Şimdi Ara

SAKIN MİLLENİCOMA GEÇMEYİN SAKINN ! PİŞMAN OLURSUNUZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
4.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emresiss

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Altyapım 83 mbps destekliyor. 100 mbps paket kullanıyorum. Daha önce TT 50 mbps kullandım ve hiçbir sıkıntı olmadı. Sonra TurkNet’e geçtim 50 mbps görüyordu ancak çok dalgalı olduğu için milleni’ye geçil yaptım. Henüz 24 mbps üstüne çıkmadı. Üstelik günün her saati yoğunluk farketmeksizin. Ayrıca 24 mbps’nin altına da düşmüyor. Devamlı olarak sabit 24mbps. Burada bir şeyler olduğu çok açık. Vaadedilen hız bana sağlanmıyor.
    Merhaba,
    Yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
  • Sözde benim durumum da takiplerinde ama neredee ulan millenicom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emresiss

Olmadılar. Ne zaman olacaklar?
    Merhaba , pm üzerinden bilgilerinizi iletmeniz durumunda yardımcı olunacaktır. İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyuunal

Sözde benim durumum da takiplerinde ama neredee ulan millenicom
    Merhaba , teknik birim tarafından arama sağlanmıştır. İyi günler dileriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: millenicom

Merhaba , teknik birim tarafından arama sağlanmıştır. İyi günler dileriz.

Alıntıları Göster
    Peki 17 sinden beri yaşadığım hız sorunu ve son 4 gündür yaşadığım internetsizlik sorunu çözüldü mü ? Hayır . İşte istenilen ile yapılan arasında ki fark bu.Gerekiyorsa buraya bu yorumu yazan arkadaş ayağıma kadar gelip gereğini yapacak işi düzgün yapmak sağlam yapmak budur.
  • eyuunal E kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şey yaptıkları yok ne kadar uğraşsanızda bir fayda etmiyor, her gün 10 kere arıyordum artık bende bıktım.
  • İptal için sizi arıyorum bana çalışma var daha sonra arayın diyorsunuz 5 gündür iptal ettirtmeye çalışıyorum aboneliğimi iptal etmiyorlar.
  • Kaç saattir internet yok şu an. Şu yabancı bir ülkede olsa dünya tazminat ödemek zorunda kalır bu şirketler. Tüketiciyi koruma mekanizması sıfır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Ben 1 aydır Millenicomu iptal ettirtmeye çalışıyorum iptal etmemek için çeşitli yalanlar söylüyorlar, iptal birimine bağlanamıyorum 1 saat telefonda bekliyorum sonra yüzüme kapanıyor. Şuan evde 2 internet bağlı biri Millenicom diğer Superonline iptal etmiyorlar.
    Tahhüütsüz paketi kullanıyorum.
  • Merhaba,
    Yardımcı olmak isteriz. Pm üzerinden bilgilerinizi iletebilir misiniz ?
    Yolladım
  • Daha bugün Milleni'ye geçtim. Açıkçası pek araştırmadım ama olumlu yorumlar falan görünce iyidir herhalde dedim. Taahhütsüz paketi nasıl iptal etmiyorlar ya? Biz boşuna mı taahhüt yaptirmiyoruz? Vallah böyle bir şey olsun istedikleri kadar fatura yollasinlar hayatta ödemem. Iptal etmek istediğim an iptal etmek zorundalar. Umarım bir sıkıntı yaşamam ama şöyle konuları görünce pişman olacakmisim gibi geliyor. Hadi hayırlısı diyelim.

• Habley H kullanıcısına yanıt
    İptal birimlerine bilerek bağlamıyorlar, 1 saat telefonda bekledim bağlıyacaklar diye hiç bir şekilde iptal birimine bağlanamıyorsunuz onların yüzünden 2 adet internet faturası ödicem biri Superonline diğer Lanet Millenicom
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold Man

İptal birimlerine bilerek bağlamıyorlar, 1 saat telefonda bekledim bağlıyacaklar diye hiç bir şekilde iptal birimine bağlanamıyorsunuz onların yüzünden 2 adet internet faturası ödicem biri Superonline diğer Lanet Millenicom
    Ne demek baglamiyorlar ya nasıl iş bu? Daha dün başladı aboneligim de yine bir ton sorun yaşadım bakalım ne olacak. Keşke bulasmasaydim diyorum umarım sorunlar çözülür. Böyle yaparak müşteri kaybediyorlar farkında değiller.

• Habley H kullanıcısına yanıt
    Ne yaparsanız yapın iptal birimine bağlamıyorlar, abartmıyorum 1 saat bekledim telefon yüzüme kapandı. Bugün Donanım haber üzerinden Millenicom bana özel mesaj yolladı, adımı verin bağlanırsınız dedi adını verdim yine bağlanmadı daha sonra iptal için faks numarası ve istenenleri telefonuma mesaj olarak yolladılar iptal faksını yollasam bile iptal ediceklerini sanmıyorum hatta fatura bile yansıtacaklar muhtemelen bu ayınkini ödemiştim. Açtığım konuyu tammamen okursanız ne kadar rezalet bir firma olduklarını görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gold Man -- 16 Ocak 2020; 17:18:50 >
  • Millenicom 2 aydır fatura çıkartmaya devam ediyor, iptal dilekçesini onlara yolladım ama hiç bir şekilde aboneliğimi iptal etmiyorlar müşteri hizmetleri iptal birimine bağlicaz diyorlar 2 saat abartısız bekliyorum ama kimse dönmüyor bu dolandırcılıktır en yakın zamanda Tüketici Hakem Heyetine Başvurucam @millenicom

• quote:

Millenicom 2 aydır fatura çıkartmaya devam ediyor, iptal dilekçesini onlara yolladım ama hiç bir şekilde aboneliğimi iptal etmiyorlar müşteri hizmetleri iptal birimine bağlicaz diyorlar 2 saat abartısız bekliyorum ama kimse dönmüyor bu dolandırcılıktır en yakın zamanda Tüketici Hakem Heyetine Başvurucam @millenicom

E devletten iptal edebilirsiniz

• yns61 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim şimdi fesih talebimi ilettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gold Man -- 10 Ocak 2021; 14:15:6 >
  • quote:

Millenicom 2 aydır fatura çıkartmaya devam ediyor, iptal dilekçesini onlara yolladım ama hiç bir şekilde aboneliğimi iptal etmiyorlar müşteri hizmetleri iptal birimine bağlicaz diyorlar 2 saat abartısız bekliyorum ama kimse dönmüyor bu dolandırcılıktır en yakın zamanda Tüketici Hakem Heyetine Başvurucam @millenicom

Merhaba, PM üzerinden İsim, soy isim ve irtibat bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Konu hakkında sizlere yardımcı olmak isteriz.
    Hiç Bir şekilde yardımcı olmuyorlar 2 ay kullanamdigim internetin parasını benden istiyorlar ve aboneliğimi hiç bir şekilde iptal etmiyorlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.