Şimdi Ara

SAKIZ ŞİŞİREMİYORUM YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yas 16 hala sakız sisiremiyoum.Taktigi filan varmi bunun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  SAKIZ ŞİŞİREMİYORUM YARDIM !!
  • Allahım sana şükürler olsun
  • hayatından sürekli şikayet edenler gelinde bu kardeşimizin yaşadığı derdi görsünler

edit:türkçeyi katletmişim ya la hiçte söylemiyounuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha435 -- 5 Nisan 2015; 17:17:00 >
  • Ağladım, klavye ıslandı haliyle bozuldu, şimdi yeni klavye siparişi verdim kargo geldi yeni klavyemle yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taha435

hayatından sürekli şikayet edenler gelinde bu kardeşimizin yaşadığı derdi görsünler

• şimdi önce bir adet falım sakız alınır iyice çiğnenip ağızda ısıtılır. sonra hafifçe ağızda yassılaştırılır ve çene kapalıyken ön dişlere dil ile hafif ittirilir. iç yanakların ön kısımları hava kaçırmayacak şekilde sakıza temas ettirilir. iyi bir balon için sakız tabi öndeki üst ve alt dişlere ortalı olmalıdır. sonra dudak ve dişler hafifçe aralanır ve arkadan dil destekli sakız ortadan hava ile ittirilerek orta kısmı inceltilmeye başlanır burada ön yanaklar(yani dudağın iç çevre kısımları) yine sakızla temas halinde hava kaçmaması için. devam ettikçe balon büyümeye başlar ve o nispette dudaklar havayı kaçırmayacak kadar biraz daha aralanır. hava üflendikçe balon büyür ve sonunda patlar. patlamadan sonra cırtlak mahalle karıları gibi ağzı kocaman açarak sakız ağız içine çekilir ve bir sonraki şanslı baloncuk için aynı işlemler tekrarlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çekilin Ben Baytarım -- 5 Nisan 2015; 13:02:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.