Şimdi Ara

Sakal için Minoxil kullanmaya başladım. Hadi Hayırlısı :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
8
Favori
95.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Konuya editledim son durumu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaTTidU* kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler vakit ayirdiginiz icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NerdStark kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• Amroth. kullanıcısına yanıt
    Biraktiktan sonra dokuldu mü

• son bırakışında dökülmemesinin sebebei sakalın çıkacağı olduğu için çıkmasıymış zaten. bu tip ürünlerin kalıcılığı yok kullandığınız süre boyunca etki eder. genetikle savaşamazsınız.
  • Hayırlı olsun öncelikle.

Bunun tabi bir de saç için olanları var. Tabi marka ve kalite fark eder. Mesala bende bir konuda bilgim dahilinde ekleme yapayım.

Bu işte en iyi marka Regoine ondan sonra. Kirkland minoxidildir..

Regoine minoxidilden 2 kat daha pahalıdır fakat aynı etken maddeyi kullanırlar.

Türkiye de ki ise bu iki üründen tamamen marka bazında farklıdır. Ve minoxil diye geçer.

Mesala saç çıkarma aşamasında şöyle etki edebilir. Fakat herkes de aynı etkiyi göstermez.

Kirkland olan ise FDA onaylıdır.

https://www.solargezi.com/minoxil-forte-sac-cikartir-mi/

• Bende sizin gibi zamanında sakalım çıksın diye bu tarz şeyler kullandım ve faydasını görmedim. Yılar sonra kendiliğinden çıktı sakallarım.

Sakallarınız için kendiniz bir karışım hazırlayın badem yağı falan filan ondan sürün sakalların çıkmasına yardımcı oluyor hem bakım yapıyor yoksa sakallar dökülüyor cansızlaşıyor.
  • bende 23 yaşındayım seyrek bir bıyık dışında kıllanma hiç yok yanaklarda sadece çenede tek tük bu ne rezalet yav
  • UçamayanHollandalı kullanıcısına yanıt
    jiletle ustura arasında hiç bir fark yok ki. ustura dediğin şeyin ucuna da jilet takılıyor zaten
  • Bu ilaçlar sizin paranızı almak için uydurulmuş şeyler sadece.
    Kıllı olmak sence iyi bir şey mi? Son yıllarda sakal bırakmak moda olduğu için belki sen de sakalın olsun istiyorsun? 23 yaşındasın ve zaten sakalların gürleşecek ne bu acele?
    İnsan oğlu milyonlarca yıldır kılları azalarak evriliyor ve sen daha çok kılın olsun istiyorsun. Bir de böyle düşün...
  • Kullanmayi dusunenlere veya kullananlara kesin bilgi vereyim.
    Ben sarışın bir çocuğum 18 yaşındayım.
    Çenemde 30 40 kadar tüy vardı.Fotograflarda belli olmuyordu ama yakında gözüküyordu.Faullerimde sadece tüy şeklinde bir surü kıl var vardı ama yakından bile belli olmuyordu .
    Minoksili kullandım 3 hafta.daha ikinci haftadan itibaren resmen sakallarım çıkmıştı tüy şeklinde de olsa net belli oluyordu .
    Sonra birakinca dokulecekmi diye baktım.
    Ilaci biraktım jileti vurdum birdaha yuzumde eski kıllar bile çıkmadı .Keşke kullanmasaydım diye başıma vururken 2 ay sonra tekrar eskisine dönmeye başladı.Şuan sadece dogal yollarla deniyorum cikarmayi..Sakın kullanmayin derim.Sakalınız kullandiginiz muddetçe oluyor..Benim biraktikran sonra, olan; bıyığımı da sakalımı da döktü .kimseye tavsiye etmiyor.
    Lavanta yağı alın baden yagi alın biotin hap kullanın birde yilan yagi.Bunları deneyin cikmazsa cikmasin olanla yetinin .Minoksil olanıda döküyor

• dostum suan son durum ne bildirir misin ? bende 19 a girdim yeni bıyıkta ufak tüylenme dışında hiçbir şey yok doğal olarak yaşıma göre ufak gösteriyorum ve üzülüyorum bu ürünü kullanmayı düşünüyorum sence bi kaç sene daha bekleyim mi yoksa başlayayım mı ne dersin ?
  • gecmis olsn krdsm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikbaall İ kullanıcısına yanıt

Kardeşim alakası yok. Yaşım 37, daha 5 sene önceye kadar çene haricinde sakalım yoktu, ihtiyaç da duymamıştım açıkçası ama görünüşüme farklilik katsin diye sakalim olsun istedim ve 8 ay kullandim ve şu an sakalım var azimsanmayacak derecede :)

en az 6 ay kullanman gerekiyor çünkü tüylerin kıl köküne dönmesi ve güçlenmesi için bu zaman gerekli. Sen 1 ay bile kullansan sadece sarı tüylerin uzun siyah tüye dönüşür ve tekrar eski haline döner.

Ve sadece bu da değil, dermaroller ve biotin ile desteklersen gayet doğal bir şekilde çıkıyor sakalların ama en az 6 ay sabretmen lazim

• konu güncellenmiştir.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.