Şimdi Ara

Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bilgilendirme Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
8
Favori
23.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anladım hocam cevabınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Universitenize gelip ing sinavina girmesem ve hazirlik okumasam oluyor mu? İngilizce dersleri secmeyeceksem

Hazırlık ve ingilizce sınavı tamamen isteğe bağlı eğer girmezseniz ingilizce ders almazsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dexterrr17 D kullanıcısına yanıt
    özfarkındalıgı yüksek insanlar sizce bunun gibi nedenin arkasına sıgınır mı hadi ama 21.yy yaşıyoruz bilgiye erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı ben yine kişi azminin ve uykusuz her gecesini yanındayım onun dışında pek de bi önemi yok bnm için okulun işini sevmek ve onu özümsemek gerçek sorunlara ışık tutar en azından benim neznimde .
  • hafız naptın? ben üniyi sadece ilahiyattan oluşuyor diye biliyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

hafız naptın? ben üniyi sadece ilahiyattan oluşuyor diye biliyodum

Yok hocam hatta ilahiyat kampüsün dışında şehir merkezinde fakültesi.

• güncel

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye ederim arkadaşlar eğer 60-100k arasında bir sıralamanız varsa sakarya bilgisayar mühendisliği için iyi bir terchidir
  • sorusu olanın sorusu cevaplanır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Hocalar ilgilimi, dersi anlatıp işim bitti diyip çıkıyor mu yoksa proje vs verilip takibi yapılıyor mu?
  • Merhabalar,bölümünüzde öğrenim gören Ömer Faruk isimli birini tanıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -TheDifference-

Hocalar ilgilimi, dersi anlatıp işim bitti diyip çıkıyor mu yoksa proje vs verilip takibi yapılıyor mu?

programlama derslerinde ödevler oluyor hocaya yolluyorsun eğer 2 kişi aynı ödevi yollarsa 2 kişi de sıfır alıyor hocadan hocaya değişir ama programlamada genelde projeler ödevler zorunlu olarak oluyor
  • Hocalrın geçişlerini araştırdım biraz genelde (1-2 kişi onlarda araştırma görevlisi düzeyinde sanırım) lisans egitimlerini elektirik elektoronik haberleşme mühendisligi dalında derslerime girerken ders konusunda yetersizlik gibi bi durum oluşurmu ? Bide ingizicem cok iyi sayılmaz ama sıfırda degil hazırlık okumam bana getirisi veya götürüsü ne gibi olur ve hazırlıkda nasıl ingizce egitimi var biliyorsan bilgindirmen güzel olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert4119

Hocalrın geçişlerini araştırdım biraz genelde (1-2 kişi onlarda araştırma görevlisi düzeyinde sanırım) lisans egitimlerini elektirik elektoronik haberleşme mühendisligi dalında derslerime girerken ders konusunda yetersizlik gibi bi durum oluşurmu ? Bide ingizicem cok iyi sayılmaz ama sıfırda degil hazırlık okumam bana getirisi veya götürüsü ne gibi olur ve hazırlıkda nasıl ingizce egitimi var biliyorsan bilgindirmen güzel olur .

ingilizce bilgisayar mühendisliği için mutlaka öğrenmelisin. hazırlık fena sayılmaz ama kişiye çok bağlı hazırlığa gelip çok iyi ingilizce ile çıkanda var hiç bir şey öğrenmeden çıkanda. akademik kadrosu fena değil, epey ders var zaten elektronik ile de ilgili onlar giriyor o derslere programlama derslerine falan girmiyorlar zaten 60-100k aralığında daha iyi akademik kadrosu olan bir bilgisayar mühendisliği yok

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.