Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.277
Cevap
13
Favori
141.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu gerilere düşmüş baya. yavaştan canlandırmanın vakti geldi.

23.00'da Barça ve Juve maçı var. Bu kadar yüksek seviyede efsanelerin karşı karşıya son maçı belki de. CR7 ve LEO

• Gladbach vs Man City
    Lazio vs Bayern
    Atletico vs Chelsea
    Leipzig vs Liverpool
    Porto vs Juventus
    Barcelona vs PSG
    Sevilla vs Dortmund
    Atalanta vs Real Madrid

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atletico-Chelsea, Atletico favori.

Leipzig-Liverpool Liverpool favori.Leipzig, gruptaki perfonmansi sürdürürse, şanslari olmaz.Çok kolay pozisyon veriyorlar.Haidara ve Upamecanonun kendilerini aşmasi lazim.

Barça-Psg Psg favori, fakat, Neymar, Parisin her seyi. Neymarsiz hicbir takimi kolay kolay eleyemez Psg. Barçanin Uefadaki lobisi güçlüdür.Demek ki, Neymar Barça maçlarini kaçiracak, yoksa, Parisle eşleştirmezlerdi Barçayi.

• 4 ispanyol takımını da kağıt üstünde çeyrek finalde görüyorum

• Wolfsberger - Tottenham

Benfica - Arsenal

Real Sociedad - Manchester United

Slavia Prag - Leicester City

*

Kızılyıldız - Milan

Braga - Roma

Granada - Napoli

**

Young Boys - Bayer Leverkusen

Molde - Hoffenheim

Lille - Ajax

Olympiakos - PSV Eindhoven

Dinamo Kiev - Club Brugge

Maccabi Tel-Aviv - Shakhtar Donetsk

Royal Antwerp - Rangers

Salzburg - Villarreal

Krasnodar - Dinamo Zagreb

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

Wolfsberger - Tottenham

Benfica - Arsenal

Real Sociedad - Manchester United

Slavia Prag - Leicester City

*

Kızılyıldız - Milan

Braga - Roma

Granada - Napoli

**

Young Boys - Bayer Leverkusen

Molde - Hoffenheim

Lille - Ajax

Olympiakos - PSV Eindhoven

Dinamo Kiev - Club Brugge

Maccabi Tel-Aviv - Shakhtar Donetsk

Royal Antwerp - Rangers

Salzburg - Villarreal

Krasnodar - Dinamo Zagreb

avrupa ligi kadar sacma organizasyon yok

su takimlara bakiyorum yarisi cer cop, daha bunlar ust tura gelmis takimlar

e madem bu kadar dandikler kotuler.sen bi de tutup cl kupasi kazanani ile avrupa ligi kazananini mac yaptiriyorsun super kupa diyeŞampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

mantiken yanlis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Todo ben öyle bir şey yaptırmıyorum, teessüf ederim.

Futbolcu yetiştirme, geliştirme, pazarlama ve satma açısından önemli ama turnuva olarak bence de saçmalık Avrupa Ligi. Hatta arttırıyorum, ŞL'ye sadece ve sadece liglerinde kupa kaldıranlar gitmeli, ikinci üçüncü olmuş takımları "Şampiyonlar" Ligi'ne göndermek kadar saçma bir şey olamaz.

Ama kimse hiçbir şeyi düzeltmez ya da değiştirmez. UEFA ve FIFA gibi cukkacı zihinlerin üşüştüğü kurumların kökü kurusun.Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu 

Konudan bağımsız garip bir bilgi var, paylaşmak isterim (BBCSport'un instagram hesabından aldım):

Premier League : 1. Tottenham

LaLiga : 1. Real Sociedad

Bundesliga : 1. Leverkusen

Serie A : 1. Milan

Ligue 1 : 1. Lille

Liglerinde 1. sırada olan bu takımların da hepsi Avrupa Ligi'nde.

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhansn

Todo ben öyle bir şey yaptırmıyorum, teessüf ederim.

Futbolcu yetiştirme, geliştirme, pazarlama ve satma açısından önemli ama turnuva olarak bence de saçmalık Avrupa Ligi. Hatta arttırıyorum, ŞL'ye sadece ve sadece liglerinde kupa kaldıranlar gitmeli, ikinci üçüncü olmuş takımları "Şampiyonlar" Ligi'ne göndermek kadar saçma bir şey olamaz.

Ama kimse hiçbir şeyi düzeltmez ya da değiştirmez. UEFA ve FIFA gibi cukkacı zihinlerin üşüştüğü kurumların kökü kurusun. 

Konudan bağımsız garip bir bilgi var, paylaşmak isterim (BBCSport'un instagram hesabından aldım):

Premier League : 1. Tottenham

LaLiga : 1. Real Sociedad

Bundesliga : 1. Leverkusen

Serie A : 1. Milan

Ligue 1 : 1. Lille

Liglerinde 1. sırada olan bu takımların da hepsi Avrupa Ligi'nde.

Sen diyorsun ki kupa galipleri kupasına geri dönsün şampiyonlar ligi.

O Zaman pek çok takım olmaz.

Pek heyecanda olmaz.Zira takımlar arası uçurum var.Şampiyon bile direk net belli olur.

Rekabet olmaz.

Şuan üç turnuva olacakmış ama nasıl olacak belli değil.Sadece görünen o ki şampiyonlar ligi daha Avrupa'nın demirbaşlarına hitap eder noktada olacak.

Şampiyonlar ligi
    Avrupa ligi
    Konferans ligi

Muhtemelen Türk takımları için uç bir hayal olacak yakında.

Benim görüşüm ise dediğin şekilde lig şampiyonlarının olduğu bir lig oluşturulabilir(16 takımlı).Mls gibi bir lig fikstürü olur sonra ilk 6 şampiyonluk için play off oynar çeyrek yarı final diyerekten.

Aksi takdirde keyifsiz mantıksız olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Barça-Psg:yüzde 80e yüzde 20. Barça favorim.Neymar Psgnin her şeyi. Neymar olmadan hucumda bir şeyler üretmeleri çok zor.Kontra oynamaya çalişacaklardir. Orta sahada organize olurlarsa belki gol bulurlar.Poşetle Psg bana Emery dönemine geri döndükleri izlenimi verdi.Sanki çok şey yapmak istiyorlar, fakat yapamiyorlar gibi. Emery dönemindeki Psgde ayniydi.Barçaysa Koemanla her gecen gün daha iyiye gidiyor.Bu sezon ŞLde süpriz yapabilecek takimlarin başinda Barça yer aliyor.

Leipzig-Liverpool. Leipzigin forvetsiz olmasi onlar için büyük sorun.Hwang, Sörloth ve Poulsenden çeyrek forvet katkisi alamiyorlar.Poulsen kazma ve topsuz oyunda da kötü.Savunmada sol ve sağ stoper oynayan iki stoperin de bölgeleri otoban oluyor. Uzun boylu sarişin stoper kafa topuna bile çikamiyor.Hallenberg miydi adi neydi.Orbansa bol bol adamini kaçiriyor. Mane ve Salah gibi firsatci oyuncular mutlaka gol ya da goller bulurlar. Lliverpoolun sağ tarafi bu sezon otoban.Nkunku ve Olmo gibi yetenekli adamlar bunu kullanirsa Leipzigte gol bulabilir.yüzde 80-yüzde 20 Liverpool favorim.Liverpool ve Barçanin turu rahat geçmelerini bekliyorum.

• Uzun bir aradan sonra 2 maç geliyor ikiside aynı saatte olmaları kötü. Bunu düşünmediler hiç..

• Leipzig bugün liverpoola iyi döşer.Çok formdalar.

• iki macta da gollu beraberlik doguyor icime

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Barça-Psg:yüzde 80e yüzde 20. Barça favorim.Neymar Psgnin her şeyi. Neymar olmadan hucumda bir şeyler üretmeleri çok zor.Kontra oynamaya çalişacaklardir. Orta sahada organize olurlarsa belki gol bulurlar.Poşetle Psg bana Emery dönemine geri döndükleri izlenimi verdi.Sanki çok şey yapmak istiyorlar, fakat yapamiyorlar gibi. Emery dönemindeki Psgde ayniydi.Barçaysa Koemanla her gecen gün daha iyiye gidiyor.Bu sezon ŞLde süpriz yapabilecek takimlarin başinda Barça yer aliyor.

Leipzig-Liverpool. Leipzigin forvetsiz olmasi onlar için büyük sorun.Hwang, Sörloth ve Poulsenden çeyrek forvet katkisi alamiyorlar.Poulsen kazma ve topsuz oyunda da kötü.Savunmada sol ve sağ stoper oynayan iki stoperin de bölgeleri otoban oluyor. Uzun boylu sarişin stoper kafa topuna bile çikamiyor.Hallenberg miydi adi neydi.Orbansa bol bol adamini kaçiriyor. Mane ve Salah gibi firsatci oyuncular mutlaka gol ya da goller bulurlar. Lliverpoolun sağ tarafi bu sezon otoban.Nkunku ve Olmo gibi yetenekli adamlar bunu kullanirsa Leipzigte gol bulabilir.yüzde 80-yüzde 20 Liverpool favorim.Liverpool ve Barçanin turu rahat geçmelerini bekliyorum.

Sen barcayi izliyormusun aga messi olmadan adamlar pozisyona giremiyor hersey halen messi yapıyor,

• Kupayı direk Bayern'e versinler yine. Hiçbir takım Bayern düzeyinde değil. Bu sene Bayern'în takım olarak gol rekoru kıracağını düşünüyorum. Geçen sene tekli eleminasyon yüzünden kıramadılar.

• mbappe basladigi gibi degil durakladi falan diyorlar bi de. adam parcaliyor barcelonayi resmen. sadece acik alanda degil kapali alanda da iyi. oyun zekasi da yukselmis

• Dakika 60 itibari ile;

Barça 1-1 PSG

Leipzig 0-1 Liverpool

• Bugün 2 maçta da çok garip kararlar çıkıyor barcanın penaltısı psg nin 2. Golü

• bu sene iyi takım yok. psg bayern finali olur yine, fikstür el verirse. daha erken karşılaşırlarsa da erken final olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Bugün 2 maçta da çok garip kararlar çıkıyor barcanın penaltısı psg nin 2. Golü

Penaltı değil.

• PSG'yi büyütmeyin barça çok kötü.

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.