Şimdi Ara

Şampiyon Güncellesi: Warwick

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaun'un taş sokaklarında yankılanan ayak sesleriyle, Warwick'in avı çaresizlik içinde kaçıyor. Havayı kaplayan kan kokusu, canavarı avına yönlendiriyor. Bütün kurtuluş çabaları nafile. Göz açıp kapayıncaya kadar geçen vahşet dolu bir anda Warwick saldırıyor ve avı oracıkta son nefesini veriyor. Haşeratın biri gitse de temizlenecek daha çok var.

http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/champion-warwick-uncaged-wrath

• Tartışmasız bugüne kadar gelmiş en güçlü rework, Q basılı tutup karaktere yapışmasından tut, w pasifine kadar hepsi muazzam olmuş.

Tek eksik Hecarimin pasifi olmuş o ultiye + Hayalet birde hecarimin pasifi olsa en az 500 dmg çıkarır.
  • Bende beğendim orjinalliğini bozmadan güzel yapmışlar yalnız ultinin açıklamasında şu yazana takıldım 'Atılma sırasında kitle kontrol etkileri Warwick'e işlemez' ilk okuduğumda cc yemeyip ulti bozulmuyor anladım ama sanırım sadece atlamayı engelleyemiyoruz atladıktan sonra bozulabilir zira diğer türlü çok güçlü olurdu

edit: birde bu atlama mesafesi hareket hızına göre artıyormuş videoda da ghost alınmış hep ama bu yüzden flash yerine tercih edilir mi tartışılacak :) Ayrıca bazı herolar ve itemlerlede uyumu güzel olacak mesela artık pek kasılmayan glory alanlar görebiliriz takımımda ww görürsemde lulu alırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 10 Ocak 2017; 22:28:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş buildi yine benzer olacak gibi. Eskisine göre daha işlevsel ama yine aynı warwick. Bu sefer tam anlamıyla yapıştımı bırakmıcak. Ama eğer hasar çıkartma anlamında yetersiz olursa tercih edilmicektir. Ancak op olursa alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haykıran Bıngıldak -- 10 Ocak 2017; 23:4:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugüne kadar ki en güçlü rework, gp rework tür. Ve asla da daha güçlüsü olamaz bence.
  • Ulti damage ve on-hit etkisi değişmemiştir umarım, tek keyfim serseri gibi dolaşıp gördüğüme teq atmaktı warwick ile..
  • İzlerken korktum tam bi kurt adam olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oha diyorum manyak bir hero olmuş oynaması çok zevkli olacak gibi duruyor

ek : o değilde bu nasıl ulti menzili ya çok saçma değil mi base'den atlayacak neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black milk -- 11 Ocak 2017; 0:24:56 >
  • Babuş o ulti ne yav
  • ama bu çok op olmuş
  • çıktığı günden, nerf yediği güne kadar; her oyun ban!
  • ap ile güzel oynanır gibi. level 1 q 150 civarı vuruyor + ap oranı varsa tamamdır.
  • şaşırtmadı riot. rework olayının hakkını veriyorlar en azından. şuana kadar rework yediği için bozulan bir tane hero hatırlamıyorum hepsi gayet güçlü oldu. merak ettiğim nokta reworkta iyiyken sıfırdan karakter yaratmada neden iyi olamıyorlar? neyse konu dağılmasın.

R olayını beğendim. çok ta gerçekçi olmuş. Tahminimce botrk-youmuu-trinity force gerisi tank kasılır ya da trinity force sonrası full tank, hecarim gibi. Ben galio ve tryndamere'den çok hevesliyim. Cidden merak ediyorum galio'yu. bir zamanların varlığı bilinmeyen sejuanisi bir reworkla top tier jungler olmuştu aynı olay tekrardan gerçekleşirse galio adına oyuna çeşitlilik gelir. Ki bence bir an önce gelmeli, op ve nerf yemeyecek mage'lerin karşısına gözü kapalı picklenecek bir hero, tank ve mr kastıkça ap si artıyor, W ile hasar azaltmayı geçtim, üstüne can dolduruyor,ultisini de ellemezler zannımca. Tryndamere ise oyunun bana göre en fazla damage atan herosu olacak. şuana kadar bildiğimiz tek şey bu, tryndamere'in dps kralı olmalarını istedikleri. Riot Q nun sustainini toxic buluyormuş. Muhtemelen Q nun sustaini kaldıracaklar ve aatroxun W suna çevirecekler. Ya da Q basıldığında %100 rage verecek ve bu rage yani heronun pasifi sadece Q kullanıldığında aktif olacak. Ad olayı aynı kalabilir. Pasifine ve W ya ne yapacakları da aşikar. Bekleyip göreceğiz. Ciddi anlamda reworkları çok beğeniyorum.

• Kurta mi rework gelmis rengarami anlamadim 144p izliyodum ultiyi rengarin ultisi sandim.

Ba-yıl-dım.
  • Ultinin mesafeye bak
  • Görsel anlamda çok kaliteli olmuş, darısı Galio'nun başına

• Mithrandir. kullanıcısına yanıt
    +1 en iyi rework gpnin ki bence de. Hikaysesinde olsun bilgewater etkinliği olsun çok güzel. Eskisi ile kıyaslamaya gerek bile duymuyorum zaten.
  • Bloodimir kullanıcısına yanıt
    Akali :( rework geldiği gibi kazanma oranı yüzde 5 düştü inşallah daha kapsamlı bir rework gelirde şu anki çöplüğünden kurtulur
  • Hava da kararsa Nocturne ultisi diyecektim.

• profesyonel arenada çok fazla seçileceğini sanmıyorum soloq herosu gibi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.