Şimdi Ara

ŞAMPİYONLAR MEZARLIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlker Yasin'di sanırım, bu cümleyi kullandı çok hoşuma gitti
    Turu geçmek kolay değil ama Kadıköy'de Fenerbahçe'nin yenemeyeceği dünya devinin olmadığını gördük bugün...

• Bu seri benim de dikkatimi çekmeye başladı. Umarım ileride hiç aksilik çıkmaz ve Kadıköy'de her şampiyonu böyle ezeriz...
  • stad güzel takım güzel taraftar güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: mad skillz

Bu seri benim de dikkatimi çekmeye başladı. Umarım ileride hiç aksilik çıkmaz ve Kadıköy'de her şampiyonu böyle ezeriz...

İşallah

Kadıköy'de bu sene 5. avrupa maçımız beraberlik bile almadık
  • Ne kolay havaya giriyorsunuz böyle , vay paşam kral fenerbahçem oley be

Skor 2-2 iken Semih'in bal ötesi şutu gol olmayasaydı burada ağlıyor olacaktınız.Abartmayın bu kadar , Ayrıca bugünkü kadar kötü bir Sevilla görmedim.
  • arkadaşlar hazmedemeyenlere cevap vermeyin onlar takılsın biz sevilla yı yendik son 2 uefa kupası şampiyonu pardon bunu biz hep yapıyoruz muhahahahhahhahahahahahhaha

herkez kendi kalitesindeki rakiplerle oynar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hederahelix

Ne kolay havaya giriyorsunuz böyle , vay paşam kral fenerbahçem oley be

Skor 2-2 iken Semih'in bal ötesi şutu gol olmayasaydı burada ağlıyor olacaktınız.Abartmayın bu kadar , Ayrıca bugünkü kadar kötü bir Sevilla görmedim.

sevillanında barçayla nasıl berabere kaldığını gördük adam yere bi yatıyor 5 dakika..bal kelimesinede gelince BİZ BUNU HEP YAPIYORUZ !

• psv kötü günündeydi,cska kötü günündeydi,inter kötü günündeydi ve sevillada kötü günündeydi anlıyorum sizi siz onu boşverin de leverkusen

quote:

• quote:

bırak yaa sevinsinler onların şuan bu gerçeklere gözleri ve kulakları kapalı boşverr

• quote:

Ben gördüm Getafe macında rezil oynadılar, Arsenal macında dağıldılar (3-0) ...Bilbao macında beni benden ettiler...Su zaman içinde oynadıkları en güzel maç Barcelona macıydı o mactada 1-1 berabere kaldılar...

Yani hocam ya farklı bir Sevilla dan bahsediyoruz ya da Sevillanın cok az macını izlediniz...

Eğer şu olsaydı bu olsaydı gibi cümlelere futbolda yer olsaydı neyse bosver...

• hederalixmisin nesin acıyorujm sana
  • Bu sezon evimizde yendiğimiz uefa şampiyonları:

anderlecht
    inter
    psv
    cska moskova
    galatasaray
    sevilla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.