Şimdi Ara

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.278
Cevap
13
Favori
141.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu ilk maçlarında 20.55 seansının sonuçları:

Eintracht Frankurt 0-0 Inter
    Rennes 3-1 Arsenal
    Zenit 1-3 Villarreal
    Sevilla 2-2 Slavia Prag
    Dinamo Zagreb 1-0 Benfica

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kupanın favorisi net Atletico Madrid.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: offside

Kupanın favorisi net Atletico Madrid.
    atletico mu kupanın favorisi barça
  • UEFA Avrupa Ligi'nde günün sonuçları:

🇷🇺 Zenit 1-3 Villarreal 🇪🇸
    🇩🇪 Eintracht Frankfurt 0-0 Inter 🇮🇹
    🇫🇷 Rennes 3-1 Arsenal 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
    🇪🇸 Sevilla 2-2 Slavia Prag 🇨🇿
    🇭🇷 Dinamo Zagreb 1-0 Benfica 🇵🇹
    🇮🇹 Napoli 3-0 Salzburg 🇦🇹
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Chelsea 3-0 Dinamo Kiev 🇺🇦
    🇪🇸 Valencia 2-1 Krasnodar 🇷🇺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar beli dönmeyen adam varsa Juve'ye toplamışlar. Atletico topa sahip olup top çevirse çok rahat eler. Juve'nin rahat kontraya çıkacak oyuncuları da yok. Tek gol atma şansı rakip sahaya yerleşmek veya duran top. Şu ana kadar Atletico buna izin veriyor.
  • Kral yazdı.
  • morata adlı cisimciği futbolcu sayıp öven ona 65 70 milyon verenleerin hhala futbol izlemesi kadar komik bir şey olabilir mi
  • Atletico isteyince pas yapabildiğini gösterdi. Oynarsa golü de atar turu da geçer. Juve'de Emre ya da Matuidi yerine Dybala girmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

morata adlı cisimciği futbolcu sayıp öven ona 65 70 milyon verenleerin hhala futbol izlemesi kadar komik bir şey olabilir mi
    Menajeri kimse helal olsun yıllardır çok iyi yerlere kapak atıyorlar.Leş ötesi çöp.Costa bunun yanında dünyanın en iyi forveti gibi bir şey.Hele salak Conte Çöpata'yı Costa yerine getirdi ya daha saçma iş görmedim
  • Manchester City işi erken bitirdi. Atletico Madrid’in de turu geçeceğini düşünüyorum.

• Simeone romantikliği de biter artık. Yok dünyanın en iyi hocasıymış da yok Atletico en iyi savunma yapan takımmışda. Juve'nin bek ve kanat oyuncuları kaç defa orta yaptı sayamadım. Çift forvet oynuyorsun kontraya bile çıkamıyorsun. 2.yarı bir gram reaksiyon veremiyorsun ve 90 dakika kaleye isabetli şut atmadan maçı bitiriyorsun.

Solskjaer > Simeone

Chiellini büyük oynadı unutmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Mart 2019; 0:58:2 >
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi Takip Konusu
  • Bu sene CL çok keyifli

• M. City’yi ilk defa kupaya yakın görüyorum. Bu sene gerçekten ŞL çok güzel. (Maçlar şifrelenince tadı çıktı demek ki )

Juventus için söylenilecek tek şey yatıp kalkıp Kral’a dua etmeliler. Yıldız denilen bir futbolcu böyle zamanlarda çıkıp takımını kurtarmalı ki bu isim de ancak Ronaldo olur.

Schalke denen takımda Almanların yüz karası. 7 tane yemek nedir! Bir gol daha yeseler en çok gol yiyen takımlarda adı şanı olmayan Türk Ligi yanına Almanya’yı sokacaktı. Bu arada BJK’li dostlar alınmasın ama öyle bir rekor kırmışsınız ki 90 dk içinde 8 sayısı bulunmuyor.

• Griezmann, Ronaldo'dan çektiğini hiç kimseden çekmedi.

❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2015)
    ❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2016)
    ❌ Ronaldo'lu Portekiz'e elendi (2016)
    ❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2017)
    ❌ Ronaldo'lu Juventus'a elendi 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Mart 2019; 14:27:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Griezmann, Ronaldo'dan çektiğini hiç kimseden çekmedi.

❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2015)
    ❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2016)
    ❌ Ronaldo'lu Portekiz'e elendi (2016)
    ❌ Ronaldo'lu Real Madrid'e elendi (2017)
    ❌ Ronaldo'lu Juventus'a elendi 2019
    Griezmann dün top oynamamış ki açıkçası top oynamayan emek vermeyen kişinin çektiği bir derttende bahsedilemez.Maçı izleyemedim ama atm resmen elenmek için çıkmış sanıyorum.Portekizle olan maçta Ronaldo dakika 15'ten sonra çıkmak zorunda kaldı dolayısı finalde etkisi sıfır.Ayrıca Griezmann'ın dünya kupası var.Ne Messi nede Cristiano bunu göremeyecek.Dünya kupası kupaların kupasıdır.Dünya üzerindeki en büyük kupadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Mart 2019; 18:27:57 >

• Dün beklenen sonuç olmuş Uefa demekki gene senaryo peşinde sözde tiyatral mucize adı altında takımların geri dönüş hikayesi başlamış ajax haketmişti tamam dedik hatta alkış tuttuk hakeden bir oyun sergilemişti iki ayaktada baskın olan taraftı.En göze batan geri dönüş hikayesi ManU idi.Çok saçma birşekilde oldu oynamadan bir taraf tur atladı.Geçen hata iki kere bu geri dönüş hikayesini izlettirdiler bize.Bu haftada sanıyorum iki maç var biride dün malum Uefa ve pasta temelinde baş rol üstlenen Penaldo hazretlerini gene vitrine koymuşlar 2 orta kafa golü ve bir penaltı ile adam gene dünyanın en iyisi ilan edilmiş takımı sırtlıyor denmiş. .Bu arada PSG kadar Atm'nin saçma oyunuda göze batmadı değil.Bilmiyorum ama Uefa nezdinde istenmeyen evlat gibiler.Gerçi Atm'yi sevmiyorum oynadıkları futboluda.Son olarak bugüne gelelim bugünde comeback kontenjanından bir maç oynanacak.İlk maç Liverpool Bayern'i tabiri caizse ezim ezim ezmişti.Ama savunmadaki eksiklerinden dolayı tam olarak istenilen oyun sahaya yansımamıştı.Şimdi ise malum Bayern'in sahası ve Bayern iç sahada baya favori ve maçı vermesi zor gibi görünüyor.Tur kapısıda ellerinde comeback yaşanırsa elbet bu maçta yaşanacak.Dortmund çıkışlı ve oldu olası Bayern'den nefret eden onla savaşan bir Klopp ve Liverpool bakalım başarılı olabilecek mi.Bu maç neden önemli denilirse Bayern bu turnuvanın demirbaşlarından biri Final Four'un olmazsa olmaz bir ismi bu noktada elenmesi heleki içerde çok çok zor.Bunu başarmak büyük iş olur.En son Bayern'in sahasında finalde üstelik tur atlamaktan belkide daha da ötesini Chelsea başarmıştı.Bayern'in kendi sahsında Ucl'yi Bayern'den almıştı.

Uefa Şampiyonlar Ligi Fifa'nın Avrupa nezdinde bir turnuvasıdır ve eski o ruhunu kaybetmiştir endüstriyel futbol çerçevesinde.Uefa derki bu turnuva bizim turnuvamız sizde bizim size bahşettiğimiz rolü üstlenmek zorundasınız ve kurallara uymak zorundasınız der.Gerekirse şantaj eder elinde koz varsa mende edebilir.Pek çok klübün illegal işleri var çünkü uymazsa cezayı keser bazı takımların abuk subuk şekilde elenmesine gülüyoruz çok ama ana sebep bu bilesiniz.Resmiyette bilinmesine rağmen Uefa gelir kalemi ve turnuvanın tirajını düşürmemek için yarış işine dahil ediyor bu klüpleri ama amaçları doğrultusunda rolü bitince yarış dışı yapıyor.

Önceden belli maçlar ve skorlar belirlenmiş senaryolar hatta derseniz şikeli maçlar izlemek ve kandırılmak isteyenler için var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 13 Mart 2019; 17:0:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Griezmann dün top oynamamış ki açıkçası top oynamayan emek vermeyen kişinin çektiği bir derttende bahsedilemez.Maçı izleyemedim ama atm resmen elenmek için çıkmış sanıyorum.Portekizle olan maçta Ronaldo dakika 15'ten sonra çıkmak zorunda kaldı dolayısı finalde etkisi sıfır.Ayrıca Griezmann'ın dünya kupası var.Ne Messi nede Cristiano bunu göremeyecek.Dünya kupası kupaların kupasıdır.Dünya üzerindeki en büyük kupadır.

Alıntıları Göster
    Elenmek için çıkmış lafı bence juventus'a haksızlık etmek olur.Dün Juventus'un gözünü kan bürümüştü ve tam istediği zamanlarda gol geldi.Tüm takım inanılmaz koştu ve tam saha pres ile atm'yi sudan çıkmış balığa çevirdiler.60'a kadar 2 olmasaydı büyük ihtimal yorgunluktan çözülürdü juventus.49 da gol gelince rolantiye aldılar maçı.Dünün kazananı kesinlikl Alegri, simone'yi resmen şah mat etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Elenmek için çıkmış lafı bence juventus'a haksızlık etmek olur.Dün Juventus'un gözünü kan bürümüştü ve tam istediği zamanlarda gol geldi.Tüm takım inanılmaz koştu ve tam saha pres ile atm'yi sudan çıkmış balığa çevirdiler.60'a kadar 2 olmasaydı büyük ihtimal yorgunluktan çözülürdü juventus.49 da gol gelince rolantiye aldılar maçı.Dünün kazananı kesinlikl Alegri, simone'yi resmen şah mat etti.

Alıntıları Göster
    Atm zaten başlarken elenmiş gibiydi maçı indirip baktım şimdi tam 90 dakika zaten maça yenik çıkmışlar.Son dakika penaltıyı Atm yapmış resmen Correa itmiş juvelu bernadeschiyi ki bernadeschi sanırım atılması gerekirken atılmamış ha onuda geçiyorum juve 10 kişi bile kalsa gene skoru bulabilirmiş.19 yaşındaki keane denen genç net golü kaçırmış.Yani Atm önceki turu 3-0 da geçse elenecekmiş.Ben böyle rezalet görmedim açıkçası üsttede açıkladım bir tuhaflık söz konusu Allegri ve Simeone ikiside loserın teki.Allegri bir şey yapmadı.Simeone sadece elenmeyi bekledi.Atm adına en tehlikeli atak dakika 45te Morata'nın vurduğu kafa vuruşu imiş.Ben CL turnuvalarında 6-1 yenilen PSG kadar Atm'nin bu kadar etkisiz kaldığı bir maç görmedim.Bu maç Atm ne kadar garipse açıkçası geçen maç PSG maçı o kadar garipti elenmek için çıkmışlar sanki yada elenmeleri emredilmiş.Yani rolünüz bitti denmiş.

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.