Şimdi Ara

Samsun 32B 653 lcd tv alamadık.LG 32 LH 7000 Alayım mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar.Benim idealim samsung 32b 550-551-553 veya 653 bir lcd tv almaktı.Ama bir çok yerden soruyorum bu modellerin ellerinde kalmadığını söylüyorlar.Tv sorduğum bir satıcı bu tv lerin yerine LG 32 LH 7000 modelini israrla önerdi.Hatta Samsung 653 ten daha iyi ve yeni model dedi.Acil önerilerinizi bekliyorum.Gerekirse LG 32 LH 7000 modelini alacağım.Saygılarla...

• bende iki model arasındayım pc monitörü olarak kullanacağımdan samsungta input lag sorunu olduğunu söyleyenler yüzünden galiba lg 32lh7000 alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMOKE

bende iki model arasındayım pc monitörü olarak kullanacağımdan samsungta input lag sorunu olduğunu söyleyenler yüzünden galiba lg 32lh7000 alacağım

Arkadaşım bu tv ler hakkında bilgin varmı?Son aşamaya gelmişken samsung'u çok yerde bulamıyoruz.Stok bitti deniyor.LG 7000 samsung 32b 653 ayarında diyorlar.Eğer bilgin varsa paylaşalım.Saygılarla...
  • 32Lh7000 hakkinda detayli bilgim yok. eger pc yada konsol baglayip oyun dusunmuyorsan 32b65 mukemmel tercih olur
  • Sayın smoke ben aldığım lcd tv yi normal televizyon olarak kullanacağım.Yani pc monitörü filan olarak kullanmayı düşünmüyorum.Bilgileriniz ve paylaşımınız için teşekkürler.
  • tvnin parlak ekran oldugunu biliyormusun buarada. herkes begenmiyor cunku yansima yaptigi icin. aslinda siyah duzeyini arttiran ve parlamayi azaltan bi ozellik ama sen begenmeye bilirsin. o yuzden bi yerde parlak ekran bi tvye bak rahatsiz etmezse hic dusunmeden al 32b65i
  • tvnin parlak ekran oldugunu biliyormusun buarada. herkes begenmiyor cunku yansima yaptigi icin. aslinda siyah duzeyini arttiran ve parlamayi azaltan bi ozellik ama sen begenmeye bilirsin. o yuzden bi yerde parlak ekran bi tvye bak rahatsiz etmezse hic dusunmeden al 32b65i
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.