Şimdi Ara

Salıdan beri devam eden İnternet sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar salıdan beri stabil bir bağlantım yok oris Telekom tr geneli yaşanan sıkıntı diye mesaj attı ancak ailem millenicom kullanıyordu onlarda herhangi bir sıkıntı yok. Acaba bana özgü birşey mi bu sizlerde de var mı samsunda ikamet ediyorum fiber altyapısı mevcut umuyorum ki bu kesintinin sonrasında faturada yada İnternet hızında değişiklik yaparak özür dilenir

Salıdan beri devam eden İnternet sıkıntısı

edit: resim eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet3807 -- 24 Nisan 2020; 3:1:19 >

• afyonda yaşıyorum.

aynı sorun bende de mevcut.

4 gündür hemen hemene her yarım saatte yada 1 saatte bir internet gidiyor ve 10 15dk sonra geri geliyor.

an itibariyle farklı bir firma arayışı içindeyim
  • Şu saat oldu hala devam ediyor bende yeni arayış içerisine girdim
  • Aynı sorun bende de var 3 gündür bağlantı kesilip duruyor yarım saatte bir
  • Aynı sorun bende de mevcut İstanbul'da yaşıyorum. Sürekli kesiliyor.
  • Giresun'da yaşıyorum ve hala devam ediyor. Hangi saat düzelecek diye söyledilerse düzelmedi bu kadar da olmaz ya.
  • İstanbul. bende de aynı sorun var oğullarım sinirli bir şekilde bana sariyorlar. 3 günde defalarca kez internet kesildi. Her kesilme esnasında evde ciddi bir homurtu oluyor bende kesildiğini anlıyorum.
  • oris biktirdi artik.

bugun kac kere koptu saymadim bile.
  • 60tl taahhütsüz aknsiz sınırsız internet kullanıyordum ama bu son 4 5 gündür değil 60tl 120tl bile vermeye razıyım ama karşımda adam akıllı muhatap bulayım istiyorum artık
  • Bugün 6 dan sonra kopma olmadı bende düzeldi inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.