Şimdi Ara

SAMSUN MERKEZDE YOLCU ALMAK İÇİN ÖNÜMÜZE KIRAN DOLMUŞÇU(video) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

2012 mişleni değiştirme vakti gelmiş.Onun sinyali gelmiş.

Haklısınız ilk fırsatta değiştireceğim.

İstanbulda böyle sürücü çok olduğundan bu gibi şeylerin hata olmadığını hata olmadığı gibi sinyal verdikten sonra 1 metre ileriden sağa kırıp kazık fren yaparak durmanın normal olduğunu forum sayesinde öğrenmiş olduk.

Bu adamın yaptığının normal olduğunu söyleyen arkadaşların araçlarında küçük bebekle birlikte başınlarına gelmesi dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohoo ben de bir şey sandım. Ankara sinyal bile vermeden çat diye kırarlar önüne

• quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Bu araçlar kaç kişilik,şaşırdım dolmuş için kullanıldığını öğrenince

Ankara da hergun karşılaşılan bi durum.Halk otobüsleri,taksiler,dolmuşlar,ekmek arabaları ve şirket araçları böyle hareketleri çok yapar.Bu tür araçları görünce her türlü aksiyona hazırlıklı olmak gerek

Samsun'da şehiriçinde dolmuş olarak bu araçlar kullanılıyor(7 kişilik). Bu araçlar otomobil gibi olduklarından şoförleri her türlü manevrayi yapıyorlar, öne kırma, her şart altında sollayabilme, hız yapma vs çok fenalar. Bunların arasında araç kullanmayı öğrendiğim için iyi bilirim bu zirtolari.

• Anormal tek durum cok saga yanasmamasi bence.Ama Samsunun cevre yolu berbat yogun trafikte,trafik kulturu sifirin altinda,Istanbuldan kotu.Sebebi istanbulda millet trafigi kabullenip efendi efendi giderken samsunda millet makas atmaya calisiyor,ama atamiyorlar camurlukta bekleyerek sıkıstiriyorlar,hele yazin 55 AGA plakali beyaz kasgaili bir it beni kendine sovdurdu asildim kornaya en son.

• istanbul'da sıradan bir gün.

hatta sinyal verdiği için kibar bile sayılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anakin_skyrunner

Anormal tek durum cok saga yanasmamasi bence.Ama Samsunun cevre yolu berbat yogun trafikte,trafik kulturu sifirin altinda,Istanbuldan kotu.Sebebi istanbulda millet trafigi kabullenip efendi efendi giderken samsunda millet makas atmaya calisiyor,ama atamiyorlar camurlukta bekleyerek sıkıstiriyorlar,hele yazin 55 AGA plakali beyaz kasgaili bir it beni kendine sovdurdu asildim kornaya en son.

Kardeşim ağır vasıtaları sallarken yapışıyorlar tampona. Çok yavaş giden birisi değilim ama dediğiniz gibi çamurlukcular çok fazla

• adam sinyal vermiş daha napsın ya ha
    geçen bir doblo yine neyse süvücem olmuyacak
  • adam hayvan net
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.