Şimdi Ara

şampuan önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum otacı markasını duydunmu bilmiyorum. 3lu seti var. Şampuan ,sprey, bakım yagi seklinde. Ben zamanında 50 TL te almıştım..eskiden sabah kalkınca yastigimda sac dolu olurdu. Simdi 3-5 tane sac görüyorum. Ben doğal sampuan olsun kafasıyla almıştım. Fakat gerçekten durdurdu. Simdi şampuan bitti. Yağ ile devam ediyorum. Öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flatron58

Saç uzatmasına niye bukadar taktın üç günde yağlanması normal benim sabah kalkınca sanki bir haftadır yıkamıyormuşsun gibi

haklısın hocam ne bileyim öyle dışarı çıkınca bir tuhaf gözüküyor doğru dürüst şampuan kullanmıyorum bir bilgi almak istedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

Dostum otacı markasını duydunmu bilmiyorum. 3lu seti var. Şampuan ,sprey, bakım yagi seklinde. Ben zamanında 50 TL te almıştım..eskiden sabah kalkınca yastigimda sac dolu olurdu. Simdi 3-5 tane sac görüyorum. Ben doğal sampuan olsun kafasıyla almıştım. Fakat gerçekten durdurdu. Simdi şampuan bitti. Yağ ile devam ediyorum. Öneririm.

Nerede bulabilirim hocam bide hangisini kullanıyrsunuz limonlu felan mi uzama konusunda nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergün asistanı

Clearın limon ve yeşil çay özlü şampuanını kullanıyorum fena değil. Gözü bayağı yakıyor orası ayrı.

peki hocam sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonsnow1453

quote:

Orijinalden alıntı: Byakuya Kuchiki

Bioblas

hangi serisi hocam

Ben zancefilli, kepeklere karşı olanını kullanıyorum, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jonsnow1453

quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

Dostum otacı markasını duydunmu bilmiyorum. 3lu seti var. Şampuan ,sprey, bakım yagi seklinde. Ben zamanında 50 TL te almıştım..eskiden sabah kalkınca yastigimda sac dolu olurdu. Simdi 3-5 tane sac görüyorum. Ben doğal sampuan olsun kafasıyla almıştım. Fakat gerçekten durdurdu. Simdi şampuan bitti. Yağ ile devam ediyorum. Öneririm.

Nerede bulabilirim hocam bide hangisini kullanıyrsunuz limonlu felan mi uzama konusunda nasıl

Kardeşim googla otacı 3 lu set yaz. Yeşil bi set var. Ben yağını arada bi kullandım. Haftada 2 defa falan diyordu. Belki uzamaya yaginida düzenli kullanirsan olabilir.bende uzamada pek faydasını görmedim..ama dökülmeyi durdurdu.

• Clear Men - Cool Sport Menthol
  • Şampuan alırken sülfatsız olmasına dikkat et.
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    hocam o saçları çok kurutmuyomu be,bide arkasında her gün 2 defa uygulayın yazıyor.sen böylemi yapıyorsun.
  • 3 günde yağlanıyor daha ne istiyorsun ben her sabah yıkıyorum saçımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 18 Kasım 2017; 19:19:4 >
  • https://www.rossmann.de/produkte/isana/shampoo-coffein/4305615347813.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demacia kullanıcısına yanıt
    Dalin'in içersinde kimyasal yok mu :) bebek şampuanı diye içerisinde zararsız madde yok mu sanıyorsunuz az birşey araştırırsanız içerisindeki maddelerin çoğunun diğer şampuanlarda da olduğunu görürsünüz.

• Ben bayagi sampuan kullandim , ama en memnun kaldigim head and shoulders ve tony and guys in sampuani oldu birde keratin var oldwellin oda iyidir

Denemek istersen kerastase , davines sulfatsiz , nashi argan sampuanini sana yari fiyatlarina satabilirim en fazla 2-3 kere kullanilmis orjinal urunleri

• Sebamed kullan.

• Adam 3gunde yaglaniyo demis. Mudur yarim gunde yaglanan var sen 3gune sukur et bence. Sampuanlar konusuna gelcek olursak herkes kendince fikrini paylasmis oncelikle dalin icinde kimyasal yok diyenler yanlis dusunuyo dalinde diger sampuanlar gibi kimyasal madde icerir sadece alkol paraben icermez zaten cogu sampuanlar artik parabeni birakti genelde 2in1 sampuanlarda paraben vardi.goz yakmamasinin sebebi sls olmadigindan. Yagli saclar icin marka vermeden icerik soyliyim icinde amonyum lauril sulfat bulunan butun sampuanlar yagli saclar icin uygundur. Ayrice kozanol vb medikal sampuanlar onerilmis evet faydasini gorebilirsiniz ama unutmayin bu sampuanlarin icinde %70 sls var. Alerjik durum gosterebilir.

• Argan yagli sampuan al. Moroccan oil markasi ucuz ve kaliteli. Amazonda 3 dolar watsonda 50lira.

• Sebamed şampuanı önerieim. Dİğer şampuanlara göre kimyasal oranı az ve saç derisiyle uyumlu ph değerine sahip.

• kraliyetmavisi kullanıcısına yanıt
    İçindekiler kısmında yazmıyor bir şey. İçinde olup da içindekiler kısmında yazmaması da suç. Rengi yok, kokusu yok, göz yakmıyor, köpürmüyor. İçinde zararlı kimyasal olmadığına inanmam için yeterli bunlar.

• Demacia kullanıcısına yanıt
    Hocam gerçekten ciddi misin yoksa dalga mı geçiyorsun anlamadim. Kokusu nasıl yok diyorsun Dalin bu Dalin çocukluğumuzun kokusu :) hadi onu da geçtim rengi yok demişsin beş duyu organında problem mi var anlamadım ben

Buyrun bu sadece içerisindeki bir maddenin açıklaması konuyla ilgisi olan birşey değil ama yazdiklariniz gerçekten komik.

http://www.dogalvadi.com/saglik/sodyum-laureth-sulfat.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraliyetmavisi -- 19 Kasım 2017; 1:55:18 >
  • jonsnow1453 kullanıcısına yanıt
    Kardeş bildiğin yeşil sabun. Her markette vardır dene faydasını görürsün. Diğer kar sabunu dediğim Defne sabunu olarak geçer Hatay yöresine özgüdür bulabilirsen o da iyidir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.