Şimdi Ara

Salon mu App mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Amacım kilo vermek vs değil kilo boy oranım gayet iyi. Ancak daha enerjik hissetmek, sağlıklı olabilmek için spora başlamak istiyorum. Freeletics tarzı uygulamalar buldum ancak bir spor salonuna da üye olabilirim. Ama salona üye olursam aletleri ve kaç dk ne yapacağımı vs bilmiyorum, MacFit düşünüyorum. Sizce ne yapmalıyım?

• spora yazıl makineler ile daha kolay
  • App kullanarak vücut yapana denk gelmedim yemene dikkat edersen bu tarz uygulamalarla kilo verirsin ama vücut ağırlığı ile yapılan sporun bı sınırı var üstüne çıkman için gelişim için ağırlık altına girmek gerek ağırlıkta salonda mevcut. Hele bu tarz uygulamalarin program satın al kısımları var ordaki before after fotolarına ben çok gülüyorum. Adam 2 ayda 5 kilo kas kultesi kazandığını iddia ediyo amacın vücut ise salon yolu gozukur hacim amacın enerjjik hissetmekse salona gerek yok koş yoga yap şok havuzuna git.
  • Evde bişeyler yapılabilir ancak , salonda senin sınırlarına denk gelicek ağırlıklar mevcut çalışması daha kolay ve azim açısından da insanı teşvik ediyor
  • İlk 1 ay kendi vücut ağırlığınla yapabilirsin sonra salona yazılırsın.
  • Salon, app online trainer fln boş işler.
  • Peki salon için nasıl program çıkarabilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.