Şimdi Ara

Samsung 245BW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • daya iyisi vardır, bu ne boyle hdmi yok, kontrast hala dusuk, izlenilebilrilk kotu, samsunga yakısmamıs...
  • bence monitör harika nesini beğenmediniz anlamadım..226bwden contrastı bile üstün 226bwde 800:1 iken bunda 1000:1 canavar gibi alet tepkime süreside 226larda 5msdir rta özelliği ile 2msye düşürülebilmektedir bundada bu özellik olacaktır büyük ihtimalle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

insan bir hdmi çıkışı koyar yuh

resimde HDMI çıkışı göremeyince resmen afalladım.bu saaten sonra özellikle bu boyuttaki monitörlerde HDMI şart.
  • ne zaman gelir bu monitor -.-
  • bence monitörün görünümünü biraz daha güzel yapabilirlermiş...çok sade duruyor 940bw gibi :) yani ayaklığa fln daha da özenebilirlermiş...birde 0.27 nokta aralığını biraz daha düşürebilirlermiş yok ama kesin 3 ay sonra 246bw çıkar onda da nokta aralığı düşük olur amaç insanları sömürmek değil mi :)
  • arkadslar mon cok guzel fakat merak ettıgım bır konu var.cozunurlugu 1920*1200 olan bu mon de dx 10 oyunları ekran kartı 8800ultra bıle olsa bu cozunurlukte cok yavas kalıcaktır.bunu ıllakı dusurmek gerekecektır.acaba cozunurlugu oyunun akıcı bır sekılde oynanması ıcın gereklı cozunurluge dusurdugumuzde ne olacaktır.örnek olarak 1280*1024 den 640*480 e dusmus gıbı mı gozukecektır.1920*1200 den mesela 1280*800 e dustugumuzde cok kotu durması gerekmez mı.cunkı mon 24 ınch bır monıtor fakat cozunurluk 19 ınch ın cozunurlugu.bu konuda yardım edebılırsenız sevınırım.
  • HDCP uyumlu yazılmış, yani dvi üstünden hdmi olarak çevrilebiliyor ve görüntü bakımından kalite kaybetmiyor bildiğim kadarıyla... o yüzden HDMI çıkışı olmaması eksik değil bu monitörde, esas sorun monitörün ülkemize kesin bayaa bir pahalı gelecek olmasıdır bence...
  • bu monitorun 2 eksiği birisi goruş açısı yukarıda yazıyor zaten, diğeri 6bit tn panel kullanması,6 bit tn panel ismini unuttuğum standart bir renk paletinin %72 kadar kısmını sorunsuz bir şekilde verebiliyor,veremediği renkler ise genellikle yeşilin tonları,pva paneller ise %92kadarlık bir kısmını sorunsuz bir şekilde verebiliyor. Bu monitoru almayı ben de çok duşundum ama vazgeçtim eğer iyi bir monitor alıp uzun sure kullanayım derseniz bu monitor biraz eski kalıyor. Bu monitor ile neredeyse aynı özelliklerde olan ama pva panel kullanan samsung 244t ve 245t modelleri var. Yurtdışı fiyatlarına bakınca ne kadar farklı teknolojiler olduklarını anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husNUKE -- 16 Ekim 2007; 19:23:42 >
  • evet
  • Merhabalar,

2 hafta kadar önce Amerika'dan aldım bu monitörden. Soruları olan arkadaşlar varsa cevaplamaya çalışayım...
  • kendiniz mi getirdiniz yoksa kargo ile mi geldi,ben de yurtdışından monitor almayı düşünüyorum ama kargo ile gelirse gumruk eklenir diye korkuyorum
  • Kendim getirdim. Muhtemelen kargo ile geldiğinde dediğiniz gibi gümrük uygulanma ihtimali var.
  • Bu arada ilk mesajda merak edilen Full HD filmleri sorunsuzca gösterebiliyormu sorusuna cevabım evet. DVI kablo ile bilgisayar üzerinden sorunsuzca ve gayet net olarak izlenebiliyor.

Ancak görüş açısı çok iyi denemez. Sağ / sol harekette çok sıkıntı olmasada aşağı yukarı harekette sorun var. Belli bir açıdan bakılmazsa bazı laptop ekranlarında olduğu gibi koyulaşma açılma gibi sorunlar oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blanktruth -- 20 Ekim 2007; 0:05:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blanktruth

Merhabalar,

2 hafta kadar önce Amerika'dan aldım bu monitörden. Soruları olan arkadaşlar varsa cevaplamaya çalışayım...

Hocam kaça aldın monitörü ?

Güle güle kullanın.
  • bi de türkiye'ye gelse de biz de nasiplensek... 500$ civarına gelir gibime geliyor...
  • Türkiyeye 500$+kdv desek en az 700ytl den gelirler heralde.Bence bi monitör için çok fazla.
  • HDMI olmadıktan sonra bir anlamı yok.
  • Yıllardır benlentim 1920x1200 çözünürlüğü verecek uygun fiyatlı bir monitör. 1680x1050 özellikle Flash'ta çalışırken hala sıkıntı yaratıyor, en azıdan benim için. Bu monitor 800 veya aşağısına satılırsa harika olur.
  • bu lcd ne zaman Türkiyeye gelecek acaba
  • bende 225bw war dogrusu bunada bayıldım aynı 225bw gibi yukseklik ayarıda var mükemmel olmuş bence
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.