Şimdi Ara

Samsung 24 inch Gelmeyecekmiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Dell in malesef ithalatçıları getirmiyor.Avrupa da var ama Dell.(En azından Avrupaya giden birisdi getirebilir kutu boyutu büyük değil o kadar )
    quote:

Orjinalden alıntı: Woot

Ayrıca 24"'lik dell'de görüntü olarak süper kalite bir monitör değildir.Sadece fiyat/performans oranı çok çok iyi bir monitördür.O olayda zaten yurtdışında geçerli bir durumdur.Türkiye'de şuan alabiliceğiniz en sağlam 24"-30" monitörler apple'dır.Hem görüntü hemde işçilik kalitesi tartışılmaz.
  • Off of. Maliyet pek öyle olmuyor. Herhalde distribitör olan firmalar yurtdışındaki parakende fiyatından almayacaklar. Toptancı fiyatına KDV vergileri yurtdışında da var. Tek fark ulaşım gideri olabilir. Bir de satarmı-satmazmı davasına az getirince birim maliyet fazla oluyor tabii.
    Fakat getirdikleri mal hızla bitince nedense sonraki partiler de daha pashlı oluyor. Benq 241VW ve Samsung 226bw de olduğu gibi. İşte bunu anlamak zor.
  • ben de 24" samsung almayı düşünüyorum,SAMSUNG 244t modelini yurdışından alsam,garantisi türkiyede geçerli olur mu,ayrıca bu monitorde bozuk piksel garantisi var mı
  • bir ay önce 226bw almak için beklemeyi düşünüyordum. 24"lerin yaygınlaşmasını 22lerin fiyatlarının biraz daha düşebileceğini düşünerek. almasaydım nelerle karşılaşıyormuşum... fiyat artışıydı, panel kalitesiydi, şimdide yeni teknolojilerin piyasaya sürülmesindeki sıkıntı. daha nelerle karşılaşıcaz bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Snd

quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

1 adet devasa monitöre para bayılmaktansa, 2 adet aynı model monitörü bağlamak daha ekonomik olduğu içindir.

aynı kalitede iki tane monitör bir monitörden daha pahalıya gelir.
    üstelik bir monitörde görülen görüntü iki monitörden daha iyidir (dikkati dağıtmaz, araya kenarlıklar girmez).
    iki tane 19 inclik monitör yan yana koyduğunuzda toplamda 38 inch + kenarlıkla beraber yaklaşık 40 inch gibi bir şey yaparki
    kafayı sağa sola döndürmekten herhalde bi kaç ay içinde boyun fıtığına yakalanırsınız.

bu model bütün incelemelerde tam not almış
    TN panellerle kıyaslamak doğru olmaz.

lol peki 3 taneye nedersin? eminimki sen hic dual monitör hayatında kullanmadın bir kullan bak birdaha tek monitöre dönermisin ?

Samsung 24 inch Gelmeyecekmiş

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.