Şimdi Ara

Samsung 226BW (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.944
Cevap
0
Favori
166.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kapanıyo derken dedigin gibi tartışma cıkıyo diye sanırım
  • Arkadaşlar 226bw'umuza kavusunca ona guzel guzel wallpaperlar lazım olacak buyrun burada 2560*1600 çözünürlükte wp'ler mevcut.
    http://interfacelift.com/wallpaper/index.php?sort=downloads&w=2560&h=1600
    Bu da benim favorım

Samsung 226BW

• arkadaşlar ne zaman gelir fiyaı ne olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: Comaa

arkadaşlar ne zaman gelir fiyaı ne olur

2 hafta sonra gelecekmıs(ınsallah),700 YTL
  • Hmm
    Hdmi falan derken galiba bende beklemeyip bu aleti alcam.
    Hadi hayirlisi...
  • çok güzel bir monitör ama fiyatı bizi aşar
  • PROT inanırmısın, 2 haftadır bu wallpaper i iş yerimdeki LCD de, different adı :)) çok güzelya. sitede daha tonlarca inanılmaz wallpaperlar var her çözünürlüğe göre tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: prot

Arkadaşlar 226bw'umuza kavusunca ona guzel guzel wallpaperlar lazım olacak buyrun burada 2560*1600 çözünürlükte wp'ler mevcut.
    Bu da benim favorım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 19 Şubat 2007; 17:39:47 >

• Onceki modelde yukseklik ayari olup, bu modelde olmamasi cok enteresan. simdi sole bisi var; monitor buyuk ama ne kadar buyuk olursa olsun goz hizasi diye bisi var arkadaslar, tabiki bu kullaniciya gore degisir. Mesela ben monitoru asla one veya geriye egik kullanmam.Zaten onerilende hic bir zaman bu degildir ,tabi saglik acisindan hehe. Monitorun yukselip alcalmasi onemli olan. tabiki bu cok fazla monitorde yok ansiklopedilerle ideare ediyoduk zamaninda hehe. Sagliklli olan gözünüz tam monitorun ortasina bakar konumda olmali arkadaslar kafa karsiya bakar konumda olucak tabikide. Bu en sagliklisi. oonceki 225 bw de ne guzel yukselip alacalabiliyordu. cok iyi bir ozellik bu monitorler icin vazgecilmez bisi. Bana biraz garip geldi acikcasi anlayamadim bu kadar ideal bi monitor neden yukseklik ayarindan yoksun birakilir. Neyse bi gelsinde bakalim belki gizli bi dumesi vardir yukseliyodur hehe. Yukseklik ayari olmadigi kesin bu arada degilmi?
  • Bende karar verdim Samsung 226BW almaya.. zaten aklımda vardı 225 almak mademki artık bu var bunu almam lazım cok beğendim yaaa...
  •  Samsung 226BW

Merhaba arkadaşlar 19" BenQ FP93GX LCD Monitör satın almıştım. Ürün tek kelimeyle mükemmel ötesi bu ürünü ve yorumlarını merak edenler :http://forum.donanimhaber.com/m_12444920/tm.htm bakabilirler.

Yanlız neden monitörüm (biraz yüzsüzlük yapıp) daha büyük olmasın dedim yeni alıp kullanmış olduğum 19" BenQ FP93GX LCD monitörümü satıp 22" SAMSUNG 226BW almaya karar verdim. Özellikle Boyutu, Pixel, Brightness, Contrast, Resolution, HDCP desteği ve özellikleri kendine beni hayran bırakmaya yettide arttı bile.

Özelliklerini aşağıdaki resimde görebilirsiniz:

Samsung 226BW

Bu monitör hakkında yabancı yorumlar için :http://www.circuitcity.com/ssm/Customer-reviews-for-Samsung-22-Widescreen-Monitor-226BW/sem/rpsm/oid/170984/rpem/ccd/productDetailReview.do#tabs

22" Samsung 226BW LCD monitörlere baktım bu üründen daha iyi olan özelliklerinin yanına yaklaşabilecek başka bir marka 22" LCD monitör bile görmedim.

Türkiye'de şuan bu monitörü satan yerler:

http://www.gigatek.com.tr/urun.php?id=1949

http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=361275079#

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=2079

Tabii ki hepsine telefon açtım ama daha ürün ortalıklarda yok :) Türkiyedeki distribütörüne telefon açtım onlarda bu ürünün daha Türkiye gelmediğini ama bir aya yakın bir süre içinde girebileceğini söylediler.

Kullanan veya almayı düşünen arkadaşlarımız varsa onlarında önerilerini ve görüşlerini almak istiyorum.

Yaşasın 22" SAMSUNG 226BW :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprakyalin -- 19 Şubat 2007; 20:42:47 >

• Beyler bu 226 bw nin yükseklik ayarı varmı eğer yoksa baya zorluk çıkartıcak masanın üstünün kitaplık olması itibariyle çünkü yüksekliği toplam standıyla 63 cm miş
  • buradaki izlenimlerimlerime göre 226 bw nin fiyatının 700 ytl olduğunu ve nova bu ürünü 2 hafta sonra stoklara gireceğini söyleniyor!....

ama bugün şahsen öğle saatlerinde gigateki aradığımdada
    kendilerine 226 bw yi sorduğumda onlarda bana şuan show roomumuzda yok ama dilerseniz yarın sizin için getirtebiliriz dediler ve peşin fiyat KDV dahil 670 ytl dediler !!! ve bu firmanın fiyatı bana düşük geldi ve 1 günde teslim !!!!

bu ne iş anlamadım
    --------------------------
    ama ne olursa olsun 1 yılda beklesem şahsen herzamanki gibi LCD yi Novadan almayı tercih ederim çünkü 3 yıl boyunca ne zaman kendilerinden LCD aldıysam o an alırken ambalajından özenle çıkarıp her türlü testi ve kontrolü beraberinde yaparak alıyorum kendilerinden... ve ö.p çıkarsada anında değiştirip yenisini getirtiyorlar zaten firma 2 haftada ö.p garantisi veriyor
    ( gerçi bende hiç ö.p çıkmadı, sonraki zaman dilimlerindede çıkmadı )
    ----------------------------
    ama ne hikmetse Gigatek bunu yapmıyor ve o an ürünü sana satarken zoraki kontrol ettirebiliyon ve eğer o an 1 ö.p bile çıkarsa bunda bizim yapabileceğimiz birşey yok diyerekten 3 veya 5 pixel olunca gel değiştirelim diyerek sana o an ölü pixelli LCD yi koltuğun altına sıkıştırıp hadi güle güle dercesine yolluyorlar !!!!!!!! bu çok saçma!!!!!!!!!!!!!!!

ben novadan şimdiye kadar 3 tane LCD aldım sonuçta 3 yıldırla Allah'a şükür hiç bir problemle karşılaşmadım.. halada 3 yıl boyunca 3 LCD demde ö.p ye rastlamadım!!!!!!!

eğer bu ürün için sabredip özellikle LCD alıcaksanız şiddettle NOVA derim arkadaşlar

ve şu an en son 940 bw kulanıyorum ... 226 alacağım içinde elimdeki ö.p siz 940 bw siyah / satabilirim

şansımdan ANKARA'dayım Gigatek ile Nova'nın bulunduğu aynı semtte oturuyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkYNeT-06 -- 20 Şubat 2007; 2:25:19 >

• Ya bu Nova istanbulda falan yok mu? Biz istanbullular bu kaliteyi nasıl elde edeceğiz? :).
  • internetten sipariş edeceksin arkadaşım , senin için kontrol edecek ve yollayacaklar

226 BW için sistemimi hazırlamaya devam ediyorum, skyvision umu da aldım :) haydi artık herkes seni bekliyor 226 Bw.

Bu gigatek in yarın getiririz olayı çok ilgimi çekti, bunlar alenen dolandırıcılık yapıyor, tamam dicekler paranı aalcaklar sonra 2 hafta süründürecekler geldi gelecek geldi gelecek diye, bilgisayar sektöründe en çok yapılan kolpa şekli...
  • Istanbulda yasayip ankaradaki bir yere monitoru gormeden alıp siparis vermek oldukca komik olur. 2-3 gun daha sabret ankarada olupda istanbuldamı olmucak:) sabrediver oralara siparis veripda merakta kalma. Bu arada bende surekli kadikoyde falan takipdeyim. satan yer buldugumda bende alıcam burayada monitorle ilgili goruslerimi ve fotolarını koyucam. Hemen hemen tum satis noktalarina baktim diyebilirim. Hepsi bu hafta icinde monitorlerin ellerinde olacagini soyluyor. Az sabir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grafiko -- 20 Şubat 2007; 8:42:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

PROT inanırmısın, 2 haftadır bu wallpaper i iş yerimdeki LCD de, different adı :)) çok güzelya. sitede daha tonlarca inanılmaz wallpaperlar var her çözünürlüğe göre tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: prot

Arkadaşlar 226bw'umuza kavusunca ona guzel guzel wallpaperlar lazım olacak buyrun burada 2560*1600 çözünürlükte wp'ler mevcut.
    Bu da benim favorım

zevkli adamsın veselam

ya o değilde 226 alıcam dıye eldekı lcd'yı elden cıkarttım, gelene kadar ben ne yapıcam yawwww

• Bende 226BW alacam diye elimdeki LCD monitörü sattım :) boş boş bekliyoruz bakalım...
  • quote:

ama bugün şahsen öğle saatlerinde gigateki aradığımdada
    kendilerine 226 bw yi sorduğumda onlarda bana şuan show roomumuzda yok ama dilerseniz yarın sizin için getirtebiliriz dediler ve peşin fiyat KDV dahil 670 ytl dediler !!! ve bu firmanın fiyatı bana düşük geldi ve 1 günde teslim !!!!

bu ne iş anlamadım
    --------------------------

Az önce aradım GigaYI, bana şuan ellerinde olmadığını bu ay sonuna kadar geleceğini sölediler.
  • 226bw de ölü pixell garantisi varmı arkadaşlar.
  • Beyler bu 226 bw nin yükseklik ayarı varmı eğer yoksa baya zorluk çıkartıcak masanın üstünün kitaplık olması itibariyle çünkü yüksekliği toplam standıyla 63 cm miş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.