Şimdi Ara

Saints Row The Third [ANAKONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
5.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

oyun manyak olmuş beyler,çok eğlenceli ya;özellikle bazı yerlerde baya bi güldüm

Aynen öyle.son zamanlarin en baba oyunu.oynayıp ta sevmeyen yok gibi
  • yeah
    vallaha oyun hiç fena değil ancak ilk başlarda güzel aksiyonlar vardı şuan %30 lar dayım görevler biraz sıkıcı gelmeye başladı. fakat oyundan espiri komedi fışkırıyor

aşağıdaki benim eleman her ne kadar kendime benzetmeye çalışsamda burnu ve çenesi hariç benzetemedim gözlük takınca daha fazla benziyor. malum gözleri hiç benzetemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 19 Kasım 2011; 23:21:32 >

• Oyunun genel yapısı "dalga geç" olduğu için diyaloglarda ve bazı ayrıntılarda kendimi gülmekten alamıyorum. Senaryo ise varla yok arasında yani bir düzen var ama tamamiylen para ve çılgınlık için yapıyoruz bu işi :D Öte yandan detaylar muazzam gerçekten.

Oyunun tek sorunu optimizasyon. Öyle über grafikleri olmamasına rağmen Medium'da akıcı değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyloge

Oyunun genel yapısı "dalga geç" olduğu için diyaloglarda ve bazı ayrıntılarda kendimi gülmekten alamıyorum. Senaryo ise varla yok arasında yani bir düzen var ama tamamiylen para ve çılgınlık için yapıyoruz bu işi :D Öte yandan detaylar muazzam gerçekten.

Oyunun tek sorunu optimizasyon. Öyle über grafikleri olmamasına rağmen Medium'da akıcı değil...

Hocam ultra ayarda bile cok hızlı gidiyor nasıl akıcı değil anlamdım.. birde mousesi cok hasas mousenin DP yi düsürüp (600e) Sensivitiyi 5 e cekiyorum anca dogru oluyor..

oyun hakkında muzikleri gayet guzel komedi diz boyu Ve sürekli aksiyon arac cesitligi güzel.. simdilik görev yapıyorum ama ilerde ne olur bilemiyorum bakıp görecegim :)

Dip not (pc icin gecerli yazdıklarım xbox'Um yok :( )

• Oyunda kendi evime nasıl giriyorum, garajdan araç almak istiyorum ama eve giremiyorum?
  • Bu oyunun türkçe yaması varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Re5PecT

Bu oyunun türkçe yaması varmı ?

Destur.
  • oyun mp'sini oynayan var mı la oyunda?.
  • İnternetten r.g repacked versiyonunu indirdi. Kurdum sorun yoktu. İlk bölümü bitirdim. O ara videoda hapse giriyorlar ya. Orada sadece adamlar gözüküyor. Her yer karanlık. Neyse bitirilmiş save bulup öyle açtım. Evin dışına çıkınca adam kımıldayamıyor. Havada asılı duruyor. Etrafta arabalar adamlar filan var. Sorun ne? Bütün patch'ları yatım. Denemediğim crack kalmadı. Yardım edin.
  • Arkadaşlar bu oyun ciddi anlamda görüldüğü kadar boş bir oyun mu? :) Eğlence üzerine dayalı gibi ama saçmalarsa eğlencesi de bir yerde tıkanır benim açımdan. Önerir misiniz ki? Saint Row IV'te geliyor. Tutulmasa sanırım böyle bir seri olmazdı.
  • Arkadaşla co-op girdik ama çok fazla lag oluyor.Bunun çözümü varmı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.