Şimdi Ara

Sakal Çıkarma Yöntemleri??? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
15
Favori
548.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhaba sayın arkadaşlar bu konuda nasıl sakal çıkacağını paylaşalım bende dahil olmak üzere sanırım birçok arkadaş merak ediyordur bunu yorumlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum...
    Saygılar,Sevgiler

SEvgili kardeşim benim sana samimiyetle söylemek istiyorum ki eger inşallah büyürde güzel bir işe girdiginde bunu anlarsın sakal sana bir gün nalet ettirebilir Keşke benim sakallarım hiç çıkmasaydı diyeceksin

her gün kalk traş ol igrenç birşey
  • king nothing:

benden oncekı yoruma baksana kardes resmen yere attım kendımı gulmekten

adama at boku sürdürecekler
  • iğneyle yüzünü del içine saç tık ^^
  • pastel boyayala siyaha boya suratını sakal gibi olsun
  • ıkın.

çok hemde.
  • Yabancı bi sitede de dalga konusuydu tam çeviremeyeceğim için türkçesini yazmadım

1) Shave your pubes
    2) Glue them to your face
    3) Walk Outside
    4) Get weird looks.
    5) Run home crying
    6) Rip your beard off your face
    7) Realize you need to grow up
    8) Wait longer for a real beard to grow in.
  • büyükbaş hayvanların dışkılarını sür,yüzünü kükürtlü sabunla yıka..yüzünün bi kısmını jiletle bi kısmını makina ile traş ettikten sonra beklemeye başka

benim yorunlamam bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theanswer77

kardeşler benim yüzümün heryerinde sarı sarı tüyler var.birkaç sorum olacak bilen kişiler cevaplasın lütfen çok ciddi bir konu bu.

1.tüylerin sertleşmesi sert sakala dönüşmesi için ne yapabilirim ?

2.sarımsak,bademyağı,vazelin gibi yöntemler gerçekten işe yarıyor mu yan etkisi var mı ?

lütfen ciddiye alalım arkadaşlar çok önemli..

1-) Kardeş Benimde 5-6 Ay Önce Beyaz Tüyler Vardı Her 2 Günde Bir Jiletle Tıraş Oldum 6 Ay Boyunca . Şuan 1 Haftadır Tıraş Olmuyorum Ve Bi Baktım Suratımda Bir Sürü Siyah Kıllar Çıkmış Beyaz Tüylerde Dik Dik Çok Uzun Çımakaya Başlamışlar Kesin Çözüm Jilettir .Bakalım Seneye Yavaş Yavaş Çoğalırlar

• Bende de yok sakal. Dalga konusu olmak gücüne gidiyor ya.
  • sakal kökleri yoksa zaten sakalın çıkmaz istediğin kadar jilet vur köklerin tam oluşması çıkması için zaman gerekir ... Sakalın çıkıyorsa jiletle sertleştirirsin kalınlaştırırsın...
    Önemli not : kızlar sert sakalları hiç sevmiyorlar batıyor diye şikayet ediyorlar o nedenle makineyle alın jilet vurulmasına karşıyım erken yaşta..
  • bn denedim şimdi ilk önce jilet attım sonra sarımsağı sağanda ezdim sürdüm bakalım sonç ne olacak?? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

büyümek.

• Bak Sana Bi Yöntem Söyliyim Bunu Herkes Bilmez İşinin Ehli Berberler Müşterilerine Yaparlar Şimdi İlk Önce Traş Ol Sonra Havluyu Al Eline Yüzüne İyice Sürt Yaksın İyice Acıycaktır Baya Bi Ama Durma Sürt Kıp Kırmızı Oluncaya Kadar Hatta Kanasa Bile Sürt Sonra 4-5 Diş Sarımsağı Ez Suratına Sür Yanma Olucaktır Korkma Hemen Geçer Sonra Bekle 2-3 Dk Kuruduğunu Hissedersin Zaten Yüzün Gerilir Yıka Suratını Bol Suyla Kesinlikle Ama Kesinlikle Artışı Görüceksin Bana Güven Dostum ;)
  • arakadşlar ben kafasını buzluğa sokan adam evet o benim heralde bi 1 aydan fazla oldu 5-6 denemem oldu HÜSARNLA SONUÇLANMADI istediğim yerlerde sakallar çıktı yeğenim denedi onda olmadı ama samimiyetle söylüyorum kullandım faydasını gördüm ama aciippp yanıyor ama değdi ya tavsiye ederim
  • Yaş oldu 18 Favoriler var sakal denen şey favorilerin altında az az yavaş yavaş çıkıyor cenede 5 6 tane var bıyıklar ha cıktı cıkıyor bi yardım eli uzatın Sarmısak cidden işe yarıyormu yoksa dalgasınamı ?
  • Traş oLdm sonra sarımsağı sürdüm
    Az yanma oLdu ama o kdr fazLa deiL , etkili olurmu
    Kaç dk sonra yüzümü yıkayım ? ACİL CVP LTFN
  • Bi konu daha vardı sakal konusu diye.. Oraya 2008 yada 7'de yazmıştım sanırım, çıkmıyordu benimde sarmısak felan sürmüştüm unutmam

Aradan 1 sene kadar geçti büyüdüm tabii ki çıkıyor artık hacı sakalı gibi okulda dert oluyor artık. Kesince baby face oluyosun yüzün alışamıyo kendini biraz kötü hissediyosun.. Ama hoş duruyor çene kısmında sık sık çıkması kirli bırakıyorum genelde.

Uzun lafın kısası (ULK) zamanla çıkıyor emin ol ;)
  • for a few sakals more
  • en basiti git berbere 2 günde bir jilet vurdur o zaman sakal sert çıkar ama gür çıkar sonra kız öpme olayı falan bişi bekleme öle o sakal çok sert olur ama kendi çıkarsa daha yumuşak olur bide sakın sakalıalttan kesme berber düz kesiyo işte sen git yapsın adam evde ne fantezi yapıyon adam işi biliyo orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

Merhaba sayın arkadaşlar bu konuda nasıl sakal çıkacağını paylaşalım bende dahil olmak üzere sanırım birçok arkadaş merak ediyordur bunu yorumlarınızı paylaşımlarınızı bekliyorum...
    Saygılar,Sevgiler

Sakal çıkarıp ta ne yapacaksın. Bırak zamanla kendi kendine çıksın. Yıllar önce ben de senin gibi heves ediyordum. Sakallar şimdi kaporta zımparası gibi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.