Şimdi Ara

Samsun Note5 Servise Verdık 20 iş Günü Doldu Yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: carman1tr

Yok hocam öyle bir şart. Ürünü satın alan sonsuza dek mi tutacak?

Fatura ve ürün sizde, ürün servis kaydını da siz açtıktan sonra hiç sorun değil. Konuştuğunuz kişiler ya bilmiyor yada bilerek uğraşmamak için size öyle demiş. Benim de fatura adıma değil. Hukuken hakkınız var ben avukat ile görüşmüştüm bunu.

Valla bana dedıgı faturanın ustunde yazan ismin başvuru yapması gerektıgı ıstersen ara sor sende
  • serkanjk kullanıcısına yanıt
    Hocam evet degisim icin bekliyordum. Bu kadar uzattiklari icin sureci. Ben de madem bunlar isi yokusa surmeyi secti ben de surup gidip telefonu aliyim kafasina girdim.

Yeni telefonu getirmisler. Degisim islemi olmus. Ama samsungda ki kadin arayip soyledi. Servis yine aramadi. Dun arayip sert cikismasaydim mahkeme falan demeseydin yine gelmiycekti telefonum eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flemenkero

Hocam evet degisim icin bekliyordum. Bu kadar uzattiklari icin sureci. Ben de madem bunlar isi yokusa surmeyi secti ben de surup gidip telefonu aliyim kafasina girdim.

Yeni telefonu getirmisler. Degisim islemi olmus. Ama samsungda ki kadin arayip soyledi. Servis yine aramadi. Dun arayip sert cikismasaydim mahkeme falan demeseydin yine gelmiycekti telefonum eminim.

hocam sorsana sana verdıgım whatsap numarasından gerçekten gelmişmi bence hıç ugraşma gıdıp al yada ılla beklıcem dıyosan 5 6 ay beklıceksın anladıgım kadarıyla o zamana kadarda yenı telefon al gelınce onun parasını amortı edersın.
    Bana geldı deseler şimdi koşarak gidip alırım bır sıkıntı çıkarsada başka servıse gıderım ekmen servısın onunden geçmem
    Hocam bu gun gidip alicam. Telefonu valide hanima verip ben baska bir telefon bakicam. Dediginiz de haklisiniz 4 5 ay daha para icin bekleyemem. Zaten yeterince bekledim.

Whatsapptan yazdigimda bilerek benim mesajlari okumuyorlar. Okusalar da cevap vermiyolar. Hayin saysam sovsem haklilar dicem de insan gibi telefon gelmedi mi hala yazdik .

Ben telefonu servisin getirdigine inanmiyorum o gun arayip eski telefonu isteyip degisim istemiyorum mahkemeyi bekliycem. Yetkilileriniz de cok iyi yardinci oldular bekle demekten baska bisey yapmadilar falan diyip sert cikismasaydim o musteri temsilcisine yine g3lmiycekti benim telefon. Siz de deneyebilirsiniz belki bir ise yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flemenkero

Hocam bu gun gidip alicam. Telefonu valide hanima verip ben baska bir telefon bakicam. Dediginiz de haklisiniz 4 5 ay daha para icin bekleyemem. Zaten yeterince bekledim.

Whatsapptan yazdigimda bilerek benim mesajlari okumuyorlar. Okusalar da cevap vermiyolar. Hayin saysam sovsem haklilar dicem de insan gibi telefon gelmedi mi hala yazdik .

Ben telefonu servisin getirdigine inanmiyorum o gun arayip eski telefonu isteyip degisim istemiyorum mahkemeyi bekliycem. Yetkilileriniz de cok iyi yardinci oldular bekle demekten baska bisey yapmadilar falan diyip sert cikismasaydim o musteri temsilcisine yine g3lmiycekti benim telefon. Siz de deneyebilirsiniz belki bir ise yarar.

sız samsung müşteri hizmetlerıne boyle dedınız ben yazarak soledım şimdide yazdım bılgı verılıcek sıze dıyıp duruyo sıstemde degısım ıle ılgılı bılgı yok dıyor dedım herkese aynı şeyı anlatmaktan bıktım servıs degısım olacagı için kaydı kapatmış dıyorum ben onlara bılgı verıyorum varmı boyle bişey ya.
    Hocam gıt al bakalım merakla haber beklıyorum senden inşallah gelmiştir bence sen bırdaha yaz gıtmeden samsung com tr dekı temsılcıye gerçekten gelmışmı öğren

Bende yazıyorum benımkınıde okumuyor karaktersızler.

• evet şuanda whatsaptan tam yazdım sızın gıbı fırmaya yazıklar olsun bılmem ne baya saydırdım gelen cevap

Cıhazınız servısımıze ulaşmıştır gelıp alabılırsınız ben koşarak gıdıyorum almaya :)
    Ben de yazdim ve gelen cevap. Cihaziniz renk olarak hatalı gönderimi yapılmıştır doğru renkteki cihaz cuma günü öğleden sonra servisimize ulasacaktir.

Anladim. Yani 3 ay daha cihazim yok tesekkurler. Yazdim gercekten lanet bi firma ya 10 Araliktan beri bekletiyosun. Bi de yanlis renk getiriyosun. 1.5 ayda tedarik edemedigin cihazin jormal rengini yarin ogleden sonra tedarik ediyosun. Guzel yalanmis baya guzel yalanlar.

• Hadi hayırlı olsun yeni cihazınız :)
  • Evetttttt telefonu sonunda aldım. :)
    Girdim içeri uzattım kagıdı ordakı kıza urunum gelmiş dedım.Baktı ekrana gelmemiş dedı :) dedım şakamı yapıyorsunuz dalgamı geçıyorsunuz dedım gosterdım whatsaptan gelen yazıyı bayaaa bir sınırlendım.Yetkılı arkadaşda orda başka biriyle kavga edıyordu.Onunla yukarı çıktılar ben kendı kendıme soylenıyorum aşagıda dedım yandık boşuna geldim falan soylenıyorum.10 dk sonra elınde kutuyla geldı ohhh dedım yaaa dedım ne zaman gelmiş bu telefon haber vermıyorsunuz bugun gelmiş dedi ya tamam dedım ımzaladım kagıtları aldım çıktım...

arkadaşlar tşk ettım bu zorlu surecı ınşallah sızde atlatırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanjk -- 17 Şubat 2017; 16:58:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

Evetttttt telefonu sonunda aldım. :)
    Girdim içeri uzattım kagıdı ordakı kıza urunum gelmiş dedım.Baktı ekrana gelmemiş dedı :) dedım şakamı yapıyorsunuz dalgamı geçıyorsunuz dedım gosterdım whatsaptan gelen yazıyı bayaaa bir sınırlendım.Yetkılı arkadaşda orda başka biriyle kavga edıyordu.Onunla yukarı çıktılar ben kendı kendıme soylenıyorum aşagıda dedım yandık boşuna geldim falan soylenıyorum.10 dk sonra elınde kutuyla geldı ohhh dedım yaaa dedım ne zaman gelmiş bu telefon haber vermıyorsunuz bugun gelmiş dedi ya tamam dedım ımzaladım kagıtları aldım çıktım...

arkadaşlar tşk ettım bu zorlu surecı ınşallah sızde atlatırsınız

hadi hayırlı olsun. Geçmiş olsun.
  • Gençler servis aradı bugün.

Benim değişim telefonum gelmiş!

Hakem heyetine yaptığım başvurudan haberleri yok her halde.

Şikayetimi geri mi çeksem? Yoksa artık geri dönüşü olmasa mı ne dersiniz?
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim samsungda degisim yapmalari icin sesli istekte bulunmustum bunu kullanip bi ust mahkemeye tasirlar diye yeni cihazı aldim. Kasimdan beri de yoktu telefonum zaten alip bunu peder beye verip kendime bi tane ip 7 alicam bir aya kadar. O yuzden ben hic zorlamadan aldim. Eger telefonsuzluk sikinti yaratmiyorsa (benim surekli aklima takiliyodu bu telefon durumu) ben bekleyin derim. Ama sikinti yaratiyorsa bu mahkemede bi uste tasiyip 6 aya kadar hatta bazen daha fazla surebiliyo diye okudum birkac yerde.

• oooo hadı hayırlı olsun yanı almayan kalmadı aramızda :)

Valla koşarak gıt al derım ben :)
  • Arkadaşlar, benim telefon sorunum yüzünden bu servis illet etti beni.
    Geçen Cuma 4. kez aynı arızadan dolayı servise verdim ve değişimi istiyorum dedim. Servistekiler değişim için SAmsung'a gidecek dedi. Çağrı merkezini aradım, 5. kez gelirse değişim talebi açılır dedi.

Yahu 4 kere verdim işte daha ne yapayım siz bana bir akıl verin. Yapamıyorlar işte. THH'ye de online olarak başvurdum, kayıt sonucunu göremiyorum günlerdir sitesi çalışmıyor. Bi akıl verin bi yardım edin yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rıza.BN.

Arkadaşlar, benim telefon sorunum yüzünden bu servis illet etti beni.
    Geçen Cuma 4. kez aynı arızadan dolayı servise verdim ve değişimi istiyorum dedim. Servistekiler değişim için SAmsung'a gidecek dedi. Çağrı merkezini aradım, 5. kez gelirse değişim talebi açılır dedi.

Yahu 4 kere verdim işte daha ne yapayım siz bana bir akıl verin. Yapamıyorlar işte. THH'ye de online olarak başvurdum, kayıt sonucunu göremiyorum günlerdir sitesi çalışmıyor. Bi akıl verin bi yardım edin yav

allah sabır versın dıyerek lafa başlıyayım.

1.si THakem heyetıne elden gıdıp başvurman gereklı onlıne başvuru kabul edılmıyor bılgın olsun.Islak ımza atmalısın.
    2.si 4 kez bu nasıl bır arızadır onu anlamadım
    Tak bıldıgım o servısten uzak durman telefon degısımı deseler bıle en az 1 ay beklıceksın haberın olsun

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.