Şimdi Ara

Şampiyonlar Şampiyonu Riven ALINIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da belirttigim gibi kodu olan varsa pm den yada buradan fiyatı soylesinler . ucmayı :) anlasırsak alacagım

• Galaktik nasus verirsen veririm yada 5 tllik e-pin?
  • o skin 200-300$ arası nasıl uçmayın demişsin anlamadım
  • 800 tl nakit veririm
  • 400$'dan veririm.
  • arkadaşın hesapta var o skin. 600 TL ye satıyor hesabı platin liginde TR de birsürü skin rune ve champ falanda var ilgilenirsen.
  • araba almıyoruz. doğru düzgün teklif verin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12hunkar12

araba almıyoruz. doğru düzgün teklif verin

Adamlar dogru soylemis.O skinin ederi en az 300 dolar.Ben satıyodum 200 tl ye vazgectım sonra

• 12hunkar12 1 kullanıcısına yanıt
    10tlik bir skin değil championship riven en az 300dolar.
  • Skinin değeri tek server için en az 400 TL.
  • sen vermek 100 dolar ben vermek cs riven
  • Ebay'e gir bak Cs Riven ne kadara satılıyor diye, oyundaki en pahalı skinlerden
  • 12hunkar12 1 kullanıcısına yanıt
    Yav he he!Galaktik Nasus kodu değil bu faceten falan TR Serverına dağıtılsın!Konuyu araştır öyle gel.PAX Tf'den sonra beki de en pahalı skin o(bu arada PAX Tf 750$+)
  • skin güzeldir iyidir değerlidir, eyvallah. ama bir kişi o fiyata sattı diye satmak çok başka bir şeydir. arz talep bu işler. satabilirim diyor iseniz ne ala. bir ay sonra sinirli sayıda çıkan skinler gibi onu da çıkartırlar tekrar satmayağīz dedikleri şeyleri satmaya başladıkları gibi.

• gümüş 3 cs riven hesap var 300 tl
  • quote:

skin güzeldir iyidir değerlidir, eyvallah. ama bir kişi o fiyata sattı diye satmak çok başka bir şeydir. arz talep bu işler. satabilirim diyor iseniz ne ala. bir ay sonra sinirli sayıda çıkan skinler gibi onu da çıkartırlar tekrar satmayağīz dedikleri şeyleri satmaya başladıkları gibi.

hocam kusura bakma da piyasayı sen belirleyemezsin isteyen istediği fiyata satar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nm0

quote:

skin güzeldir iyidir değerlidir, eyvallah. ama bir kişi o fiyata sattı diye satmak çok başka bir şeydir. arz talep bu işler. satabilirim diyor iseniz ne ala. bir ay sonra sinirli sayıda çıkan skinler gibi onu da çıkartırlar tekrar satmayağīz dedikleri şeyleri satmaya başladıkları gibi.

hocam kusura bakma da piyasayı sen belirleyemezsin isteyen istediği fiyata satar

tabiki : ) Daha gerçekçi tekliflere açığım sadece.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.