 Ocak 2010; 14:43:03 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

Disk 5400RPM diyor yalnız??

Hocam sonuçta USB bağlantı.7400 rpm olsada farketmez.Kutunun içindeki hardiski çıkarıp desktop bilgisayarda kullanmak istenilirse ancak o zaman önemli.
    |
    |
  • Binbaşı
    1812 Mesaj
    alanlar memnunlarmııı
    |
    |
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    şuan kullanmaktayım teknolojix'in kampanyasından almıştım bende, 5400rpm olması harici diskler için dezavantaj değil avantajdır, diskin serin ve sessiz çalışmasını sağlıyor, ihtiyacı olanlar kaçırmasın..
    |
    |
  • Teğmen
    112 Mesaj
    aslında bu sıralar alagım 1TB HD fakat görüntü çok kaba değil mi sizce?
    |
    |
  • Binbaşı
    1272 Mesaj
    açıkcası ben pek şekline şemaline bakarak almadım, ama çokta kaba değil yani göze batacak kadar..
    |
    |
  • Çavuş
    89 Mesaj
    bende bu kampanyadan aldım 148 e geldi kargoyla birlikte görüntüsü benim çok hoşuma gitti ayar düğmesini açtıkça cihazın altıda bulunan gizli led gücünü arttırıyor şeklende çok hızlı veri iletişimide gayet hızlı.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.