Şimdi Ara

ŞAKA MI LAN BU? [İPHONE 6]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu konu ciddiyetle mi açıldı merak ettim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle bir klavye teknolojisinin 10-15 sene içerisinde olmasına imkan yok. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

Sana ciddi söylüyorum ben bu videoyu iPhone 5 çıkmadan önce iPhone 5 için olanını izledim.

• Yine başladılar kolpa videolara inanmaya.
  • Şimdi bile dayanmayan o şarj,10 dakikada biter
  • quote:

Orijinalden alıntı: vTeck

quote:

Orijinalden alıntı: beyazçikolata

Sana ciddi söylüyorum ben bu videoyu iPhone 5 çıkmadan önce iPhone 5 için olanını izledim.

Aynen iphone 5 icin yayinladilar

• yok hocam iphone 5 içinde bu özellikler olacak yönünde bu tür fragman,konular çıktı ama tırtt.
  • Alırsanız böyle bişey ile karşılaşabilirsiniz

• bu videodan sonra sahibinden.com da iphone 6 satmaya başlarlar.
  • Lan 3ds max'de tasarlamışlar işte, yenir mi lan telefonun işletim sistemi ıos projesksiyon gibi karşıya yansıttığında ıos işletim sistemi mac olarak karşımıza çıkıyor. Böyle saçmalık mı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

öyle bir klavye teknolojisinin 10-15 sene içerisinde olmasına imkan yok. . .

bu sistemi kullanan cihazlar var klavye kırmızı bir ışık olarak yansıyor ama projektör olayını daha yapabilirmermi bilmem ama olması muhtemel yanlız bu denli çabuk piyasa sürmerzler daha yolacak kaz çok
  • Yıl 2013...
  • Böyle bi teknoloji Iphone 6 da çıksın, tüm dünya hatta galaksi varını yoğunu satar (artık yok olanı nasıl satacaksa) bunda bir kaç tane alır.
    Buna inananı da...

Saygılar
  • Bu video yuzde doksan gercek . Apple uzun süredir projeksiyon üzerinde çalışıyordu . Bir çeşit geçiş telefonu olan ip5 in tasarımı da buna işaret ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Bu video yuzde doksan gercek . Apple uzun süredir projeksiyon üzerinde çalışıyordu . Bir çeşit geçiş telefonu olan ip5 in tasarımı da buna işaret ediyor.

Ben kendimi bildim bileli bu video dolaşıyor ortalıkta...
  • 5 içinde bu söylendi iki arkadaşım iddiaya girmişlerdi ondan biliyorum , bu klavye yeni bişey değil yıllardır olan teknoloji ama piyasaya standart özellik olarak sürülmez muhtemelen şuan maliyeti yüksektir ayrıca pazarlama stratejisi açısından tüm yenilikleri hemen sunmalarının bi anlamı yok , projektör olayı nı bilmiyorum muhtemelen ya çok yenidir yada henüz yoktur ama sonuçta oda i6 da olmıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 18 Mart 2013; 2:21:23 >
  • Çin çalışıyor
  • bende uzun zaman önce bundan bir tane vardı, eskiyince attım. bundan sonra aldığım telefonları görseniz, aklınız durur.
  • Böyle bi sistem Apple'in elinde olsa bile üretime sokmayacagını herkez bilir.

ıPhone 6, her haliyle ıPhone 5 le aynı olsa bile en az eski sürümününden fazla satar, bence

http://www.youtube.com/watch?v=yIfkI6tj9EI
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.