Şimdi Ara

Şampiyon ve koridor seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk tercih olarak jungle oynarım 2. Lane seçimi yapacağım orta koridoruda pek iyi oynadığım söylenemez adc desen farm yapabiliyorjm ama pozisyon almak felan sıkıntı o yüzden top lane düşünüyorum. Top lanede başlangıçta fiora riven poppy düşünüyorum ne yapsam sizce önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Uppp

• Top oynayıp offtanklari tercih etmeni oneririm. Renekton j4

Kled güçlü. Poppyde güzel. Fiora ve rivene alisma sureci var. Biraz normalde esnekte falan takil bence oyle oyna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realexile R kullanıcısına yanıt
    Evet normal oyunda tabikide alışacağım jarvanı unutnuştum güzel öneri teşekkürler

• Darius,Renekton her zaman en baba offtanklar.Deneyebilirsin dostum.Yorick de oneriririm.Split push olayi bence bu karakter için nefes almak,goz acip kapamak kadar kolay.Garen oyna freewin bu aralar W da buff aldi.Güzel bir zamanlamayla basarsan Morgana Qsu bile muebbet degil de 12 yil falan gibi geliyor. .d

• theh3rkul3s T kullanıcısına yanıt
    orman oynadığım için ilk tercihte şimdi mid solo arasında tam karar veremedim fiora renekton vs ile split push yaparak maçı felan taşırım gibi geliyor bide daha çok suikatsçi dövüşen herolar oynadığım için solo yakın geldi bilemedim m
  • Top lane için Riven ve Singed öneririm. 2 side yetenek istemez ve maç taşıyan şampiyonlar

• Benim main mid lane sonra support. Top lane oynadığım kadarı ile renekton da iyiyim.poppy pek bilmem ama gördüğüm kadarı ile sağlam hero,ustalaşsan iyi edersin onun dışın da kled iyi oynarsan.

• Renekton arkadaşların dediği gibi bence de iyi bir başlangıç olur. Oldukça güçlü, oynaması kolay, uzun süreler vakit geçirilebilen hatta benim gibi OBA'dan renekton rehberine girip main yapılan bir şampiyon kendisi

https://forum.donanimhaber.com/oba-dan-renekton-rehberi--64748158
  • Kled ve pantheon öneririm

• Saolun dikkate alıcam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.