Şimdi Ara

Şampiyonlar ligi ihalesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ortalıkta 2017 den itibaren cl yayınlarını 3 yıllığına bein sportsun aldığını söylüyorlar, haber siteleri vb dahil, var mı gerçekliği?daha 3 ay önce cl maçları için tibibu almıştım çok geçmeden taahhüt iyice kaçmadan iptal edeyim bari?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 30 Kasım 2017; 15:38:54 >

• Hocam daha bişey yok öncelik tivibuda tabiki fakat bein ile ilgili haberler cıktı fakat beın müşterı hızmetlerıde haberlerı yalanlıyor ancak belli olmaz bein spor alabilir aynı zamanda tivibuda resmi haberleri beklemek en doğrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olay söylenti mi gerçek mi ben anlayamadım. Şampiyonlar ligini Bein, Avrupa ligini de Saran Holding'in aldığı yazıyor tüm sitelerde. Tivibu fena sapladı. Hala reklamlarda Şampiyonlar&Avrupa Ligi yazıyor. Daha 2 hafta önce üye oldum ve bu durum kesinleşirse Tivibu'yu her türlü platformda şikayet etmeyi düşünüyorum. Sırf Avrupa maçları var diye aldık. Resmen dolandırıcılıktır bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım gerçek, dsmart gibi müşteri toplamak için böyle bir işe girmiş olabilirler çünkü aynısı dsmartta da başıma geldi, zaten tivibuyu çoğu insan nerdeyse bedava kullanıyor bir gelir kaynağı olduğunu sanmıyorum, uydu alıcısının fiyatını çıkarmak bile 1 sene sürer en az o fiyatlarla

gerçi araplar zengin belli de olmaz ama ihale sonuçlanmış sözde ve fiyat çok yükseldiği için tivibu çekilmiş ve sonuçlanmış ama uefa sonucu açıklamadan paylaşmak yasak olduğu için duyurulmuyor diye tahmin ediyorum, muhtemelen bein sports cl yi de alıp paket fiyatlarını yükseltmek için böyle bir taktik yapmış da olabilir çok karmaşık beklemeden göremiycez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 4 Aralık 2017; 14:41:24 >
  • Belli değil daha ama Bein sports alacak galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.