Şimdi Ara

Şampiyonluğunuz hayırlı olsun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu maçta iyi oynadığınızı düşünmüyorum ancak çok mantıklı bir oyun oynadınız Fatih Terim'inde gelmesiyle oyuncularda bi potansiyel artışı belli zaten muhtemelen bu sene şampiyon olursunuz en azından şampiyonlar liginde rezil olmayız siz varken.

• dengesizherif'e cevap vermeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

dengesizherif'e cevap vermeyin.

Sebep ? seni ilgilendiren bi konu flanmı varki şimdi burda insan gibi yazdığım bi konuya kendince yorumlar atıyorsun çok büyük birimisin seni dinleyip bana cevap vermesinler ?
  • fener bugün itibariyle havlu atmıştır direkt rakibini içeride yenememiş puan farkını kapatamamıştır

gs direkt rakibi ve en ciddi rakibi olan beşiktaşla içeride oynayacak şampiyonu bu maç belirleyecektir
  • şampiyonlar liginde kendi takimin kalitesi kadar şans faktoru de onemli. chelsea roma atleticolu gruba da dusebilirsin cska basel manu gibi bir gruba da dusebilirsin. ligde de sekiz haftalik uzun bir surec var daha su takim kesin sampiyon olur diyemeyiz bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın derbide Bjk sürpriz yapıp Başakşehir den puan alabilir, Başakşehir ile puan farkı 3 veya 4 te kalır. Evimizdeki tüm maçları alırız, deplasmanlarda yalnızca Gençler ve Göztepe' de puan kaybı olabileceğini düşünürsek rahat şampiyon oluruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum gs şampiyon fatih terim var çünkü orda, bu saatten sonra bırakmaz asla tanıyorsam oyuncularda öyle adam oyuncu perfermansını ne yapıyorsa yükseltiyor ama en önemlisi felsefe bence başarısında hucum ve press oyunu kabul ettirme rakibine, ve iyi oyuncular alması başta gölcü olarak, selçuk bile %100 vermeye başlıyor bu adamla :D

başakşehir götüremez zaten bjk var ama bjk'de devre dışı bırakır evinde bjk çalkantılı gölcüsü yok onların vagner felan mahalle oyuncusu negroda gol zaten zor atıyor yani gs bu oyunla bjk yi devre dışı bırakır her zaman deplasmanda querejma yada talisca felan şapkadan tavşan çıkaramaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

katılıyorum gs şampiyon fatih terim var çünkü orda, bu saatten sonra bırakmaz asla tanıyorsam oyuncularda öyle adam oyuncu perfermansını ne yapıyorsa yükseltiyor ama en önemlisi felsefe bence başarısında hucum ve press oyunu kabul ettirme rakibine, ve iyi oyuncular alması başta gölcü olarak, selçuk bile %100 vermeye başlıyor bu adamla :D

başakşehir götüremez zaten bjk var ama bjk'de devre dışı bırakır evinde bjk çalkantılı gölcüsü yok onların vagner felan mahalle oyuncusu negroda gol zaten zor atıyor yani gs bu oyunla bjk yi devre dışı bırakır her zaman deplasmanda querejma yada talisca felan şapkadan tavşan çıkaramaz

dayı sen ne anlatıyon niye anlatıyon neden anlatıyon ve en önemlisi nasıl anlatıyosun ? ben ne okudum sabah sabah ?

• Şampiyonlar liginde rezil olmayız hiç olmazsa demişsin de 19 gol rekoru gs de. 4 ler havada uçuşmuştu. Kaldı ki o yıl da rahat şampiyo olmuştu. Bence gs yeterince rezil etmişti bizi. Şampiyonlar ligi seviyesinde oynayan tek takım bjk şu an. Gs nin taktiksiz sistemsiz oynadığı halı saha futbolu işe yaramıyor şampiyonlar liginde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptaniguana

Şampiyonlar liginde rezil olmayız hiç olmazsa demişsin de 19 gol rekoru gs de. 4 ler havada uçuşmuştu. Kaldı ki o yıl da rahat şampiyo olmuştu. Bence gs yeterince rezil etmişti bizi. Şampiyonlar ligi seviyesinde oynayan tek takım bjk şu an. Gs nin taktiksiz sistemsiz oynadığı halı saha futbolu işe yaramıyor şampiyonlar liginde.

Kesin öyle Galatasaray o Şampiyonlar Ligi sezonuna Prandelli vasıfısızı ile başlayıp Avrupa deneyimi sıfır olan Hamza ile bitirmişti. Aynı Hamza ile bir sonraki ŞL gruplarında 3. olarak UEFA'ya gitti. Sonra da bir daha katılamadı zaten yani ortada oynayamıyor diyecek bir şey yok Halbuki Şenol'da aynı sene UEFA'ya gitti ve Beşiktaş bu sene tarihinde ilk defa gruplardan çıktı

Hamza'dan önceki son ŞL maçlarında Terim ve Mancini hem gruplardan çıkardılar hem de Terim'le çeyrek final oynadı. 4 yıl öncesi hepi topu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaptaniguana

Şampiyonlar liginde rezil olmayız hiç olmazsa demişsin de 19 gol rekoru gs de. 4 ler havada uçuşmuştu. Kaldı ki o yıl da rahat şampiyo olmuştu. Bence gs yeterince rezil etmişti bizi. Şampiyonlar ligi seviyesinde oynayan tek takım bjk şu an. Gs nin taktiksiz sistemsiz oynadığı halı saha futbolu işe yaramıyor şampiyonlar liginde.

Hangi takımı tutuyorsun bakmadım ama Galatasarayı şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'de ki herhangi bir takımla karşılaştırmak cahillikten başka birşey degil. Rezil eden takımlar belli, Galatasaray olmasa diğer takımların adını bile bilmezdi Avrupalılar

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

katılıyorum gs şampiyon fatih terim var çünkü orda, bu saatten sonra bırakmaz asla tanıyorsam oyuncularda öyle adam oyuncu perfermansını ne yapıyorsa yükseltiyor ama en önemlisi felsefe bence başarısında hucum ve press oyunu kabul ettirme rakibine, ve iyi oyuncular alması başta gölcü olarak, selçuk bile %100 vermeye başlıyor bu adamla :D

http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=187:Noktalama-Isaretleri-Aciklamalar&catid=50:yazm-kurallar&Itemid=132

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YazıYorum -- 18 Mart 2018; 13:37:27 >

• sonra kardeş diyince kızıyorlar

şampiyonun ayak sesleri bunlar,ligin çok üzerinde futbol oynadığımızı siz bizden daha iyi biliyorsunuz..KORKMA TITRE!!!

• Aksam ki basaksehir macindan sonra bunu konusmak daha dogru olur.Zira daha bjk ts ve basakla bizimde macimiz var.

• Ben kadikoyde feneri yenmeyi sampiyonluga tercih ederim...

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Büyük sistemli bir takıma teknik direktörünün etkisi bu kadar olamaz. Bir fatih terim neleri değiştiriyorsa galatasarayın bir sisteminin olmadığı sonucu çıkar. Basit bir takım ki demek her gelen kafasına göre oynatıyor. 3. Oldu dediğin yıl şampiyonlar ligine ilk defa katılan astana vardı grupta. 14 kez katılmış takım utanmadan astananın arkasında bitirseydi bir de. Zaten yenemedi iki maçta da. Galatasarayın şampiyonlar liginde başarılı bir takım olduğunu hiç bir şekilde savunamazsınız. Bütün şampiyonlar ligi istatistiklerini biliyorum.

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Galatasarayın bütün şampiyonlar ligi tarihini biliyorum. 14 kez katılmış maksimum 10 puan alabilmiş. Gruplardan hiç 1. Çıkamamış. 27 kez yenmiş 51 kez yenilmiş. Başarılı dediğiniz türkiye içinde geçerli bir şey. Avrupaya göre galatasaray başarılı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Yarın derbide Bjk sürpriz yapıp Başakşehir den puan alabilir, Başakşehir ile puan farkı 3 veya 4 te kalır. Evimizdeki tüm maçları alırız, deplasmanlarda yalnızca Gençler ve Göztepe' de puan kaybı olabileceğini düşünürsek rahat şampiyon oluruz

Maalesef Bjk sürpriz yapamadi, evimizdeki Basaksehir macini kazanacagimizi umarak fark 4 puan diyorum. Terim faktörü+taraftar sayesinde sampiyon olacagiz umarim

• Bir koku geliyor ama ne cozemedim...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.