Şimdi Ara

Sakın bu oyuna para yatırmayın SAKIN ! .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesabım çalındıktan sonra ticket attım geri aldıktan sonra çalan şerefsiz benim çaldığımı iddia edip ticket atmış ve hesabı banladılar . Bu kadar kolay mı ? O kadar rp çek skin al hero al 2 yılını ver adam sana kopyala yapıştır mesajlar ile cevap versin . Çok zoruma gitti harbiden baya üzüldüm fakat bir daha asla işim olmaz bir insanın emeği bu kadar kolay göz ardı edilemez . Mantıklı bir açıklama yapın diyip durumu açıklıyorum yine kopyala+yapıştır cevap atıyorlar böyle umursamamazlık adam yerine koymamazlık olamaz Vallahi yazık günah .

Boostçu velet diyen condom gazilerine bir şey demiyorum karşıma çıksa korkudan altına işeyecek 15 yaşında ki velet gelmiş bana neler söylüyor hesap zaten gümüş be gerizekalılar nasıl boost olabilir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kairos . -- 13 Ekim 2014; 16:30:52 >

• bi insanın hesabı nasıl çalınırki ya

riotun destek ekibi çöp bu arada
  • Destek ekibi çok iyi gerçekten arada muhabbet bile ediyoruz.

Demekki neymiş kural

#1 BİLGİLERİNİ PAYLAŞMA

Çalındıysa bilgilerini yaz ilk aldıgın hero ilk iade ettiğin gibi soruları 1 gün içinde kolaylıkla cevap geliyor burda atıp tutmana gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XiQua

Destek ekibi çok iyi gerçekten arada muhabbet bile ediyoruz.

Demekki neymiş kural

#1 BİLGİLERİNİ PAYLAŞMA

Çalındıysa bilgilerini yaz ilk aldıgın hero ilk iade ettiğin gibi soruları 1 gün içinde kolaylıkla cevap geliyor burda atıp tutmana gerek yok.

Yazdığımı gözünle oku başka bir tarafınla değil tamam mı ?
  • OKUMAYIN HESABINI ÇALDIRIP EPOSTA ADRESİ GÜVENLİĞİNİ YAPMAMIŞ
  • XiQua kullanıcısına yanıt
    Arkadaş aten hesabı geri almış fakat bu seferde çalan kişi hesabım çalındı gibisindne bir yalan sunmuş riota arkadasın hesabını banlamış.
  • kimse kusura bakmasın tr acılınca geçtim halen o hesaptayım normal 3k win var beğendiğim skini alırım her şeyi almam 1 kere çaldırmadım gidip ilkokuldan ahmete mehmete verirsen tabi çalarlar
  • quote:

kimse kusura bakmasın tr acılınca geçtim halen o hesaptayım normal 3k win var beğendiğim skini alırım her şeyi almam 1 kere çaldırmadım gidip ilkokuldan ahmete mehmete verirsen tabi çalarlar

yaşın maksimum 14-15 bir şey demiyorum . hesap şifremi kimseye verecek halim yok saçma konuşup post kasıyorsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkyldrm19

quote:

kimse kusura bakmasın tr acılınca geçtim halen o hesaptayım normal 3k win var beğendiğim skini alırım her şeyi almam 1 kere çaldırmadım gidip ilkokuldan ahmete mehmete verirsen tabi çalarlar

yaşın maksimum 14-15 bir şey demiyorum . hesap şifremi kimseye verecek halim yok saçma konuşup post kasıyorsun .

nasıl çaldırdın?
  • pardonda düzgün oynayıp bişey yapmadıysan çaldırman imkansız onu anlamadın galiba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarmaLia

bi insanın hesabı nasıl çalınırki ya

riotun destek ekibi çöp bu arada

+1 nasil yapiyorlar anlamiyorum.Girmeyin her pcde ozel hesaplariniza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyecek bişey yok geçmiş olsun
  • quote:

pardonda düzgün oynayıp bişey yapmadıysan çaldırman imkansız onu anlamadın galiba ?

imkansız değilmiş demek ki ben burada sizleri uyarmak için iyi niyetimle açıyorum konuyu sen dik dik konuşuyorsun
  • boost yaptırmayın diyorum size çalarlar işte böyle
  • banlatan kişi hesap ıd falan bir kaç soruya cevap verecek öyle banlarla ya hesabı satarken birşeyler oldu ya da başkasıyla bilgi paylaştın ki riot bu konuda seni uyarıyor
  • quote:

quote:

Hesap seninmi yoksa satinmi aldin

• zaknafeinss kullanıcısına yanıt
    benim hocam benim gümüş 1 di 5 e düştü tekrar yükselmeye çalışırken banlandı
  • quote:

benim hocam benim gümüş 1 di 5 e düştü tekrar yükselmeye çalışırken banlandı

Valla gecmis olsun.benim basima boyle bisey gelse bemimkide gider hicbiseyini hatırlamıyorum hesabin

• Hesabi nasil caldirdin sorusuna cevap vermemekte neden bu kadar israrcisin ? NO SS NO GUVEN diye bi soz vardir DHLOL da.

Nasil caldirdin accountunu ?

• Cevabi kest :D

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.