Şimdi Ara

Sakalım Çıkmıyor Yardım Et DH :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba beyler.benim arkadaşlarım lise 1 den beri her gün tıraş oluyorlar, ben şu an 17 yaşındayım ve sakal namına hiç bir şey çıkmıyor favorilerim bile yok, aslında biraz var şu son 2 ayda belirginleştiler çene ve çene altımda biraz sakal var.bıyıklarım çıkıyor, her 2 günde bir tıraş ediyorum.nasıl sakallarımı çoğaltabilirim, veya ne yapabilirim.köseyim galiba.bir şey daha fark ettim, yüzümün sağ tarafındaki kıllar daha gür çıkıyor.sana güveniyorum DH halkı şu köse forumdaşınıza yardım edin

ss isteyenler oldu, soldaki benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abazzers -- 16 Aralık 2012; 6:05:16 >

• Cikmasin daha iyi surekli onla mi ugrasican.Klasik yontem sarimsak dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafayı mı yedin. Sakal ile ugrasilmaz. Cildin tahriş olur sürekli. Benim pürüzsüz bir yanağım vardı ya ki traş olmaya başlayana kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ss at
  • at kes, dilek dile
  • herkesin bi derdi varda favorisi olmayan adam ilk defa duyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanks55

ss at

ss ekledim bakabilirsin
  • beyler sakalımın çıkması gerek ya, babyface im kızlar koca oğlan diyip yanağımı sıkıyor bu kimlikten kurtulmam lazım, öyle yanağımın sıkıldığı ortamlarda zaten olmayan karizma yerlerde tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abazzers -- 16 Aralık 2012; 6:07:30 >
  • benim 16 falanken çıkmıştı, 1 sene heves ettim, lanet olsun çıktığı güne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpcan Aksoy

beyler sakalımın çıkması gerek ya, babyface im kızlar koca oğlan diyip yanağımı sıkıyor bu kimlikten kurtulmam lazım, öyle yanağımın sıkıldığı ortamlarda zaten olmayan karizma yerlerde tabi

kusura bakma ama kardeş yüz tipindende ileride sakallı bir surata sahip olamayacağını görür gibiyim bıyıkların çıkar sadece senin
  • quote:

merhaba beyler.benim arkadaşlarım lise 1 den beri her gün tıraş oluyorlar, ben şu an 17 yaşındayım ve sakal namına hiç bir şey çıkmıyor favorilerim bile yok, aslında biraz var şu son 2 ayda belirginleştiler çene ve çene altımda biraz sakal var.bıyıklarım çıkıyor, her 2 günde bir tıraş ediyorum.nasıl sakallarımı çoğaltabilirim, veya ne yapabilirim.köseyim galiba.bir şey daha fark ettim, yüzümün sağ tarafındaki kıllar daha gür çıkıyor.sana güveniyorum DH halkı şu köse forumdaşınıza yardım edin

sakal çıksada farketmez doğuştan şansızsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

quote:

merhaba beyler.benim arkadaşlarım lise 1 den beri her gün tıraş oluyorlar, ben şu an 17 yaşındayım ve sakal namına hiç bir şey çıkmıyor favorilerim bile yok, aslında biraz var şu son 2 ayda belirginleştiler çene ve çene altımda biraz sakal var.bıyıklarım çıkıyor, her 2 günde bir tıraş ediyorum.nasıl sakallarımı çoğaltabilirim, veya ne yapabilirim.köseyim galiba.bir şey daha fark ettim, yüzümün sağ tarafındaki kıllar daha gür çıkıyor.sana güveniyorum DH halkı şu köse forumdaşınıza yardım edin

hmm güzel... sorun ne? daha doğrusu sorunun ne?! yardım etmiyceksen yol al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abazzers -- 16 Aralık 2012; 6:26:51 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eskirakı

quote:

hmm güzel... sorun ne? daha doğrusu sorunun ne?! yardım etmiyceksen yol al

• 2 seneye çıkar rahat ol bi kerede çıkacak tam çıkacak bendede favori yoktu sonra hepsi tam çıktı bende sakal yokken favorisi olan arkadaşların sakalları birleşmedi boşluk kalıydı hep bi yerlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabi Alonso

bende 19 yaşındayım faullerde bıyıkda sorun yok ama sakallarım çıkmıyor sadece çene bölgesinde çıkıyor normal sert sakal ama yanaklarda tüy tüy çıkıyor uyuz oluyorum bende komple traşlı geziyorum baby face gibi. Yanaklarımdada sert çıksın istiyorum çözümü yokmu bunun ? Sarımsak denedım yara yapıyor yüzde çıkmıyor , tersten jilet vurdum olmadı , badem denedım olmadı hiç bişey etki etmıyor başka alternatif çözüm yokmu ?

bir şey buldum, galiba 2 mizin de kurtarıcısı olucak

http://www.5minoxidil.org/tag/sakal-cikaran-losyon/

• Boşver askerde her sabah erken kalkıp soğuk suyun altında 15-20 dakika traş olacağına yada akşam iştimasında biraz sivrilmeye başlamış sakalların için ilk çavuştan sonra da başçavuştan azar işiteceğine çıkmasın.
  • tamamen genetik hormonlarla alakali bi durum ,hic bosuna yorma kendini ,ha paraya para demiyorsan tek care ektirmen.
    bu arada daha cok gencsin zamana birak..

http://www.uzmantv.com/konu/sakal-ektirme-operasyonu
  • Tıraş olma, üç dört hafta tıraş olma. Sebep; tüy bile olsa çıkmalarına izin ver, gürken kesilen sakal daha yayılarak çıkar, tecrübeyle sabit.
    Benim çene kısmı ve çene kemiğinin köşelerinde çıkmıyordu 3-4 hafta kesmedim hatta bir buçuk ay bile olabilir, etrafından etrafından tüylenmeler başladı sonra kestim. Oralarda şimdi sakal çıkıyor.

Birde mal gibi ters şekilde tıraş olup sarımsak sürme dığlar yani yakar su toplar. Her ne olursa olsun aşağı doğru tıraş et açısı hep tam aşağıya baksın, ileride büyük fayda sağlar, tıraş makinesi kullanma yirmi yirmi iki yaşına kadar, ya da kullanacaksan döner başlıklılardan alma dönme yapar sakalında saçtaki gibi.

Sarımsak süreceksen yüzünü dove gibi bi sabunla yıkayacaksın, saç kurutma makinesiyle yüzünü yavaşça yumuşatacaksın suyla havluya silmeden, nemi emdirip öyle süreceksin. Çünkü; 1- tıraş oluyorsun, 2- ters tıraş oluyorsun, 3-bütün gözenekleri açıyorsun, 4-çok yakıcı bir şeyi sürüyorsun. Ne beklersin. Hadi kolay gelsin.

• güncell
  • sakal bile çıkmıyo kızları düşünemiyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.